Autor Wątek: Kryolan  (Przeczytany 11048 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Kryolan
« dnia: 2007-02-25, 15:44:12 »
A mogłabyś napisać coś o szkoleniu w KRYOLANie? Napisz czy warto bo się wybieram z Witch też. Co i jak a ja potem z tego zrobię odpowiedni temat.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Kryolan
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-25, 16:24:12 »
Cytat: "mako"
A mogłabyś napisać coś o szkoleniu w KRYOLANie? Napisz czy warto bo się wybieram z Witch też. Co i jak a ja potem z tego zrobię odpowiedni temat.

Pozdrawiam
Mako :twisted:



To było szkolenie 5 dniowe i obejmowało: zapoznanie się z właściwościami i cechami skóry, omówienie produktów Kryolan, analizę kolorystyczną i dobór kolorów do typu urody,omówienie cech dobrego makijażu, omówienie rodzajów makijażu, omówienie kształtów twarzy, nosa,kolorów oczu i ich korygowanie,. makijaż dzienny, naturalny, biznesowy,fotograficzny, ślbubny,wieczorowy, sylwestrowy, fashion oraz wykonanie wszytskich rodzajów makijażu....

Hmmm...uważam że było przygotowane naprawde dobrze i można bylo sie wiele nauczyć...wybieram się rownież na szkolenie do pani Luizy Lenartowicz ale to kosztuje kilka razy więcej :? Co do produktów Kryolanu...uważam, że nie są najlepsze...cienie się obsypują chyba, że maluje się na mokro :wink: podkłady wcale nie trzymają się Bóg wie ile...a po kilku godzinach makijaż wcale nie wygląda świeżo...nawet utrwalony ich cudownych fixerem...Ja osobiście wolę Stage Color i ich cenie sparkling, które kocham lub Maca który już niedługo będzie dostępny w Polsce...

Co do Kryolanu...nie ma się tak naprawde  czym zachwycać ale szkolenie bardzo fajne

Gość

  • Gość
Kryolan
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-07, 21:57:24 »
A w jakiej cenie jest szkolenie i czy odbywa się tylko w Wawie?? Będę wdzięczna za odpowiedź ;)

Offline black_nails

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kryolan
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-01-19, 19:47:38 »
no wlasnie w jakiej cene tez bym chciala sie dowiedziec:)

Offline AtelierStylizacji Carolla

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Kryolan
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-01-19, 20:05:16 »
w czewie sa szkolenia z kryolnanu ale musi sie zebrac grupa 6 osobowa, wtedy ktros podonbno przyjezdza i jest- cena 900 zł za 5 dni- ja nestety już czekam niecały rok na zebranie grupy:(
Instruktor i dystrybutor Perfect Beauty
Atelier Stylizacji Karolina Musiał
ul. Dąbrowskiego 13 lok 7a, 42-200 Częstochowa
tel. 506613397

Offline pancia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Kryolan
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-01-23, 08:51:51 »
w Białymstoku organizujemy 3- dniowe szkolenia z Kryolanu i kosztują one 490zł, przyjeżdża oczywiście z Warszawy Wiola Uzarowicz I to Ona szkoli :)

Offline AtelierStylizacji Carolla

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Kryolan
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-01-23, 14:51:06 »
ech czemu do was tak daleko:( chetnie bym skorzystała:(
Instruktor i dystrybutor Perfect Beauty
Atelier Stylizacji Karolina Musiał
ul. Dąbrowskiego 13 lok 7a, 42-200 Częstochowa
tel. 506613397

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Kryolan
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-01-24, 10:39:00 »
Polecam, super dziewczyny są. :) Ja jechałem przez cała Polskę do nich i nie żałuję.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline AtelierStylizacji Carolla

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Kryolan
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-01-24, 23:53:07 »
hm skoro mako polecasz bede sie musiała porzadnie zastanowic czy w najbliższej naażającej sie okazji nie skorzystac:d dobrze ze przynajmnieje wiem teaz gdzie uderzac:D
Instruktor i dystrybutor Perfect Beauty
Atelier Stylizacji Karolina Musiał
ul. Dąbrowskiego 13 lok 7a, 42-200 Częstochowa
tel. 506613397

Offline katarinaizd

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Kryolan
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-09-14, 22:59:06 »
Nie polecam!!!!!!!!!! Byłam na tyg kursie za 850zł, nie warto!!!!!!!!111