Autor Wątek: Parafiniarka Alessandro z rękawicami "ThermaSoft"  (Przeczytany 4337 razy)

Offline paulinakiwala

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Parafiniarka Alessandro z rękawicami "ThermaSoft"
« dnia: 2014-01-21, 12:06:50 »
Cześć dziewczyny!
Zastanawiam się nad zakupem parafiniarki firmy Alessandro i bardzo proszę o opinię tego sprzętu.
http://www.maricler.pl/www/userfiles/image/rafal/_wsb_581x597_Parafiniarka.jpg

Najbardziej podoba mi się w tym modelu to, że podobno bardzo szybko się nagrzewa. Wystarczy zaledwie kilka minut by sprzęt był gotowy do użycia. No i najbardziej przyciąga moją uwagę fakt, że jest bardzo sterylna i bezpieczna dla naszych klientek z uwagi na to, że używamy tutaj rękawice jednorazowe o nazwie "ThermaSoft", które zawierają odpowiednią ilość parafiny. Po zabiegu je wyrzucamy. Jest bezprzewodowa, ma ładny design oraz wydziela lawendowy zapach.

Chciałabym poznać opinię innych osób, które być może używają albo miały okazję używać ten sprzęt.
Koszt 1 pary jednorazowych rękawic to ok. 35 zł z tego co widziałam na internecie więc nie trudno się domyślić, że cena zabiegu jest wyższa niż standardowy zabieg parafinowy na dłonie, ale mamy też 100% sterylność więc coś za coś, a jak to jest ze zwykłą parafiniarką? Czytałam gdzieś, że 750 g parafiny wystarczy na około 20 zabiegów na dłonie. Ile bierzecie za zabieg w warunkach domowych?
Mieszkam za granicą więc mam mały problem. Moja koleżanka bierze 35 zł za standardowy zabieg parafinowy na dłonie + peeling, maska i krem w warunkach domowych w Polsce. Czy to Waszym zdaniem dużo? A może ktoś mieszka za granicą i orientuje się w cenach (euro)?