Autor Wątek: Artdeco  (Przeczytany 5519 razy)

Gość

  • Gość
Artdeco
« dnia: 2007-06-25, 17:59:25 »
hey dziewczyny.mam do was pytanko czy ma ktoras z was namiar na firme Artdeco.chcialabym zamowic kosmetyki z tej firmy.moze maja stronke jakas internetowa?? pozdrawiam

Gość

  • Gość
Artdeco
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-06-25, 18:10:18 »
http://www.balticcompany.pl/index.php?ref=%2Fartdeco.php

jak szukasz jakijeś firmy to wejdź na www.google.pl  i potem wpisz nazwę, albo nazwe i kosmetyki lub firma kosmetyczna

kameleon

  • Gość
Artdeco
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-06-25, 19:50:18 »
dokladnie na stronie Baltic z najdziesz namiary na przedstawicieli. Mam numer do przedstawiciela ale na Poznan i okolice wiec nie wiem czy ci sie przyda bo nie wiem skad jestes...

Gość

  • Gość
Artdeco
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-06-26, 01:15:39 »
obecnie jestem w anglii.a jestem z wojewodztwa lubelskiego z Bialej Podlaskiej.chodzi mi glownie o zamowienie np calego kuferka z kosmetykami tej firmy...palety z cieniami itp(wiem ze jest taka mozliwosc,bo moja wizazystka zamowila sobie-ale nie stety nie mam z nia juz kontaktu bo wyjechala za granice)

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
Artdeco
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-06-28, 16:47:10 »
wiem ze w drogerii douglas mozna kupic produkty tej firmy , ale bezposrednio od przedstawiciela pewnie bedzie taniej

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Artdeco
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-12-21, 12:38:13 »
Ja dzis rozmawialam wlasnie z kobieta z firmy artdeco z wawy. I za palete ceni (rozy jest 13 i cos kolo 87 cieni) jest kwota 1433,50.
Wlasnie sie zastnawiam czy kupic.

Mam kolege w Paryzu i zastanawiam sie czy go nie poprosze aby sie  rozjerzal  za paletami znanych firm wlasnie tam (zrobil pare zdjec i wyslal mi na emaila.). Skoro ludzie sprowadzaja z Francji palety i sprzedaja je za niezla cene na allego. Moze daloby sie kupic z dobrej firmy za rozsadna cene.Jak sadzicie? Doradzcie:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Artdeco
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-12-21, 23:01:52 »
A jaka gramatura i jak wyglada? bo jesli patrzec tylko na ilosc to sie nie oplaca.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Artdeco
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-12-22, 14:40:23 »
Linek dostalam zdjecie na emaila, ale jest strasznie duze. Jak chcesz to prywatnie moge ci podeslac emailem :) Sama zdjecia jeszcze nie obejrzałam, bo jestem na swieta u rodzicow a internet przez tel, tak kiepsko chodzi ze ledwo sie wbijam na forum:)