Autor Wątek: łamliwe paznokietki  (Przeczytany 14415 razy)

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-10-03, 16:59:32 »
ja również używam tej odzywki z Eveline- Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. I jestem z niej bardzo zadowolona. Jak dla mnie jest nie zastąpiona. Nie zamieniłam bym jej na inną. A jeśli chodzi o tą odzywkę Eveline  8 w 1 to słyszałam, że też jest dobra.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline Nie_perfekcyjna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-02-04, 17:27:08 »
Sok z cytryny dodatkowo paznokcie wysuszy - pękają bo są zbyt suche!, Zadbaj o nawilżenie - będą bardziej elastyczne i będą się uginały a nie pękały pod wpływem uderzenia. Proponuję moczenie paznokci w oliwce (oliwa z oliwek, specjalny olejek do paznokci lub oliwka dla dzieci) raz w tygodniu. Do tego koniecznie chroń paznokcie przed detergentami (nakładaj rękawiczki przy pracach domowych) i smaruj ręce kremem po każdym myciu.

Offline paulinka_KOS

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-05-07, 09:11:28 »
a co powiecie o odżywkach Sally Hansen? Używam od jakiegoś czasu i owszem, widzę różnicę, ale jak tylko odstawiam, to problem znowu się pojawia :/

madzia2987

  • Gość
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-10-08, 09:38:24 »
Witam,  :wink: zawsze miałam słabe i łamliwe paznokcie ale dzięki regularnemu używaniu krem i odżywki było lepiej, a kiedy dodałam do tego szklany pilnik firmy DONEGAL moje paznokcie są w świetnej kondycji  :smiech3:

Offline idaborej

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-04-03, 07:50:07 »
Obecnie mam wspomnianą wcześniej odżywkę z Eveline, ale stosuję ją na tyle krótki, że jeszcze nie widać efektów

Offline Domsiaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #20 dnia: 2015-08-11, 11:22:03 »
Eveline pomogła nawet mojej siostrze, ktĻra miała tragedię na paznokciach - teraz jest też ta sama odżywka tylko w mlecznym naturalnym kolorze

Offline nadatar

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #21 dnia: 2015-10-06, 18:10:49 »
W moim przypadku bardzo pomógł fakt, że zrezygnowałam z naprawdę częstego malowania paznokci. To mocno osłabiało moje paznokcie.

Offline JagodaA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #22 dnia: 2015-10-12, 09:51:53 »
Kiedy nie maluję paznokci są cienkie i niby elastyczne bo łatwo je wygiąć ale niestety też równie łatwo się łamią. Z kolei kiedy pomaluję je dwiema warstwami lakieru+utwardzacz w ogóle mi się nie łamią. Podejrzewam jednak, że to tylko maskowanie problemu i stan paznokci się nie zmienia a tylko trochę wzmacniają je te 2-3 warstwy lakieru.
Kupiłam ostatnio odżywkę z Maybelline ale nie jestem do końca zadowolona. Liczyłam, że będzie to odżywka do codziennego stosowania, która się wchłania w paznokcie i skórki a okazało się, że jest to coś w stylu lakieru bezbarwnego... Możecie polecić odżywkę wchłaniającą się w płytkę paznokcia?

Offline kachna11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #23 dnia: 2015-11-17, 20:56:29 »
Witajcie.  Do niedawna miałam straszny problem z paznokciami łamały się rozdwajały itp. Używałam bardzo wielu odżywek ale najbardziej mi pomogła odżywka z Evelinai maksymalny wzrost paznokcia żadna inna z tej serii. Choć przyznam się że przy  stosowaniu tej odżywki wcierałam również olejek rycynowy w paznokcie jak również w skórki choć każdy twierdzi że pomaga on tylko na włosy. Mojej koleżance o dziwo pomogło manicure hybrydowe ponieważ dzięki niemu odbudowały się jej paznokcie i była w stanie zapuścić:)

Offline LenaW

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #24 dnia: 2016-02-04, 19:42:08 »
Mozesz rowniez wcierac A+E kapsulki w pazurki. Bedą elastyczniejsze a skorki ladnie wypielegnowane.
Zresztą polecam to rowniez profilaktycznie.

Musze wypróbować, wiedziałam, że są dobre na nawilżanie gardła ale, że na paznokcie to niestety nie. Człowiek uczy się całe życie :)

Offline Michalina111

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #25 dnia: 2016-03-14, 12:38:58 »
ak miałam problemy z paznokciami- były łamliwe i kruche, zdedydowałam się na kurację odżywką z OPI, kolorową.. od pierwszego dnia zauważyłam, że płytka jest twardsza.. nastepnego dnia ponownie nałożyłam nową warstwe - a trzeciego dnia zmyłam i nałozyłam nową.. paznokcie znacznie sie poprawiły

Offline Michalina111

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #26 dnia: 2016-03-14, 12:39:54 »
ja używam odżywki 8 w 1 z eveline, taka mleczna z czerwonym krzyżem na opakowaniu, bardzo utwardza i wybiela płytkę paznokcia, ale jeśli masz również problem rozdwajania się paznokci to niezbyt pomaga. jeśli zaś chodzi jedynie o łamliwość to polecam ;)

Offline Gertruda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #27 dnia: 2016-04-02, 19:17:31 »
Mo bardzo pomaga moczenie paznokci w ciepłym oleju i cytrynie

Offline Karolka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #28 dnia: 2016-04-14, 08:54:42 »
Moim zdaniem w takim przypadku trzeba wzmocnić je od środka, bardzo dobry jest skrzyp mna włosy i paznokcie
Nie pozycjonujemy się!

Offline Filma

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: łamliwe paznokietki
« Odpowiedź #29 dnia: 2016-04-18, 20:18:22 »
Ja stosowałam odżywkę eveline 8w1 ale trzeba to robić z umiarem