Autor Wątek: baaaardzo skomplikowana cera - pytanie za tysiąc punktów ;)  (Przeczytany 1118 razy)

Offline jpg1906

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Witam  :wink: Jestem posiadaczką zwariowanej cery, która robi sobie co chce, jak chce i kiedy chce. Od ponad roku nie używam żadnego kremu - powtarzam żadnego ! Czasem moja cera była przesuszona, ale ogólnie nie - problemem były i są pryszcze zaskórniki wągry pory bleh ... męczę się  z tym cały czas! jakakolwiek próba użycia kremu kończyła się wypryskami. koniec. zaczęłam stosować tonik atw z nanosrebrem powolutku, żeby jakoś tą cerę dostosować , oraz zażywać cynk organiczny. niby na jakiś czas pomogło, ale dalej nie miałam kremu .. Szukam kremu bez olei, maseł, tłuszczy - takiego, który nie zatka mi porów - natrafiłam na próbkę la roche posay effaclar duo i powiem, że jest ok i chyba zaczne go używać- kupie go :) ale mam pytanie czy używać go tylko na noc - bo zetknęłam się z takimi opiniami. Z tego też co widzę w jego składzie nie ma "zapychaczy" moich porów, więc powienien być ok. Ale chciała bym abyście mi poleciły krem NA DZIEŃ z filtrem o mniej więcej tej samej konsystencji - bez zapychaczy - taka leciutka konsystencja jakby żeliku, nie pozostawia filmu, nie świeci się cera. Jaki polecacie krem na dzień z filtrem do mojej cery ? Bardzo proszę o porady wprost. Pozdrawiam :wink: