Autor Wątek: oczyszczanie twarzy i dekoltu  (Przeczytany 55570 razy)

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« dnia: 2005-11-21, 09:00:05 »
Czesc Wam. bardzo prosze o udzielenie mi porady.chcialabym wybrac sie na oczyszczanie,ale nie wiem jakiE bylo by dobre dla mnie.mam cere bardzo sucha,czasami nawet z nosa schodzi mi skóra,czolo, brode i nos mam zanieczyszczone czarnymi, niewielkimi ,gleboko osadzonymi zaskornikami, ktore ciezko ,,wychodza"Mam takze kilka przebarwien.bardzo bym chciala miec gladka i czysta cere. co zrobic?jaka sume na to musze przeznaczyc?a moze orientujecie sie gdzie najlepiej zrobic oczyszczanie w poznaniu(za rozsadna cere).MAM DOSYC SWOJEJ CERY I ZAKRYWANIE JEJ KOSMETYKAMI KOLOROWYMI .BO TO CHYBA JESZCZE GORZEJ WYGLADA :-(.  z gory dziekuje za porade :-)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-21, 21:45:53 »
promyczku,ceny sa rozne wiec jesli chodzi o oczyszczanie w granicach 70-130 zalezy od regionu i preparatow ,oczywiscie moze byc jeszcze drozej ale podalam takie ceny rozsadne.W twoim przypadku musi byc polaczone oczyszczanie z nawilzaniem ,rozpulchnienie pod wapozonem na delikatnym prep.delikatne oczyszczanie ,glinka lub maska wyciszajaca po ,ampulka nawilzajaca i algi nawilzajace ,kremik do cery :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Odp: jakie oczyszczanie dla mnie?prosze poradzcie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-22, 13:08:10 »
Myślę że powinno to kosztować mniej więcej do 150zł. Do takiej kwoty można się jeszcze niemiło zaskoczyć. To zależy od regionów. Koleżanka powyżej, napisała wszystko co ja mogłabym ci doradzić. Niestety nie jestem specjalistą w tych dziedzinach i nic więcej nie mogę napisać bo nie jestem na sto procent pewna.

Pozdrowienia! :kiss:

Gość

  • Gość
Oczyszczanie...
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-22, 13:12:30 »
Wszystkie systemy medycyny naturalnej traktują oczyszczenie organizmu jako podstawę procesu leczenia większości chorób. Wielu pacjentów, którzy po raz pierwszy spotykają się z taką filozofią zastanawia się: z czego ja mam się oczyszczać? Ale po szczegółowych wyjaśnieniach, okazuje się że jest z czego, czasem nawet nie wiadomo od czego zacząć!

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-11-26, 08:16:23 »
witam, chciałam zapytać czy oczyszczanie twarzy można wykonywać w domu a nie w gabinecie? w jaki sposób zamknąć pory po oczyszczaniu? Może to głupie pytanie, ale jednak chciałabym wiedzieć  :roll:

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-11-26, 23:46:06 »
Jasne ze mozesz wykonac taki zabieg w domu :lol: stosujesz specjalne kremy po oczyszczaniu twarzy ktore mozesz kupic w hurtowni np z dermiki ja na koniec zawsze daje algi sa super!!!!znikaja zaczerwienienia no i lagodzi!!!

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-11-28, 08:32:30 »
Dziekuje Wam sliczniutko za porade  :)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-12-10, 23:15:57 »
Ja w zawodzie pracuje od 7 lat i uważam , że dobrze tego zabiegu nie można wykonać w domu, zresztą często takie żle wykonane oczyszczanie może wręcz potęgować nasilenie zanieczyszczenia skóry, a żle przygotow. skóra do zabiegu może prowadzić do popękania naczynek.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-12-10, 23:40:12 »
ja tam pracuje 5 lat ale mysle ze nie o to tu chodzi jesli ktos przestrzega wszystkich zasad higieny jak w salonie i ma do tego wszystkie potrzebne rzeczy np maska termiczna i dobre kosmetyki po oczyszczaniu to nie trzeba sie bać bo czego?co jest w salonie czego nie moglybysmy miec w domu?

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-12-11, 13:40:30 »
Byłam w siedmiu różnych gabinetach na oczyszczaniu.Najczęsciej były to renomowane gabinety o bardzo dobrej opinii.A dwa tzw osiedlowe.Za każdym razem po oczyszczaniu twarzy lądowałam u dermatologa...Mimo że sama bede kosmetyczką wiecej do żadnej kosmetyczki na oczyszczanie nie pojde.Wole zrobić sobie je sama...Mimo ze rozgrzewam twarz zwykła parówka a potem kłade sobie tylko glinke, nie mam na twarzy tragedii...

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-12-11, 16:33:35 »
Ja byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu dwa razy i nie mialam zadnych problemow.Twarz wygladala bardzo ladnie.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-12-12, 11:23:57 »
Dina jeśli uczysz się w szkole kosm., bo tak zrozumiałam to poczekaj na pracownii będziecie mieć oczyszczanie i problem z głowy, pod okiem instruktora na pewno wszystko będzie ok. i dowiesz się co robiły nie tak te kosmetyczki, że skóra wyglądała po oczyszczaniu tak żle.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
oczyszczanie
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-12-16, 20:45:26 »
Drogi Promyszku!Przede wszystkim NAWILŻANIE,NAWILŻĄNIE,NAWILŻĄNIE!Masz typowa cere sucha z licznymi zaskórniakami.Zabieg w gabinecie bedzie polegal na dokładnym oczyszczeniu,rozpulchnieniu przy uzycu maski i vapozonu.Konieczny jest peeling enzymatyczny badź gommage na złuszczenie naskórka szczegolnie w okolicach ktore wymieniłas.Zaskórniki są bardzo łatwe do usunięcia po rozpulchnieniu wiec nie masz co wyszukiwac kosmetyczek.
Po zabiegu bardzo ważne jest zamknięcie porów przy użyciu maski ściągającej i zastosowaniu A'dansorwala- dezynfekcji.
Jesli chodzi o przebarwienia poproś kosmetyczke o wykonanie po zab.jontoforezy z np.wit.C,kremik na przebarwienia i unikaj UV,bo zmiany moga sie nasilac.Zresztą UV to najwiekszy wrog naszej pieknej skóry.
W Poznaiu jest mnostwo gabinetow,ktore oferuja takie uslugi w granicach
od 50-100 zł. Polecam gabinet Anadiomene na ratajach.

Gość

  • Gość
zapchane pory
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-02-15, 23:23:47 »
Moim problememm są paskudne zapchane pory na nosie i okolicach oraz brodzie. Co mozecie mi polecic do stosowania w domu? Mogą tez byc kosmetyki z prosefjonalnej polki ale abym mogla zrobic sobie sama w domku.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-02-15, 23:26:40 »
A czemu tylko domek ?

Polecam oczyszczanie mechaniczne u kosmetyczki
.