Autor Wątek: przekłuwanie pępka pistoletem  (Przeczytany 49868 razy)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-09-22, 20:02:16 »
Ja mam pępek przekłuty jakieś 3lata i akurat pistoletem; wtedy jeszcze nie byłam uświadomiona  :wink:  ale u mnie okazało sie wszystko ok; nie miałam za płytko przebity, tylko goiło się ponad pół roku ale mi tak się wszystko goi... pewnie gdybym swoje wtedy wiedziała, to bym się na pistolet nie zdecydowała a tak, to wydawało mi się, że pistoletem będzie mniej boleć, bo ciach i już...  8) ...

co do zdjęć to widziałąm niedawno podobny przypadek, włąśnie po pistolecie... więc igiełki dziewczynki, igiełki...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-09-22, 21:06:21 »
o boze okropne te fotki!!!!!!!!!
mi sie pepek szybko zagoil bo okolo miesiaca  8)

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-09-24, 10:46:34 »
Ja przekuwam pistoletem pepki  od 7 lat,a te zdjecia pokazuja ze zrobia to osoba która nie ma pojecia o przekłuwaniu tego własnie miejsca, stanowczo za duzo skóry jest wziete, :cry:  Współczuje tej dziewczynie bo bedzie miała brzydka blizne :cry: Nie wszyscy tak przekłuwaja

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-09-26, 20:26:51 »
na kazdym profesjonalnym kursie przekłuwania ciała nawet nie ma co wspominac o przekłuwaniu pepka pistoletem. na samaa mysl mam ciarki. pepek tylko i wylacznie igła! kolczyk do pepka jet specjalnbie wyprofilowany i ma odpowiednia długosc preta ktora nalezy przystosować do odległosci miedzy jedna a drugą dziurka. w przypadku pistoletu jest to niemozliwe, no a kolczyk przeznaczony do platka ucha w pepku wyglada fatalnie nie mowiac już o skorze ktora jest non stop ocierana i goi sie w nieskonczonosc. pewnie sa osoby ktore po przekluciu pistoletem nie mialy problemow z gojeniem ale sa to osoby ktore maja szczescie i ich organizm ma szybki proces regeneracji. osobiscie przekłułam juz sporo pepków (oczywiscie igła) i wszystkim dziewczyna wszystko super sie goiło w okresie od 2 do 5 tyg.

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-09-26, 22:46:23 »
A gdzie robiłyście szkolenie i ile was to kosztowało. Ostatnio się dowadywałam o takich szkoleniach i okazuje się, że wydawane na takim kursie certyfikaty są tyle warte co wydrukowany samodzielnie. Nie ma instytucji, która rejestruje takie umiejętności, a takie szkolenia są prowadzone dla ludzi, którzy chcą to robić a nie mają o tym pojęcia. Osobiście nie jestem po takim szkoleniu, a przekuwam wszystko (no prawie), oczywiście igłą.

Aguś

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-09-29, 19:21:55 »
Nie przebija sie pępków pistoletem! Tylko wenflon. Po pierwsze większosc takich zabiegów konczy sie na tym ze rana bardzo zle sie goi bo dziurka nie ma odpowiedniego rozmiaru ani nie jest w odpowiedni miejscu. Po drugie wyglada to fatalnie, po trzecie przekladanie kolczyka o wiekszym rozmiarze jest bardzo nieprzyjemne oraz niewskazane. Po czwarte kolczyk jest zbyt maly i zbyt krótki.

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-10-06, 17:18:46 »
okropne fotki :x ,dobrze ze mnie nie podkusilo by przekluwac pistoletem tylko pani ktora mi przekluwala zastosowala tradycujna metode z wenflonem i igla :)
Pozdrawiam ;)

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem po raz drugi
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-10-09, 18:39:08 »
właśnie byłam na szkoleniach z przekłuwania ciała i byłyście dziewczynki w dużym błędzie pępek jak i brew można przekłuwać pistoletem
http://spc.kolczyki.pl/index.php?nr=34&zloz=pojedyncza&tyt=tytul

kwiatuszek600

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-10-09, 19:03:47 »
Owszem można ale ja naprzykład nie polecam salon w którym miałam praktyki wykonywał przekłuwanie pępka pistoletem no i niezła wyszła z tego afera , ponieważ nie powinno się tego robić w ten sposób.

