Autor Wątek: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!  (Przeczytany 26910 razy)

Offline AuroraK

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« dnia: 2009-01-21, 17:32:37 »
Witam wszystkich Nie jestem super szczupła, ale zawsze miałam jędrną skórę a tu klops -pojawił  mi się cellulit. Sadze, ze zrobił mi się, bo ostatnio trochę przytyłam. Nabawiłam się przez niego kompleksów i w ramach postanowienia noworocznego postanowiłam sie go pozbyc y. W Internecie znalazłam zabiegi na celulit w Centrum Med-Estetica (W-wa) – jakaś nowa metoda: endermologia. Robię sobie serię 10 zabiegów (2 x tydzień)- właśnie jestem po 7 zabiegu i naprawdę widzę sporą zmianę na lepsze:-)  Myślę, że po całej serii wyjdę w bikini i nikt się nie domyśli, że miałam problem z cellulitem. Polecam wszystkim tę endermologię!!

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-01-22, 09:34:17 »
Endermologia nie jest nowym zabiegiem ponieważ jest wykonywana od 1986r i była jednym z pierwszych na rynku nieinwazyjnym zabiegiem estetycznym ciała.
Mam takie pytanko związane z tym zabiegiem.Na jak długo możemy cieszyć się tą piękną skórą?
Jak wiadomo nie wystarczy tylko iść na zabieg(skóra oczywiście świetnie wygląda)i już nic nie robić.Za jakiś czas cellulit powróci.Nic się nie zdziała bez diety i ruchu.
Ja na własnych doświadczeniach powiem,że kiedyś dużo ćwiczyłam(również było to związane z cellulitem)po za tym codziennie smarowałam się balsamem.Efekty były znakomite.Jednak przyszedł czas kiedy nie miałam czasu na tyle ćwiczeń i cellulit bardzo szybko powrócił.Teraz znowu powróciłam do ćwiczeń zobaczymy jakie będą efekty.
Także chciałabym wiedzieć jak długo będziesz się cieszyła tą piękną skórą  i po jakim czasie zabieg trzeba będzie powtórzyć.
Jednym ze skutecznych zabiegów walki z cellulitem są ultradźwięki.Nowe ultradźwięki działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Rozbijają ich otoczkę, przez co uwalnia się tłuszcz. Wycieka z komórek i jest zabierany do krwi, a z niej wydalany dzięki pracy nerek. To taka nowa liposukcja. Zresztą ultradźwięki były wykorzystywane podczas operacji odsysania tłuszczu, jednak z miernym skutkiem. Nowa generacja pozwala wykonać bezinwazyjny zabieg z laserową precyzją, nie uszkadzając niczego poza wybranymi komórkami tłuszczowymi. A gdy zostaną one raz usunięte z danego miejsca, już się tam nie pojawią.

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-01-27, 09:48:44 »
Ja już z takich zabiegów korzystam od paru lat. Robię sobie kuracje 2 razy w roku i starcza. W międzyczasie stosuje zawsze po kąpieli krem antycellulitowy i jest ok.
Sama też mam od niedawna takie urządzenie w swoim gabinecie.
Wcześniej jak chodziłam do kogoś na takie zabiegi słyszałam, że aby podtrzymać efekt zabiegu należy raz w miesiącu udać się na taki zabieg . Osobiście uważam , że to bzdura i w moim odczuciu jest to tylko nabijanie klienta w butelkę aby tylko wydał kasę bo 1 raz nie wystarczy.

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-01-28, 09:05:32 »
No właśnie o to mi chodziło.Takie zabiegi trzeba powtarzać żeby efekt był cały czas taki sam.Ludzie często myślą,że zrobią raz na całe życie.A wiadomo takie zabiegi najtańsze nie są.Ja chyba jednak pozostanę przy swoich ćwiczeniach  :D na razie jestem zadowolona :)

Offline ella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-01-28, 18:45:47 »
heh u mnie niestety też pojawił się cellulit i póki co koleżanka robi mi masaże bańką chińską ....niezle boli ale widzę małą poprawę.Niestety na zabiegi endermologii mnie w tym momencie nie stać :cry:
pozdrowionka

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-01-28, 19:12:31 »
Masaże bańką są świetne - muszę do tego wrócić - dawno nie robiłam - zapomniało mi się o tym
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-01-29, 09:15:43 »
Ja również muszę zachwalić bańkę.Efekt jest naprawdę świetny  :D

Offline basiulka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-06-05, 18:05:28 »
oj tak, endermologia to skuteczna walka z cellulitem. Zwlaszcza w polaczeniu z masazem prozniowym, laserem i falami radiowymi:)

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-06-20, 22:37:02 »
a jaka jest cena jednego zabiegu?

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-06-20, 22:41:14 »
znalazłam takie ceny, porównanie cen w róznych miastach i salonach
http://www.luxlux.pl/artykul/10487/5_ofert_zabiegu_endermologii

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-06-20, 22:57:56 »
hm, faktycznie różne, ale różne też opinie obok

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-06-21, 08:13:23 »
opinie przeczytałam dzisiaj, ale mało ich tam jest. ja bym więcej poszukała ale z tego co wiem z róznych for to ten zabieg ma dobre opinie.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548

Offline Mery42

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-07-08, 19:41:07 »
No endermologia  jest  trochę droga, ale znalazłam zabiegi alternatywne,, cellulogia lub endomasaż w rewelacyjnej cenie. Zamierzam się wybrać, koleżanka  poleciła mi salon w Krakowie, bo sama tam skończyła  serię. Ponoć efekty widać baardzo duże!! Jestem podekscytowana :) Pozdrawiam

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #14 dnia: 2009-07-08, 23:20:38 »
Moja siostra pracowala w centrum odnowy biol gdzie glownym zabiegiem byla endermologia.Ja korzystalam kilka razy i jak dla mnie super zabieg i skuteczny.Po wykonaniu calej seri mozna zgubic kilka cm w obwodzie i naprawde pomaga w zwalczaniu cellulitu. :icon1a:
Niedlugo jade do Polski i znow wybieram sie na endermologie :)
Naprawde polecam!