Autor Wątek: Omega czy tarka ?  (Przeczytany 15828 razy)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-08-11, 22:58:07 »
callus off  tak sie nazywa ten preparat  :D no chyba ze zle zapamietalam nazwe  :cry:  ale na malej plastikowej butelce jest rysunek z dwoma pietkami przed i po na zielonym tle :wink: to wszystko wiecej nie moge pomoc testowalam preparat innej firmy i rewelka jutro mam pedicure na moim i zobaczymy czy tez nie musze moczyc i   a przedewszystkim omegi i tarki  rzucic w kat ...hmm to by byla rewolucja!!! :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-08-11, 23:17:30 »
bylam na pokazie firmy Gena. musze przyznac, ze zabieg ktory pokzywali nie byl zbyt rewelacyjny. np.scieranie naskorka peelingiem, moim zdaniem mozna to robic, ale u kobiet ktore maja w miare zadbane stopki, ale jak ktos ma zgrubialy naskorek, to raczej tego nie polecam.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-08-12, 00:07:39 »
tylko ze to nie peeling !!jesli  preparat ktory probowalam rozpuscil  skore do krwi(tak jakby ztarla sie za mocno jak przy otarciu ale nie tryskalo :wink: ) bo zalala sie tam gdzie nie bylo zgrubienia przy duzym paluchu i  za dlugo trzymalam to raczej mowa o czyms  konkretnym a nie tam o peelingu  mam tylko nadzieje ze ta firma tez jest taka dobra ,pz atym to nozwos kupilam w stanach moze tego u nas jeszcze nie byc ale na pewno na zamowienie mozna dostac :wink: jutro wszystko wieczorem opowiem czy warto czy nie wrto bedzie test na stopce  :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-08-12, 21:18:15 »
czesc dziewczyny :D jestem dzis po pracy i powiem wam ze jestem zadowolona z mojej pracy i efektow. dzis mialam pedicure jak wczesniej pisalam u stalej mojej kochanej klientki  gdzie duzo czasu nam zajmowalo moczenie ze wzgledu na podbicie poniewaz miala baaardzo zgrubiale i bez obegi powiem ze nie da rady a nawet skalpel by sie przydal ale ja sie takich rzeczy boje ........dzis wiedziala ze testujemy nowy prep :D nalozylam go na suche stopki ale tylko na miejsca ze zgrubiala skora( trzeba uwazac na skore cienka ) trzeba odczekac 5-7 min poczekalam dluzej tak 9 i tarka wyczyscilam pietki poszlo gladko ale jej odczucia byly ciekawe powiedziala ze ma wrazenie jakby znieczulilo ja troche potem posmarowalam srodstopie i tareczka itp.ale tam tak ladnie nie zeszlo wsadzilam nozki do kapieli 5 min omega w tym przypadku musiala byc nie ma mocnych ale krocej to trwalo i .....preparat jest super jesli stopy nie sa mocno zrogowacile i przerosniete np fajny do stopek osob mlodych  :) tylko ze mala pojemnosc :cry:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-12-18, 09:53:02 »
frezarka :) omegi i tarki to już się chyba nie używa, a szczególnie omegi

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-12-18, 10:04:52 »
Kim zdziwiłabyś się ... omegę często jeszcze stosują ale starsze panie pedicurzystki, które chyba nie chcą się przeżucić na pracę frezareczką;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline kaasiowa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-12-18, 11:59:05 »
Używałam omegi , tarki , peelingów , preparatów rozpuszczających ale polecam frezareczkę z "odkurzaczem" a zamiast omegi - skalpel dużym plusem jest lepsze wyczucie odległości i możliwość precyzyjnej pracy.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-12-18, 20:35:11 »
Cytat: "Aguś"
No prawda jest taka ze omega wymaga wprawy dlatego jesli ktos nie umie tego robic niech jej nie chwyta do reki.


Z doświadczenia wiem,że należy ćwiczyć na samej sobie.Potem jak z płatka. :)
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-12-18, 21:46:41 »
Omege uzywaja tez mlode, niedoswiadczone kosmetyczki, które nie sa na biezaco albo nie stać je na frezarke
sama ostatnio widzialam taki gabinet, w ktorym uzywano i omege i tarke.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-12-18, 22:58:05 »
ale klientki na pewno wolą frezarkę, nie przypuszczałam szczerze mówiąc że omega jeszcze jest w użyciu
tam gdzie mialam praktyki też byla ale to było ponad 2 lata temu
 :roll:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-12-19, 00:15:18 »
nie przesadzie? :P
Omega narzędzie jak inne, byle się nią umiejętnie posługiwać. Ja używam omegi, wiele znajomych kosmetyczek także, tarka również jest moim podstawowym narzędziem przy pedi i żadna klientka jeszcze z tego powodu nie narzekała, wręcz przeciwnie :P
Frezarki używam raczej do paznokci i ewentualnie do wygładzenia skóry po omedze. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia czego i jak się używa.. ale żeby tak od razu omege do lamusa odsyłać ?  :twisted:
„Spür die Melodie der Community“

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-12-19, 08:08:22 »
Mi omega jak i frezarka podchodzi. :) Ważne ,by pedikiur był wykonany starannie. 8)
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-12-19, 15:46:30 »
U nas używa się skalpela, bo jest bardzej dokładny i mozna nim dotrzeć precyzyjnie w każdy zakamarek. Frezarka, głównie do paznokci i wygładznia skóry po skalpelu. Praca omega  czy skalpelem, zdecydownie skraca czas zabiegu, sprawną ręką szybciej usuwa się zrogowaciały naskórek, nagniotki i odciski. A jeśli chodzi o frezarkę, nie wszystkie klintki ją lubia, ze względu na łaskotanie i odgłosy ;-), więc czasem zdarza się jeszcze używać tarki

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-12-19, 19:26:31 »
Moze to tez wynika z tego, ze frezarka wygodniejsza a niekotrym kosmetyczkom sie nie chce pracowac na omedze :roll:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-12-19, 21:43:49 »
Pewnie tak.W końcu wynaleziono frezarkę ,aby ułatwiała pracę. :)
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