Autor Wątek: zdobienia dla początkującej :))  (Przeczytany 12790 razy)

Gość

  • Gość
zdobienia dla początkującej :))
« dnia: 2006-10-06, 18:17:30 »
Cześć dziewczyny,jestem początkująca i oczywiscie mam duuużo pytań, na większość mam już od was odpowiedź a teraz mam takie: jakie poleciłybyście zdobienia na początek??? takie łatwiutkie które można zrobić bez wielu cwiczeń.

MAm nadzieję że pomożecie???  :idea:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-06, 20:47:10 »
Na mokrym lakierze zrób kropke innym kolorem lakieru, zaraz obok druga i przeciagnij przez srodek wykałaczka- utworzy sie cos w rodzaju płatka kwiatka.
Proste a bardzo efektowne  :D
Powodzenia w wymyslaniu wzorków!
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-06, 21:40:48 »
Fajnie też wygląda jak sie zrobi na pazurku kwadracik gęściejszym lakierem i w różne strony pokreśli wykałaczką... wychidzi taki ala chiński wzorek :) ładnie wygląda na pazurku poniżej frenczu np. czerwonym lakierem :D

No i wykałaczkowe kwiatuszki też są proste.... aaalbo jakieś mazajki z kropek różnych kolorków poprzeciągane wykałaczką w różne stronki :D

Pooowodzenia :)
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
dzięki jak niewiem co!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-06, 21:57:21 »
Dziękuję wam ślicznie jeszcze nie raz będę potrzebowała waszej pomocy. Liczę na was bardzo  :D  Dzięki !!!  :lol:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-06, 22:39:22 »
pobaw sie kolorkiem i pedzelkiem a na pewno bedzie Ci niezle isc ;d
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-30, 22:31:21 »
badz uzyj 2 kalory np kontrastowe...pomaluj wdluz jedna polowe paznokcia pozniej drugai zanim wyschnie i wykaalaczka zrob zygzag...:)

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-31, 04:21:02 »
wpisz sobie w google: zdobienie paznokci krok po kroku i znajdziesz wiele pomysłów, zajrzyj również do onetu-->blog-->uroda i w  blogach dziewczyn o paznokciach mozna znalezc rowniez sposoby jak dany wzor sie robie...powodzenia....a ja ozdobilam moje krotkie paznokietki w  ten sposób: pomalowalam top em jak byl mokry nakleilam gwiazdke w dolnym zewnetrznym rogu , szybko dalam brokat za pomocą patyczka i pomalowalam to wszystko topem 2 razy....efekt jest bardzo fajny
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline hkaha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-16, 13:50:14 »
a ja mam problem z tymi wykalaczkowymi wzorkami!! jak zrobie kropke na mokrym lakierze to ona mi sie rozlewa. moze lakier jest za rzadki?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-16, 14:01:32 »
Lakier nie powinien być jak woda a kropelkę to trzeba tak delikatnie dawać żeby nie było za dużo, zwłaszcza przy rzadkim lakierze. Ważny tez jest lakier podkładowy, też powinien mieć odpowiednią gęstość.
Takie maziajki też można w żelu robić i potem utwardzić w lampie :).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-01-28, 17:41:24 »
Mam do was pytanko a właściwie prośbę o pomysł,sprawiłam sobie pazłotko i nie mam koncepcji zo można z nim zrobuć oprócz tego że ułożyć na końcówkę??? Jakie macie pomysły  :?:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-02-01, 16:20:02 »
A ja mam pytanko do Ciebie  :twisted:  dlaczego umieszczasz podobne posty w dwóch watkach?  :twisted: Pomysły z pazłotkiem znajdziesz w temacie Paznokietkowe Inspiracje tamten Twój post usunęłam bo tam są problemy a tu zdobienia :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
problem w zdobieniu
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-02-03, 01:35:13 »
cześc dziewczymy mam problem a mianowicie próbowałam zrobic rozmazywanke lecz zupełnie mi to nie wyszło nie wiem dlaczego prosze o pomoc :(

Przeniosłam, do odpowiedniego tematu- Albertyna

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-02-03, 14:44:27 »
A skąd mamy wiedzieć dlaczego Ci nie wyszło skoro nie opisałaś krok po kroku jak ją wykonujesz?  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-02-03, 15:09:42 »
zrobiłam dokładnie jak pisałyście zrobiłam 1 kropke obok drugą i przeciągnełam przez  srodek i nic fajnego nie wyszlo ;(

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-02-03, 15:17:14 »
:arrow: pierwsza warstwa koloru - odczekać aż wyschnie
 :arrow: druga warstwa koloru
 :arrow: od razu nakładamy kropkę następnie drugą, moczymy pędzelek i w zmywaczu, ocieramy lekko nadmiar o dłoń i przeciągamy zdobienie :wink: jeśli robisz igiełką to oczywiście nie musisz jej moczyć  :wink:

ważne jest to aby nie pozwolić aby druga warstwa wyschła, im szybciej nałożysz kropki tym ładniej się rozmarzą  :wink: nie możesz też mazać byle jak, ważny jest schemat żeby wychodziły podobne mazaiki na wszystkich pazurkach, np. możesz robić ósemki, albo fale, ważne żeby opracować schemat którym ręka ma za każdym razem podążać, z czasem nauczysz się kłaść szybko i równe kropeczki bo od tego też zależy czy wzorki będą podobne :wink:
a potem tylko ćwiczyć i ćwiczyć żeby wyszło 10 podobnych  :wink:



podkład - ciemny róż, jedna warstwa do wyschnięcia, nakładamy drugą warstwę, następnie trzy kolory kropek w równych odstępach miedzy sobą idące na zasadzie trzech rzędów kropek ( w każdym rzędzie wszystkie kolory na zmianę) następnie bierzesz igiełkę i nie cisnąc za mocno rozmazujesz kropki od lewej do prawej strony pazurka po skosie, nie odrywając igły od lakieru


podkład - fiolet, jedna warstwa do wyschnięcia, nakładamy drugą warstwę, od razu po skosie białe kropki, następnie między nimi granat, bierzemy igiełkę i idąc od góry przejeżdżamy przez każdą kropkę dwa razy na zasadzie drogi górskiej nie odrywając igły od lakieru. na koniec odrobina granatowego brokatu



podkład -ciemny fiolet i ciemny malinowy  róż , jedna warstwa do wyschnięcia, nakładamy drugą warstwę, obie na każdej połówce odpowiedni kolor. na linii łączenia białym linerem do zdobień z cienkim pędzelkiem łączymy obie połówki, bierzemy pędzelek do zdobień zanurzamy w zmywaczu, ocieramy nadmiar o dłoń i na przemian raz z jednej raz z drugiej strony linii przeciągamy lakier z jednej połówki na drugą przechodząc przez linię. na koniec odrobinkę srebrnego brokatu na linię



podkład - fiolet, jedna warstwa do wyschnięcia, nakładamy drugą warstwę, od razu po skosie białe kropki, następnie między nimi kropki bordo, bierzemy igiełkę i idąc od góry malujemy ósemeczki przez wszystkie kropki.
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum