Autor Wątek: maciejka  (Przeczytany 11893 razy)

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
maciejka
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-12-18, 20:41:05 »


Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
maciejka
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-12-19, 02:51:09 »
bardzo fajniutkie a najbardziej szpice troch wyzej :)

Gość

  • Gość
maciejka
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-01-06, 13:02:29 »
:D śliczne wszystkie pazurki  :)
postaram sie dodac kilka swoich ;) zdjęć:D

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
maciejka
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-01-06, 13:50:39 »
olcia prosze uzupełnić miejscowośc w profilu;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Diva

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 45
maciejka
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-01-06, 16:35:30 »
Masz fajne pomysly ale musisz popracowac nad poprawnoscia formy. Wiele Modeli ma techniczne bledy.....

Pozdrawiam, Paulina
Pozdrawiam serdecznie,
Paulina

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
maciejka
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-01-06, 16:45:52 »
tak chętnie posłucham jakie :D

Offline Diva

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 45
maciejka
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-01-06, 17:35:06 »
Sprobuje opisac chociaz nie znam polskiego slownictwa z branzy....  :idea:

Spojrz na pierwsze paznokcie...... czarny French.
Boczne linie paznokcia nie sa paralelne i symetryczne przez to paznokcie sprawiaja wrazenie bardzo krzywych -dobrze widoczne na drugim palcu od lewej,

Stilleto Czarno-czerwone-tam jest niestety wszystko bardzo zle zrobione: sa brzuchate- niektöre sa szersze niz paznokiec, nie proste-Stilleto powinien na wysokosci 2 mm od opuszka isc  w dlugosci w "Trojkat" u Ciebei jest grubo przesadzony owal.,

Bialy French z pomaranczowym kwiatkiem- kazdy paznokiec ma inny French-grubosc i Smiley...

Wiele innych Modelazy jest zle zrobiona jezeli chodzi o linie wlosa, Punkt Stresu czy Apex..... czesto jest u Ciebie efekt "papugi"/tak sie to po angielsku nazywa-paznokiec idzie w döl a powinien prosto /

Czarne Stilleto nie ma wogule budowy i tak obciazony w nieprawidlowym miejscu paznokiec bedzie cierpial /efekt hebla akurat przy takiej dlugosci/ i zlamie sie w punkcie Stressu przy pierwszym obciazeniu gornej czesci...

Kwiatki akrylowe robisz za duza iloscia Liquidu dlatego sa tak rozmazane i bezksztaltne. Sprobuj pracowac na sucho /mala ilosc Liquidu, wez kuleczke i spodnia czes pedzla polöz na ligninie, wtedy nadmierna ilosc plynu wsiaknie w papier  a ty masz perfekcyje proporcje materialu na kwiatek.....

mysle, ze masz po prost zla technike /bo bledy ktöre popelniasz sa dla poczatkujacych czeste i do naprawienia/ i wtedy nawet gdy ktos sie stara to nie wychodzi poprawne.... na Twoim miejsu zrobilabym dobry kurs techniki u profesjonalisty....

Pracujesz juz w branzy czy sie dopiero uczysz?
Nie traktuj tego ja zlosliwy przytyk tylko jak konstruktywna krytyke..... Nobody ist perfekt.
 
Pozdrawiam,
 Paulina
Pozdrawiam serdecznie,
Paulina

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
maciejka
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-01-06, 18:01:56 »
Cytat: "Diva"
Pracujesz juz w branzy czy sie dopiero uczysz?



Maciejka jest instruktorem co widać w jej podpisie :)

Cytat: "Diva"
mysle, ze masz po prost zla technike /bo bledy ktöre popelniasz sa dla poczatkujacych czeste i do naprawienia/ i wtedy nawet gdy ktos sie stara to nie wychodzi poprawne.... na Twoim miejsu zrobilabym dobry kurs techniki u profesjonalisty....(...) Nie traktuj tego ja zlosliwy przytyk tylko jak konstruktywna krytyke..... Nobody ist perfekt.

 

Paulino o to chodzi w tych galeriach żeby nie tylko achować i ochować ale przyjmować też konstruktywną krytykę :)


Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Diva

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 45
maciejka
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-01-06, 18:16:44 »
Cytat: "Ania"
Maciejka jest instruktorem co widać w jej podpisie :)
Paulino o to chodzi w tych galeriach żeby nie tylko achować i ochować ale przyjmować też konstruktywną krytykę :)


Oje...sorry ,powinnam uwazniej czytac.....

Hmmm.Ale wtedy ten fakt daje jeszcze wiecej do myslenia......
Pozdrawiam serdecznie,
Paulina

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
maciejka
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-01-06, 18:31:26 »
jezeli chodzi o krogulcze w twoim zdaniem paznokcie to te akurat to sa naurane takie paznokcie jak pewnie wiesz takie tez istnieją.

czarny french to moje naturalki,zdjecie robione pod swiatło i czasem paznokci ewychodza krzywo a w rzeczywistosci wszystko jest ok.

czarno czerwone  zdziurami były tak celowo zrobione,poniewaz pozniej były skracane na kwadrat a moga sie wydawac szersze bo kwiat jest dosc duzy.

a kwiaty robie takie jak właśnie lubie,kiedys lubiła wypukłe a teraz wole plaskate.
moim zdaniem jest to dziwny atak na moja osobe bo dziwne zeby nie zobaczyc podpisu jak napisała Ania.

widziałąm twoje szpice i tez nie sa idealnie smukłe.