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-10-09, 19:20:37 »
agusia ale przedstawione na zdjęciu urządzonko, nie jest pistoletem, to taka mała "maszynka" jednorazowa, przekłuwa sie tym na 2 razy (najpier do połowy, potem do końca ) co jest bardzo bolesne, miałam przekłuwany tym nos. Niestetety ta technika, podobnie jak pistolet miażdży tkankę, co nie jest do końca  bezpieczne i polecane. Igła - wenflon, jakby wycina kawałek tkanki i nie zostaje ona zmiażdzona tak jak podczas przeklucia pistoletem i tego rodzaju wynalazkami. więc przeklucie za pomocą igły jest to dużo  bardziej bezpieczniejsze i zdecydowanie mniej bolesne.
Pozdrawiam
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-10-09, 19:33:54 »
ze urządzenie działa identycznie jak pistolet pan który mnie uczył owszem mówił ze o wiele wiele lepiej przekłuwac w tym wypadku pępek przez welflon właśnie dlatedo jak piszesz ze tkanka zostaje wycięta a

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-10-11, 16:26:09 »
moja kolezanka miala 4 lata temu przebijany pepek pistoletem przez kosmetyczke
niewiem czy zle chwycila skore czy wymkneła jej sie z rąk
ale kolczyk wbil sie gleboko w skore i musiala miec operacje
do dzis ma staraszna wielka blizne
i do dzis jeszcze odwoluje sie do sadu o odszkodowanie
ale kosmetyczka wykazuje malo dochodow i nie zaplaci jej odszkodowania
ABSURD!!!!
dlatego nigdy nie przebilabym sobie pepka pistoletem.

Moze wlasnie dlatego ze to przypadek bardzo zadki a ja go znam.

pozdrawaim

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-10-11, 19:37:33 »
mi juz brakuje słów jak po raz kolejny raz ktoś probuje mnie przekonać że pistoletem mozna przekłuwac pepek. BZDURA!
dziewczyny czy za mało się naczytałyscie w ostatnim czasie na forum o nieprzyjemnych konsekwencjach po przebiciu pepka pistoletem? przeciez to nie są historie wyssane z palca! poczytajcie troche co mają do powiedzenia osoby zajmujące sie pzrekłuwania ciała we wszystkich możliwych miejscach; moij zdaniem są to osoby kompetentne bo zajmują sie tylko i wylacznie jedna profesją i maja na ten temat duża wiedze i praktykę również. bardzo czesto mozna pzreczytac zdanie typu "te smieszne panie kosmetyczki ktore pistolecikiem kluja komus pepek..." dziewczyny nie dajmy sie! badzmy rownie profesjonalne i uczmy sie na cudzych bledach!

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-12-06, 22:49:48 »
Tez jestem za przekluwaniem wenfonem i absolutnie nie powinno uzywac sie pistoletu poza przekluwaniem uszu.Ale wenflon ABSOLUTNIE nie wycina otworu tylko nacina skore w ksztalcie "C", co nie znaczy ze wycina kolo.Jezeli by tak bylo w igle wenflonu znajdowaly by tkanki... 8O
Apropo miazdzenie: rany miazdzone tak jak szarpane goja sie najgorzej,w przeciwienstwie do ciętych(jak np. po wenflonie) ktorych brzegi sa równe.Wiem to z praktyki w szpitalu.

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-12-17, 23:30:04 »
Nie polecam pistoletem! Moja znajoma miała i po pierwsze krzywo przebity ( na maxa krzywo), a po drugie strasznie ją bolało.