Autor Wątek: Zaczerwienione i piekące płytki paznokci  (Przeczytany 8943 razy)

Gość

  • Gość
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« dnia: 2007-02-08, 21:08:21 »
Niedawno bylam na kursie paznokci, z kolezanka robilysmy sobie nawzajem paznokietki iiiii tak mi spilowala moje biedne plyteczki ze dzis kiedy sciagnelam juz tipsiory paznokcie sa masakryczne:(  Zdaje sobie sprawe ze przedluzanie pazurkow w jakims tam stopniu niszczy prawda naturalna plytke ale NA BOGA  az taaaaak???? ze ja dzis nie jestem w stanie umyc naczyn??? wykapciac sie w goracej wodzie??? zrobic CZEGOKOLWIEK  w goracej czy naaawet CIEPLEJ wodzie???:/ (od 2 dni tak mam) porazka jestem zalamana nalozylam sobie na pazurki odzywke myslalam ze moze choc troszke zlagodzi to ten okropny bol ale nic z tego jest jeszcze gorzej!!!!! przez odzywke odbija sie intensywna czerwien!!! bola!! pieka!! czy ktos zna jakis przepis na ten okropny bol i pieczenie???

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Re: Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-08, 21:12:04 »
Cytat: "Bena"
Zdaje sobie sprawe ze przedluzanie pazurkow w jakims tam stopniu niszczy prawda naturalna plytke ale NA BOGA  az taaaaak????


przedłużanie pazurków nie niszczy płytki :twisted: w żadnym stopniu :wink: To tylko i wyłącznie wina koleżanki :roll:

Cytat: "Bena"
 czy ktos zna jakis przepis na ten okropny bol i pieczenie???

Nie dawać więcej rączek do takich eksperymentów  :wink: Podczas piłowania na pewno Cię bolało i powinnaś na to zwrócić uwagę koleżance :roll:

Mam jeszcze pytanie: jak sobie ściągnęłaś tipsy? :wink:
[/size]
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-08, 22:02:13 »
Jak powiedzialam kolezance ze mnie boli to sie mocno zdziwila:/ i stwierdzila ze mam dziwne paznokcie, a tipsy po prostu sama delikatnie spilowalam chociaz szczerze powiedziawszy strachliwie balam sie je sciagac heh widzac jak wygladaja pod zelem i akrylkiem no ale musialam to zrobic bo juz tragicznie wygladaly

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-08, 22:15:42 »
Bena mogłaś pójść do stylistki, napewno fachowo zdjęłaby Ci te tipsy, zostawiając cieniutką warstwę żelu,
wtedy zapewne nie byłoby tego okropnego bólu :( a tak to musisz czekac aż płytka odrośnie, zabezpieczając ewentualnie gruba wartwą emali.
„Spür die Melodie der Community“

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-02-09, 12:06:24 »
jak rozumiem wy sobie te pazurki na kursie robiłyście ?? jeśli tak to gdzie był instruktor i po jaką ...sprawę ona ci płytkę piłowała jak powinna tylko lekko blokiem zmatowi!c!

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-02-09, 12:13:25 »
Avi pewnie przy opracowywaniu progu tipsa  :roll:
Nie każdy siedzi z kursantkami przy pracy tak jak Ty  :roll:
Poczytaj sobie dział szkoleń, dziewczyny opowiadają takie rzeczy że szok  :80:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-02-09, 12:33:03 »
Zawsze jak na forum EF czytam o zniszczonych paznokciach to jest polecana odżywka z mirrą. Podobno naprawdę się sprawdza. Oczywiście nie należy liczyć, że spiłowane paznokcie nagle zgrubieją. Jednak powinna poprawić ich nawilżenie i pomóc w odrastaniu.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-02-09, 13:16:08 »
no tak , nie każdy instruktor siedzi .Raz prowadziłam kursik na 8 osób 3 dniowy ,masssakra. Powiedziałam nigdy więcej -jak wróciłam do domu to padłam na 12 godzin.nikt mi nie powie ,że na takim kursie coś się nauczy. tak wyglądacc moga warsztaty albo daoszkolenie ,ale nie uczenie od podstaw jak trzymac pilnik i co to jest gilotyna .
więc faktycznie na masówkach może się coś takiego zdażyc.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-02-09, 13:19:06 »
Ja pamiętam jak pierwszy raz założono mi tipsy..hmm po paruy dniach zaczeły odlatywac , że tak powiem i sama sonbie spilowałam i tylkpo narobiłam szkód, paznokcie chyba z 2, 3 miesiace dochodzily do siebie okropny ból mialam  :cry:

Gość

  • Gość
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-02-15, 15:42:27 »
tak robilysmy pazokcie na kursie no a instruktor wiadomo nie moze siedziec na okrąglo przy jednej osobie, no przynajmniej u nas tak nie bylo, a kolezanka po prostu pilujac caly czas widziala ze cos tam jej nie pasuje ze  cos jest nie tak,a moze tu jeszcze troszeczke a moze jeszcze tu itp itd .... pewnie tez z kilka miesiecy moje paznokcie beda wygladaly masakrycznie bo jak narazie nie widze zeby coskolwiek sie polepszylo

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-02-15, 15:47:12 »
Paznokcie MATOWIMY A NIE PIŁUJEMY!!!
To instruktorka powinna przekazać na początku bo jak czujesz na sobie konsekwencje są bolesne.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-02-15, 16:14:20 »
Cytat: "mako"
Paznokcie MATOWIMY A NIE PIŁUJEMY!!!


święta racja.
Kup sobie dobra odzywkę do paznokci np. Sally Hansen powinna choć troszkę pomóc. Pozostaje czekać aż odrosną

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Zaczerwienione i piekące płytki paznokci
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-02-15, 21:59:22 »
Cytat: "Bena"
tak robilysmy pazokcie na kursie no a instruktor wiadomo nie moze siedziec na okrąglo przy jednej osobie, no przynajmniej u nas tak nie bylo, a kolezanka po prostu pilujac caly czas widziala ze cos tam jej nie pasuje ze  cos jest nie tak,a moze tu jeszcze troszeczke a moze jeszcze tu itp itd .... pewnie tez z kilka miesiecy moje paznokcie beda wygladaly masakrycznie bo jak narazie nie widze zeby coskolwiek sie polepszylo

Zalezy jaki kurs... Na indywidualnym SIEDZI NA OKRAGŁO!
Poza tym jezeli koleżance cos nie pasowało, to czemu nie zawołała instruktorki, tylko dalej piłowała? Nawet na kursie grupowym ,gdy nam cos nie pasuje mozna zawołac pania instruktor.
Działamy przeciez na ZYWYM CZŁOWIEKU!! i mozna swoja modelka "pokiereszowac" co Tobie sie przytrafiło....  :(
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl