Autor Wątek: Endermologia  (Przeczytany 23843 razy)

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Endermologia
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-08-16, 13:21:36 »

Gość

  • Gość
Masaż Endermologie LPG
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-01-27, 21:37:04 »
Drogie Panie, ja z czystym sumieniem mogę polecić wyszczuplający i ujędrniający masaż Endermologie LPG. Moim zdaniem nr 1 jeżeli chodzi o redukcje cellulitu. Moje rezultaty to około 5 cm w obwodzie bioder, o wiele jędrniejsza skóra na brzuchu no i co było dla mnie najistotniejsze to bardzo widoczna redukcja cellulitu. Polecam Salon Urody Makellos we Wrocławiu www.makellos.pl  (sama tam wykupiłam serię zabiegów- zabieg za 100 zł, w tym po masażu Endermologie manulany masaż kremem wyszczuplającym)

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
Re: Masaż Endermologie LPG
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-01-28, 16:56:00 »
Cytat: "malinosss"
Drogie Panie, ja z czystym sumieniem mogę polecić wyszczuplający i ujędrniający masaż Endermologie LPG. Moim zdaniem nr 1 jeżeli chodzi o redukcje cellulitu. Moje rezultaty to około 5 cm w obwodzie bioder, o wiele jędrniejsza skóra na brzuchu no i co było dla mnie najistotniejsze to bardzo widoczna redukcja cellulitu. Polecam Salon Urody Makellos we Wrocławiu www.makellos.pl  (sama tam wykupiłam serię zabiegów- zabieg za 100 zł, w tym po masażu Endermologie manulany masaż kremem wyszczuplającym)


ooo proszę, to salon mojej koleżanki :D także też spokojnie polecam ;) mają tam najnowszy model endermology, oprócz zabiegów na ciało można wykonać na nim też zabiegi na twarz, w  ogóle bardzo ładny salon a dziewczyny bardzo sympatyczne, cena jak na wrocław całkiem atrakcyjna, a endermologia na pewno daje bardzo ładne efekty ;)

Neoglis

  • Gość
Endermologia
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-03-10, 13:18:35 »
Moja skóra po endermologi była fantastyczna napieta jedrna lepiej krew krazyła przyjemne i bezbolesne. Sama tez ja wykonuje moje klientki sa zadowolone coprawda ja sie bardzo przykladam zeby były rezultaty nie odwalam maniany i naprawde to jest świetne!! i warte tych pieniedzy
Pozdrawiam


Edit by Mako

annszc

  • Gość
Endermologia
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-03-10, 19:11:47 »
a jak długo utrzymuje sie efekt ? pozdrawiam

Neoglis

  • Gość
endermologia dieta i cwiczenia
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-03-25, 15:09:58 »
Ja  przy tych zabiegach chodziłam na siłownie  i mialam diete efekt był na jakies 3 miesiace wiadomo jak  sie niczym nie wspomaga endermologi to nie ma sensu wydawac pieniedzy na zabieg  o nie bedzie efektu.
Pozdrawiam

annszc

  • Gość
Endermologia
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-03-25, 19:32:27 »
ja trenuje kolarstwo wiec ruchu mam az nadto, diete stosuje całe zycie :-), a efekty po 6 zabiegach  które wziełam w miedzyczasie od ostaniego postu mizerne :-(

ediT Ania :wink:

Neoglis

  • Gość
Endermologia
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-03-26, 07:09:31 »
zalezy to tez od umiejetnosci osoby wykonujacej... a poza tym trzeba wziasc przynajmniej 12 zabiegów
   Pozdrawiam

Offline hexe_jasmin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #23 dnia: 2010-03-24, 17:49:31 »
zalezy to tez od umiejetnosci osoby wykonujacej...

Witam : :lol:

zastanawiam się nad tym zdaniem co zawiera się w tych słowach umiejętności ?:)

Jakie powinna mieć umiejętności osoba wykonująca endermologię na co powinno się zwracać uwagę
co jest najważniejsze w wykonaniu takiego zabiegu?


Offline pink00

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #24 dnia: 2010-03-29, 20:38:08 »
 Witam

czy mógłby ktoś podac ile kosztuje maszyna do endermologi LPG -polmaxu ?

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #25 dnia: 2010-03-29, 21:18:15 »
W hurtowni proszę zapytać ,jeśli nie mają w sprzedaży to może mają kontakty, gdzie można zakupić.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #26 dnia: 2010-04-06, 21:25:08 »
Kompia !!!
Jeśli skóra Ci zwiotczała to albo miałaś przeprowadzony nieprawidłowo przeprowadzony zabieg albo to nie endermologia

Offline Seven

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #27 dnia: 2016-10-27, 22:32:44 »
Witam

czy mógłby ktoś podac ile kosztuje maszyna do endermologi LPG -polmaxu ?
Koszt zakupu takiej maszyny do endermologii to kilka tysięcy euro.
Ja chciałam zaprosić na endermologie : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2016-10-28, 10:18:35 wysłana przez Tomek »

Offline sofia002

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #28 dnia: 2016-12-06, 20:38:53 »
Chciałabym skorzystać z takiego zabiegu :)
Szukasz profesjonalnej firmy budowlanej do tynkowania domu? Sprawdź Dobrego Tynkarza z Bielska: http://dobrytynkarz.pl/

Offline Studio Kosmetyki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #29 dnia: 2017-01-13, 12:35:44 »
Wykonuję endermologię i powiem szczerze, że 80% klientek jest bardzo zadowolonych, widzą efekty, ja równiez. W walce z cellulitem - super sprawa...po 10 zabiegach napewno zobaczysz efekt... Osobiście wypróbowałam ta maszynę to z 2 stopnia cellulitu spadłam na 0 i zgubiłam w cm do 6 cm. Wykonuje się ją co 2-3 dzień, nie mozna wykonywac jej codziennie bo efekt będzie odwrotny od zamierzonego, a poza tym mozna spuchnąc i minusem jest to, że trzeba zachować systematyczność. I dobrze po skończonych zabiegach powtarzać zabieg raz w miesiącu. Endermologia nie sprawi, że schudniesz  w kg tylko w centymetrach, nie może byc również tak że po zabiegu pójdziesz do domu i najesz się...miałam klientkę, która przychodziła na zabieg a po jadła golonkę ;)...tak więc gorąco polecam :) i uważam, że warta jest swojej ceny....
Mogę potwierdzić te słowa. Endermologia to naprawdę świetny zabieg, choć trochę bolesny :)
Nie pozycjonujemy się w podpisach!