Autor Wątek: lakier między warstwami żelu  (Przeczytany 21688 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-09, 22:54:52 »
Ania utwardzanie czasem zwane jest przymrażaniem, zwłaszcza gdy robimy to w trakcie pracy aby żel nie spłynął. ;) A czy nazwa jest właściwa? tak samo jak "tipsy" na wykonane paznokcie pewnie. :)
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-02-09, 22:59:56 »
no powiedzmy, że przymrażanie to zamrażanie  :wink:  tak jak tipsy to tylko plastik  :wink: Nie będę się spierać  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-02-10, 18:55:59 »
ja bym nie ryzykowała takiego połączenia
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Gość

  • Gość
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-02-11, 18:55:59 »
Aniu: jasne, że utwardzamy :) Się wzełam i zażargoniłam ;) Ale robie właśnie tak, jak napisał Mako - czasem przymrażam, żeby nie spływało.
A co do frencza, jeśli nie robię od razu builderem, tylko maluję rzadkim białym żelem - to staram się ukształtować linię uśmiechu, potem lekko "zamrażam" (15 sek.) a na to daję builder. Dzięki temu, że biały żel jest jeszcze lepki, uzyskuję fajny efekt "przejścia" na lini uśmiechu właśnie :)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-11, 19:08:55 »
No dobrze znamy już Twoją metodę żelowego frencha (trzeba wypróbować :wink:) ale tu mamy temat o lakierze i frenchu zrobionym z lakieru między warstwami żelu  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-02-11, 19:23:46 »
Yhhh, bo próbowałam udowodnić, że się nie opłaca kombinowac z lakierem :oops: sorki :D

Gość

  • Gość
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-02-11, 21:04:45 »
Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem że żel na lakierze nie trzyma się wcale. Jeżeli moja klientka nie chce mieć na stałe kolorowego  żelu (np.czerwonego) a zależy Jej na tym żeby końcówki nie ścierały się ,to używam wtedy lakieru i przykrywam go żelem silikonowym z Sun Flower,trzyma się bardzo ładnie i na dodatek łatwo się tego pozbyć (bez piłowania) bo odmaczamy to w acetonie.Nie stosuje tego do frencha bo jego robię na stałe w żelu.Polecam spróbujcie

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-02-12, 22:22:34 »
Heheheh sorki za ten smiech,ale żel to żel....jestem tu nowa i taki post mnie rozsmieszył...słyszałam że niektóre dziewczyny robia różne kombinacje  z żelem ...ale lakier i żel....raczej niebardzo :)))

Gość

  • Gość
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-02-15, 17:13:57 »
Cytat: "Annauelle"
Heheheh sorki za ten smiech,ale żel to żel....jestem tu nowa i taki post mnie rozsmieszył...słyszałam że niektóre dziewczyny robia różne kombinacje  z żelem ...ale lakier i żel....raczej niebardzo :)))
Annauelle widać że rozrywkowa z Ciebie dziewczyna i na dodatek łatwo Cię rozśmieszyć :D .Zajmuje się paznokciami od 3lat i wiem do czego służy żel a do czego lakier ,mnie się ta metoda łączenia żelu z lakierem akurat sprawdza więc wytłumacz mi proszę dlaczego''...  raczej niebardzo"- pisze się osobno :?Spotkałaś się kiedyś z żelem silikonowym?

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-02-15, 18:16:27 »
A i owszem popełniłam błąd w pisowni...jednak nie uważam aby to miał byc wielki problem :) co do żelu silikonowego - owszem znam, jednak nigdy tego nie praktykowałam..może i masz z tym racje :) pozdrawiam:)

Gość

  • Gość
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-02-15, 21:48:40 »
To cieszę się że udało nam się porozumieć w tym temacie :D ,ja też jestem tu nowa ale nie zamierzam pisać o czymś o czym nie miałabym pojęcia .Pozdrawiam

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-02-15, 22:59:43 »
pojęcie to mam i dośc spore:) i ciesze sie ze mozna sie nauczyc wiele z Waszych wypowiedzi:) ja jutro zaczynam szkolenie:) i bardzo sie ciesze ,ze sie doszkole tego co tak kochałam:) pozdrawiam:)

Gość

  • Gość
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-05-19, 09:17:23 »
Dziewczynki, z pewnością macie rację co do lakierów pod żel, ale ja zaryzykowałam lakier brokatowy, który jest generalnie gorszy, bo ma grudki brokatu i o dziwo trzyma mi się pięknie już 3 tygodnie pod żelikiem, a efekt jest bardzo fajny:



zdjęcie zdecydowanie nie oddaje efektu rzeczywistego, ale co mi tam, najwyżej zostanę skrytykowana:D

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-05-28, 08:26:00 »
....w zasadzie po co tak kombinować....zele kolorowe to  koszt raptem 20zl. a mamy pewnosc, ze nie straci kolorku , nie bedzie sie cos tam kruszyło itp...
a 5 ml wystarczy  na "armie" pomalowanych pazurkow.

Brokacik koszt 3 zl. zatapiamy, pieknie sie błyszczy,  nanosimy  jak nam sie podoba. Fiolka rowniez wystarczy na drugą armie :wink:

I wlasciwie w czym problem :roll:

A klient jednak obserwuje jak i czym my to wykonujemy. I jak myślicie jesli ma porownanie....to, ktora stylistka zyska w jego oczach? :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-05-28, 11:39:02 »
Poczatki pracy, to zazwyczaj czas experymentów.
Widze to po moich kursantkach.  :wink:

Ważne jest to, aby ten, na którym wykonujemy nasz experyment był tego swiadomy- same na sobie, na mamie, na kolezankach....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl