Autor Wątek: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne  (Przeczytany 12362 razy)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« dnia: 2007-07-22, 21:56:59 »
Czy ktos z was uzywal korektory mineralne firmy RHEA, ostatnio natknelam sie na te korektory i jestem ciekawa waszej opini czy sa godne polecania i spelniaja swoje role?
دوبدوا

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-28, 15:10:44 »
Mi sie cos obilo o wzrok, gdzies widzialam, ale to chyba jakas nowosc. Nie potrafie sobie przypomniec szczegolow.  :?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-07-29, 15:09:18 »
Nowosc i chyba Polskeij firmy wiem ze sa jeszcze cienie i pudry. Dzis sobie zamowie korektor i potem napisze jakie efekty. Czytalma nawet ze moga leczyc rozne zmiany skorne.
دوبدوا

Gość

  • Gość
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-07-30, 17:32:21 »
tzn ja bylam ostatnio w warszawie i pani mi dobrala puder i fluid, ekstra na moja twarz, zapomnialam sprawdzic ten nablyszczajacy zel do brwi..minusem jest jednak to, ze sklep tak jest polozny, ze brak swiatla naturalnego:/ cienie chce kupic ale nie wiem jak z trwaloscia, tzn jak pisalam, baza moze byc...tyle czy nie uczulaja etc....np sa cienie z Jane Iredale, naturalna firma, driga ale np jest napisane, ze one nie tworza tzw kreski na powiece, to mozliwe?
http://www.proteapolska.com.pl/

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-08-03, 13:58:59 »
http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/probki-korektorow-mineralnych-p-1526.html

znalazłam stronkę na której można kupić próbki korektorów mineralnych, jest też opis, link powyżej

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-08-03, 14:10:22 »
ta stronke mam, nylam ciekawa czy ktos ich uzywal, ja teraz czekam na paczuszke z tym korektorem mam nadzieje ze zdis dojdzie a jutro bede probowac i napisze jaki jest. zamowilam zolty bo podbno jest najabrzdiej "uniwersalny"
دوبدوا

Offline kanilorak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-01-26, 10:40:49 »
No i jak ten korektor mimi? Miałas napisac 1,5 roku temu co z nim i do tej pory nie napisalas.
Juz ktorys watek na tym forum jest tak konczony, ze ktos pisze ze za kilka dni da znac co i jak, wklei zdjecie itp. a tego nie robi. Nie rozumiem tego.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-01-26, 10:55:56 »
Tak to bywa.Zanim ja wkleiłam pierwsze zdjęcie minęło z kilka miesięcy. :?
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-11-03, 23:26:23 »
Używacie pudrów mineralnych?? macie swoj ulubiony? zastanawiam sie nad nowoscia z Bare minerals
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline paniAnia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-07-30, 13:20:35 »
W tamtym tygodniu kupiłam sobie pierwszy raz w życiu podkład mineralny i muszę przyznać,ze bardzo się rozczarowałam. Cera wcale nie wygląda po nim dobrze. Zresztą wystarczy poczytać sobie o kosmetykach mineralnych i wychodzi na to,ze wcale to nie jest jakaś nowość, bo te składniki są używane od bardzo dawna

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-02-19, 14:34:51 »
Ja używam podkład mineralny Isadory i  puder sypki mineralny fixujący  DANNI i jestem zadowolona i z jednego i z drugiego. Wszystko zależy niestety od cery. Jednym służą minerały a innym nie. Jednakże wykończeniówkę Danni można też stosować na podkłady niemineralne.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-02-19, 22:13:16 »
Dla mnie wciaz nieoceniony- smashbox puder halo.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Anna88

  • Anna
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-02-22, 12:22:31 »
Z tą firma jeszcze się nie spotkałam ale wszystkie kosmetyki mineralne są godne polecenia, ponieważ nie zatykają porów i skóra oddycha.

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-02-23, 21:50:14 »
Dokładnie! Poza tym leczą trądzik i nie mają daty ważności :)

Offline karinacs

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-11-05, 18:40:50 »
miałam do czynienia z takimi firmami kosmetyków minerlanych jak joppa minerals, bare minerals, l'oreal seria mineralna, costasy lily lolo i najlepsze jakich używałam to jednak amerykańskie firmy Jane Iredel i Colorescience Pro.
Z Colorescience Pro używam kilka produktów. Cieni maja mało odcieni ale podkłady w świetnej kolorystyce, nawet dla nietypowych kolorów skóry.
działanie jak juz pisałyście jest jeśli chodzi o minerały bardzo korzystne dla skóry.

Offline Loczek24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: cienie, korektory i inne kosmetyki mineralne
« Odpowiedź #15 dnia: 2013-02-27, 21:55:18 »
Z tą firma jeszcze się nie spotkałam ale wszystkie kosmetyki mineralne są godne polecenia, ponieważ nie zatykają porów i skóra oddycha.
Dobrze powiedziane, tym bardziej teraz, gdy wszytsko opiera sie na chemii, a kosmetyki mineralne są z naturalnych minerałów dlatego nie szkodza a nawet niektóre produkty maja zastosowanie lecznicze jak używany przeze mnie podkład z JOJOBĄ z EM :smiech3: