Autor Wątek: POMOCY !!  (Przeczytany 1460 razy)

Offline nkama

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
POMOCY !!
« dnia: 2017-03-15, 10:24:14 »
Witam
Dziewczyny mam ogromny problem. Otwieram salon kosmetyczny i muszę wybrać dwie firmy hybryd , z których będę korzystać i tutaj zaczyna się ogromny problem. Firmy , na których pracowałam to był semilac , bluesky i indigo. Lecz chciałabym wejść w coś nowego. od wielu dni, tygodni czytam różne fora i stronki. Nadal nie wybrałam a zostało już mało czasu . potrzebowałabym firmę hybryd , która nie jest za droga (niestety) ale długo trzyma się płytki, dobrze się zdejmuje nie niszcząc strasznie płytki i ma dużo kolorów oraz efektów. Wiem ,że wiele wymagam ale może jdnak coś takiego istnieje. Proszę o wasze propozycje i krótki opis tych hybryd . Będę ogromnie wdzięczna !!! :):)
pozdrawiam serdecznie :)

Offline emilunka04

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: POMOCY !!
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-03-19, 18:48:45 »
Moim zdaniem powinnaś sama sobie sprawdzic na której firmie ci się  lepiej pracuje bo wiadomo jedne sa rzadsze drugie gęstsze każdy woli co innego. Ja np pracuje na Indigo i SPN jedne gęstsze drugie rzadsze:) ale obie świetnie sie trzymają:)

Offline Ameliee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: POMOCY !!
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-06-20, 12:50:08 »
Polecam Neonail - mają chyba jedne z najlepiej dobranych kolorów i naprawdę dobrą jakość.