Autor Wątek: EURO FASHION - Pruszcz Gdański  (Przeczytany 8801 razy)

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
EURO FASHION - Pruszcz Gdański
« dnia: 2011-02-27, 14:40:57 »
Wybieram się na szkolenie do EF w Pruszczu Gdańskim (nieopodal Gda). Chciałabym na początek przedłużać paznokcie żelem. Robiłam to już ale tipsy się zapowietrzały... etc. No jednym słowem - bez profesjonalnego szkolenia ani rusz.  :nonono: :nonono: Czy EF faktycznie reprezentuje wysoki poziom, bo ostatnio usłyszałam od mojej Pani profesor, że zależy na jaką instruktorkę trafię... jedna nauczy, jedna nie... Nie wiem co myśleć bo renoma EF jest dość wysoka. Jak wasze doznania w tej kwestii? Jeśli nie tam, to gdzie?
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: EURO FASHION - Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-03-04, 08:06:09 »
Ja robiłem szkolenie u przedstawicielki EF ale nie w Pruszczu tylko w Białymstoku. Jednak z tego co pamiętam z forum EF wrażenia ze szkoleń raczej pozytywne tam były. Co do szkolenia to płacisz i wymagasz. Masz prawo żądać pokazania i wytłumaczenia wszystkiego. Jeśli poziom ci nie będzie odpowiadał to zwróć uwagę i nie czaj się.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: EURO FASHION - Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-07-26, 12:52:31 »
ja już opisywałam na innym forum swoj przypadek:) Ja robilam 6 lat temu to ogolnie wiecej sie dowiedzialam latajac po forach niz od nich na dodatek otrzymalam dyplom za kurs ktorego nie ukonczylam a za niego zaplacilam i instruktorka powedziala ze mam kiedys tam sobie przyjechac i zrobic...Teraz wybieram sie do nich na kursy bo mam 50% taniej na wybrany kurs opisalam ta sytuacje na innym forum i jedna z inst.EF napisała do mnie że tamta zachowala sie niedopuszczalnie i cos w tej sprawei zrobia zobaczymy co dam znac:)
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline pajaczek23

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: EURO FASHION - Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-04-09, 17:26:58 »
Jak _Bella, bez profesjonalnego szkolenia/szkoły, ani rusz. ;)
Nie pozycjonujemy się!