Autor Wątek: depilacja mężczyzn  (Przeczytany 17978 razy)

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-07-11, 20:45:27 »
Kropki ma większość osób po depilacji.
Spróbuj złagodzić ból chłodnymi prysznicami.

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-07-11, 22:00:07 »
Czytam to wszystko i stwierdzam że jesteś aparat nie z tej ziemi :-$ Jeśli chodzi o szmatki to polecam coś z płotna np.prześcieradło albo coś takiego.bo mięciutki materiał to cię pomęczy.musisz rwać pod włos i energicznie.a jak bedziedz się ociągał to wyjda ci krwiaki<fioletowe siniaki>troche wprawy i bedziesz robił jak zawodowiec.Ale z cukru nigdy nie robiłam  :D

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-07-11, 22:10:56 »
to mi wyszedl taki karmel %-) to 100x lepsze niz wosk!! mam jeszcze 6 plastrow woskowych ale juz ich niecche uzywac... bo duzo bardziej boli... jedyna zaleta to ze usuwa z wiekszej czesci ciala wlosy ale bol jest duzo wiekszy i co najgorsze ze jak sie nie uda to caly brudny sie jest

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-07-12, 00:07:10 »
Człowieku dajesz popalić. Ja bym prawde mówiąc chętnie zobaczyła efekty tych Twoich zabiegów. Może jakieś zdjęcia ? :D

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-07-12, 10:01:27 »
wlasciwie zdjecia hmm trudno bedzie zalatwic :P ale na nogach mam kilku centymetrowe wlosy... znaczy juz jest ich coraz mniej :P

wpadlem na pomysl robienia karmelu i nim usuwania włosów :-)

moj przepis:

1kg cukru i szklanka wody (250ml) i gotowac na malym ogniu przez 60min albo krocej... teraz tak sproboje i to mnie wynosi jakies 3zl a pozwala na usuniecie ze tak powiem "przedniego uda" wiec usuniecie calej nogi powinno wyniesc... około 15zl + 2 noga to w sumie 30zl

2 nogi za 30zl to dobry wynik no + jakies szmatki :D ja je dziele na prostokąciki bo wtedy 100x lepiej sie zdziera to :-)

teraz po przespanej nocy dalej mam idealnie gładkie udo %-) tylko gdzie niegdzie sie wlosy nie zdarly sa takie male i ktorkie ale to usunąc to juz pikuś...

karmel trzeba uzywac tego dnia co sie zrobi bo jak stwardnieje to koniec :P

i dalej mam te kropki fioletowe ;D ale fajnie jest :P teraz chyba skończe robic nogi a pozniej brzuch dokończe bo połowe brzucha mam juz zroione :-P

vroniasta

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-07-12, 10:05:15 »
Niezleeee men!!!!!!!! :) Podziwiam pomysł i samozaparcie!!! Ja chyba nie odważyłabym się na takie eksperymenty!!!!!!!! Ale skoro się udało to gratuluje!!!!!!!! Musi być z Ciebie niezły aparat....  :wink:

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-07-12, 13:05:15 »
jaki tam aparat %-) siostrze powiedzialem moj plan to prawie nie padla trupem %-) no ale cuż... jutro robie kolejną porcje papki...

PS. dzisiaj jeszcze powycinam prostokąciki z koszuli

PS2. garnek jest juz czysty

PS3. bede robil z 1 szklanki wody ten karmel i bez cytryny :-)

PS4. wlasnie wyciąglem prawie 50 prostokącików z bluzki %-) i mam jeszcze 2 duze czesci :P teraz bede robil to zdecydowanie szybciej... jak dostane kase to jade kupic 10kg cukru %-) a z butelek mam pojemniki na tofi (przecinam butelke na pół i jest garnuszek) %-)

PS5. niech ktos zrobi tym przepisem cukier:

prawie cała szklanka wody + pół szklanki cukru + 1/2 cytryny i gotowac az beda bombelki a pozniej ostudzic... jestem ciekaw czy wyjdzie to co mialo wyjsc bo mi chyba to nie wyszlo jak trzeba... zreszta nie wiem bo zaczolem dodawac cukru :-)

PS6. wlasnie zrobilem cukier (250ml wody + 0,5kg cukru zobaczymy jak wyjdzie) :-)

PS7. najbardziej mnie denerwuje ze dlugo on stygnie i dlugo trzeba czekac aby on zrobił konsystencje tofi normalnie kilka godzin :P

PS8. nic nie wyszlo bez cytryny i za krotko gotowalem chyba wiec poszlo wszystko do kosza a teraz dostane chyba 50zl kieszonkowego <jupi> i jade po 10kg cukru i 5 cytryn no albo 3 cytryny :P mamie musze oddac 3kg to zostanie mi 7 :P schowam pod łóżkiem :-)

PS9. uzylem tam 1kg cukru a nie 0,5 :P

PS10. wlasnie kupiłem to co mialem kupic (oddalem 3kg cukru)... dostalem 50zl kieszonkowego i mam 4kg cukru + 4 cytryny czyli na 4 porcje starczy... jutro robie znowu tylko bedzie sie gotowac tym razem 60min

PS11. zaczely mi wlosy koło sutkow odrastac takie grube i czarne cholera :D

PS12. no udach mi nic nie odrasta %-) tylko gdzie niegdzie te pojedyńcze wloski co nie zostaly wyrwane hrhr juz nie moge sie doczekac jutra kiedy znowu zaczne wyrywac :-) chyba najpierw skończe brzuch a pozniej nogi bo pół brzucha no niecale mam zrobione a reszta nie %-)

PS13. zorobilem papke cuktową... o 10:20 zacząłem robić a ukończyłem o 11:05 czyli 45 min gotowania... i teraz trzeba około 7h aby byla dobra do uzycia czyli koło 18:00 bede działał dalej :-)

PS14. obawiam sie ze ta papka tym razem nie jest zbyt dobra :/ konsystencja jest ta sama ale moglem to 15min dluzej gotowac wogule jakies takie lepkie sie robi a nie robi sie twarde po wzieciu w palce jakies dziwne hmmm :/

PS15. qrde nie wyszlo wiec podgrzalem wszystko jeszcze raz az sie rozpuscilo i dodalem 800g cukru. Znowu sie studzi :>

PS16. dobra ide zrywac wloski troche goracy cukier ale cuz juz pozno (21:15)

PS17. aaaaa poparzylem sie ale to gorące %-) sproboje o 22:00 albo o 22:30 tylko troche pozno sie zaczyna robic a 1,5h depilacji mnie czeka pewnie ide powycinac z materiały prostokąciki :P

PS18. juz mnie to denerwuje jest 22:00 a ciagle jest to zagorące :/ a 1,5h wyrywania! bleeee nie zdarze :/ hmmmm lipnie moze byc... dorobilem duzzzzzo paskow :-) oj duzo juz mam tylko 1 duzy skrawek materialu do robienia paskow... o 22:30 sproboje juz wyrywac bo musze sie zająć tym chodz troche dzisiaj bo jutro to zastygnie i znowu 1h na piecyk i poczniej czekac jakies 4h na ostygniecie (zrobilem packe o 19:30 chyba) wiec minelo 2,5h i jest lipnie wiec moze po 3 juz bedzie sie dalo zrywac :P bo kolano mam poparzone troche :P

PS19. kolejna proba zastygniete tofi mam i podgrzalem i dodalem 250ml wody + cytryne ale wykipiało %-) i dodalem 200g cukru no moze niecale jak teraz nie wyjdzie to bedzie zle :/

PS20 znowu mi chyba nie wyjdzie :/ strace majątek na tym i nerwy wrrrrrrrrrrrr jutro moze zrobie tak samo jak za 1 wogule x jak mi wyszlo tylko aby sie udało :/ bede dzisiaj probowal cos z tym co wlasnie zrobilem cukrem zrobic ale jak co to wywale to przez okno :/

PS21!!!!!!! ale jestem wq****ny ja nie moge wrrrrrrr znowu mi nie wyszlo a dokladnie all notowalem i dokladnie robilem wszystko i zurzylem 2,5kg cukru i dalej nie bylo tak jak mialo byc... wywalilem do kosza moje poprzednie proby wrrrrrr i wywalilem 25zl w błoto!! teraz wyglondam super kawałek wydepilowany a reszta nie wrrrrrr na wakacje tez nie pojade bo niedarze z tym wrrrrrr super wakacje qrcze :[ teraz za miech 20.8.2005 dostane znowu 50zl ale do tego czasu to ja sie zesram chyba wrrrrrrrrrrr musze se kupic paste cukrową czy jak to to z Alegro taką z prawdziwego zdarzenia...

PS22. dobra chyba wyszlo!!! znaczy w 1 garnku jest ok ale na 80% a w 2 garnku naszczecie tu jest mniej substancji jest do kosza :-) ale chyba dzisiaj bedzie depilacja ciag dalszy :-)

PS23. cale udo prawe cale wydepilowane ale z tylu bylo ciezko! dlatego troche maszynką niedoskonalosci przejechalem :>

nie pisze juz tutaj bo nikt mnie nie slucha :P

Offline Ewa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-07-19, 09:08:47 »
Mam zamiar zrobic sobie taka paste i przeciczyc depilacje cukrowa,ale wybieram sie teraz na urlop.Napewno bede trenowac.Bylam kiedys na targach mozna bylo kupic gotowy zestaw + szkolenie bylo dosyc kosztowne.Pozdrawiam i podziwiam wytrwalosci ,mysle ze tak opanujesz woskowanie ze na przyszly rok bedziesz caly pieknie opalony.

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-07-19, 13:11:47 »
Jestes niesamowity!!!!Osobiscie odradzalabym depilacje ta pasta bo powstaje duzo podraznien (te fioletowe kropki o ktorych pisales). Poza tym 30 zl na dwie to wcale nie tak malo. Jak zaczynalam robic depilacje na wlasny koszt to zaczelam w ten sposob:

-Kupilam wklad wosku do podgrzewacza 100 g za 8 zl.
-Kupilam paski bawelniane 100 szt za 18 zl - terza sa troszke drozsze.
-zagotowalam wode i wlalam do duzego sloika tak zeby przykrylo wklad do wysokosci rolki
-wosk sie rozgrzewa ok 15 min.
-smaruje sie noge woskiem z kierunkiem wlosa, przykleja pasek i zrywa rownolegle do skory. Sposob zerwania jest bardzo wazny bo nie uszkadzasz skory. Pamietaj zeby zrywac rownolegle a nie do gory!!!!!
-jeden wklad spokojnie wystarcza na dwie nogi przy duzym owlosieniu, a jeden pasek mozna uzyc nawet kilka razy-starcza nawet na cala lydke z przodu. Paski sa naprawde bardzo wydajne.
-Uzywales plastrow jakiejs firmy-odradzam bo rzeczywiscie o wiele bardziej boli bo ten wosk jest zimny i bardzo niedokladnie wyrywa.
-Najlepiej by bylo gdybys znalazl jakas kosmetyczke,ktora jezdzi do klientow do domu i ma odpowiedni sprzet. Kosztuje to wtedy o wiele mniej.
-Ja na przyklad biore zazwyczaj ok 50 zl za cale nogi, bikini, rece, brzuch, posladki. Za klatke i plecy doliczam ok 10-15 zl i to przy duzym owlosieniu. Jest tak o wiele taniej niz w salonie.

Zastanow sie nad tym co napisalam. Lepiej jakbys kupil sobie wosk profesjonalny i plastry-jest szybciej, taniej, mniej bolesnie i czysciej.
A nadmiar wosku mozna usunac oliwka dla dzieci.
Pozdrawiam twardzielu!!!!!  :D  :D

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-07-19, 16:47:28 »
ja tam nie mam oliwki dla dzieci %-)

juz prawie skończyłem oba uda... mam trudnosci z usuwaniem małych włosków :> macie na to jakis sposob? bo duze idą ładnie ale małe niee :/ na brzuchu i na udach te male wkurzaja ze chej (okolice pośladków)... jutro kupuje 4kg cukru i sok z cytryn i dalej młuce nogi :P jak juz je skończe to pozniej dokończe brzuch jak znajde sposob na małe włosy i pozniej klata idzie :P

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-07-20, 12:30:14 »
Mozesz miec trudnosc z usunieciem malych wloskow ta metoda. Gdybys uzywal normalnego wosku i paskow to moglbys nalozyc cienka warstwe wosku i naklejajac na nia pasek docierasz blisko skory i chwytasz nawet te male wloski. Pozdrawiam :D

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-07-20, 15:23:54 »
uzywam pasków :P takich wycietych z materiału :P zaraz ide ciąć bo wosk sie studzi :P

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-07-21, 10:57:02 »
ttp://www.orlane.lumiere.pl/index....4f73bc38bac175d

ktos to kiedys kupował?

vroniasta

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-07-22, 10:07:54 »
Men strona się nie wyświetla, może jakiś bład z linkiem????????????