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
maciejka
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-01-06, 18:41:20 »
Cytat: "maciejka"


mam nadzieje,ze i ja kiedys zobacze Twoje prace moze sie czekoś naucze :lol:


Maciejko mamy tutaj juz wklejoną galerię Pauliny(Diva) i hmm...może się zdziwisz ale ja uważam,ze miała prawo skrytkować Twoje...
BYc moze uzyła bardzo dosadnych określeń ale myślę,ze całe życie się uczymy i każda rada dla nas jest niezwykle cenna.

(btw - szpice Pauliny są niemalże idealne,wiec to co napisałaś było troszkę...ekhem..złośliwe na wyrost?)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
maciejka
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-01-06, 18:42:44 »
Cytat: "maciejka"

moim zdaniem jest to dziwny atak na moja osobe bo dziwne zeby nie zobaczyc podpisu jak napisała Ania.


maciejko to jest po prostu opinia innej stylistki, ma do niej prawo a nie każdy patrzy na podpisy :)

Cytat: "maciejka"
mam nadzieje,ze i ja kiedys zobacze Twoje prace moze sie czekoś naucze :lol:


Diva - galeria  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Diva

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 45
maciejka
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-01-06, 18:52:37 »
Moje prace sa w galerii... zapraszam.....jestem otwarta na opinie.....

To nie byl atak,a jezeli nie potrafisz przyjac krytyki,to nie powinnas wystawiac zdjec.Nie mam interesu Cie bez powodu atakowac .... poza tymm sprowokowalas mnie swoja odpowiedzia,bo moze wtedy bym nic wiecej nie napisala. A tyk postaralam sie z Detalami zwrocic Ci uwage na bledy, ktore moim zdaniem dopuszczalne sa dla poczatkujacych ale nie dla Profi.

Moje Instruktorki--ktöre sa o wiele daaaaaaaalej niz Ty i ja razy dziesiec..... ucza sie jeszcze po 20 latach od lepszych w branzy i przyznaja sie do bledow.....

Jesli urazilam twoja dume, przepraszam. Chcialam pomoc bo twoje Prace  sa moim zdaniem z duzymi technicznymi bledami.

Nastepnym razem poswiece moj czas komus kto doceni pozytywna krytyke i moja pomoc w usuwaniu bledow.

Pozdrawiam,
Paulina

P.S. Dzieki Bogu nie zauwazylam,ze jestes Instruktorka, bo wtedy,uwierz mi, moja Krytyka bylaby ostrzejsza....

 :lol:
         
Cytat: "Darianna"

BYc moze uzyła bardzo dosadnych określeń ale myślę,ze całe życie się uczymy i każda rada dla nas jest niezwykle cenna.


AMEN!

Jestem obecna takze na angielskim i w wielu niemieckich Forach i kazda uwage innen Stylistki traktuje zawsze bardzo serio i probuje nastepnym razem byc jeszcze lepsza. Czasami taka niezalezna opinia jest wiecej warta niz najdrozsze szkolenie,bo ktos poswiecil czas i ocenil Twoj styl a na szkoleniu nie zawsze jest taka mozliwosc......
Pozdrawiam serdecznie,
Paulina

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
maciejka
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-01-06, 18:52:42 »
Cytat: "Diva"


Nastepnym razem poswiece moj czas komus kto doceni pozytywna krytyke i moja pomoc w usuwaniu bledow.



do mnie nawet nie zaglądaj  :lol:

dziewczyny proszę Was o spokój już :)
Paulino wyraziłaś swoje zdanie , Maciejko odpowiedziałaś więc już wystarczy :)
resztę proszę między sobą na PW załatwiać :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
maciejka
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-01-06, 19:06:10 »
pozwolisz Aniu,ze jeszcze cosik napisze
kazda z nas ma inny styl robienia paznokci,dziwi mnie opinia ze akryl ma za duzo liquidu ale ja właśnie takie kwiatki lubie,dla mnie najwazniejsze sa klientki i robie takie paznokcie jakie sobie zycza a to nie moja wina,że klinetka ma krogulcze paznokcie, czy np.życzy sobie taki french a nie inny,czy takie zdobienie,które ja uwazam za beznadziejne ale robie bo to jej wybór to on aje bedzie nosic,mi jak kogos pazurki sie nie podobaja to nie pisze nic bo kazdy ma swoj gust.czasem warto zwrocic uwage na zdjecia ja kiedys tez myslam ze 2pazurki jednej z forumek sa krótsze ale tak wyszło zdjecie na moim monitorze(moze dlatego ze panormiczny).
przyjmuje krytyke,ale taka jak osoba wysłuch amnie dlaczego szpice były tak a tak zrobione.nosz eszpice tylko przez 2 tygodnie stracam je później na kwadraty bo w szkole nie mamy wejscia na pracownie ze szponami.