Autor Wątek: kolorówka spn  (Przeczytany 10102 razy)

Aguś

  • Gość
kolorówka spn
« dnia: 2005-12-29, 16:47:57 »
czy ktoras z Pan dystybujących spn moglaby wstawic zdjęcie kolorowych zeli? Chcialabym zapoznac się z ich kolorówką.  :wink:

kasiek

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-01, 14:11:57 »
Aguś ja ostatnio widzoiałam część kolorków w realu u Jaguarka i są piękne, kupiłam sobie granat i bosko się nim pracuje. Polecam ci też ich żele brokatowe ... jak tylko uzbieram trochę kaski juz je kupuje

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Kolorowe żele
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-01, 17:22:22 »
oj, tak i ja u Jaguara widziałam nieco kolorków- piekne sa dwa brokatowe- złoty i srebrny.
kolorki sa ładne i bardzo intensywne.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Estera37

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-04, 16:13:59 »
Dziewczyny, a nie chciałybyście kupić zestawu żeli z SPN - albo pojedyńczo(bez kolorowych) Mam ich trochę  - a tak się złozyło że nie będę pracować na żelach przez dłuższy czas.

Gość

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-08, 23:19:35 »
A oto kilka kolorków żeli SPN,są jeszcze z brokatami które jeszcze dołączę
Kolory:czerwony,czarny,szary perłowy,granat,srebrny brokat opalizujący,pomarańczowy,różowy,żółty,złoty brokat opalizujący,fioletowy.


Aguś

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-01-11, 11:45:06 »
Widac wyraznie iz zele są ladnie nasycone kolorkiem a nie transparentne. Moze w przyszlosci skusze się na tez zeliki zwlaszcza ze wzgledu na atrakcyjną ofertę cenową jak narazie.  :wink:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Kolorowe żele
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-01-11, 14:35:53 »
Ceny są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwage jakośc- ja polecam!
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
kolorowe żele
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-02-20, 22:03:52 »
Jak już wcześniej wspominałam jestem zupełnie poczatkująca wa nakładniu tipsów. Szkolenie jeszcze przede mną, ale już dziś chciałabym wszystko wiedzieć....
dostałam czerwony żel, śliczny kolor, niezbyt gesty, ale dziewczyna, która zajmuje się tym zawododwo powiedziała mi że kolorowe żele dtosuje się tylko do zdobień. Czy to prawda czy moge zrobić nim całe paznokcie?

Gość

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-02-20, 22:10:12 »
Nie spotkałam się jeszcze z kolorowym żelem,którego nie mozna pomalować jak lakier.Ważną rzeczą jest nałozyć go na cieniutką warstwę żelu clear aby póżniej przy zmianie nie piłować naturalnej płytki,mam nadzieję,że wiesz o co mi chodzi?  :wink:  Mozna go "pomalować" na naturalnej płytce,na tipsie i formie.

Gość

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-02-20, 22:34:36 »
tak własine tez mi się wydawało że można. wielkie dzięki

Gość

  • Gość
Odp: kolorowe żele
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-20, 23:47:38 »
Cytat: "Artigiana"
Jak już wcześniej wspominałam jestem zupełnie poczatkująca wa nakładniu tipsów. Szkolenie jeszcze przede mną, ale już dziś chciałabym wszystko wiedzieć....
dostałam czerwony żel, śliczny kolor, niezbyt gesty, ale dziewczyna, która zajmuje się tym zawododwo powiedziała mi że kolorowe żele dtosuje się tylko do zdobień. Czy to prawda czy moge zrobić nim całe paznokcie?
a ja takie żele mam.... i używam.... i są super... są to żele budujące bo to jest ważne i można nimi na tipsie na szablonie.... bezposrednio:)

Gość

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-02-20, 23:52:30 »
To w takim razie zrobię sobie te czerwone nastepnym razem.
Jeszcze raz wielkie dzięki....

Gość

  • Gość
Kolorowe żele :)
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-05-11, 17:05:20 »
Mam pytanko do wszystkich wspaniałych koleżanek :) Forum jest super :) Napiszcie mi prosze coś o kolorowych żelach ?? czy sa dobre ??? czy nakłada sie je normalnie :) Całuje :) :oops:

Gość

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-05-25, 19:32:04 »
każda firma ma swoj sposób nakładania kolorowych zeli, ja bardzo Ci polecam gel polish IBD i kolorki z LCN-u, są super !!!

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Kolorowe żele
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-03-02, 22:06:05 »
mam prośbe chciałabym zakupić kolorowe zele i chciałabym wiedzieć jakie sa wasze ulubione kolori i z jakich firm.