Autor Wątek: zapał do pracy. Czy to minie ?  (Przeczytany 5700 razy)

Gość

  • Gość
zapał do pracy. Czy to minie ?
« dnia: 2005-12-29, 23:32:38 »
Wiecie co w tej chwili siedze w domku (nie pracuje narazie nie mogę ) ale tak mnie rwie do kosmetyki czasami jak nie mam kogo już mordować a sama mam np.pomalowane paurki itp . to poprostu tak mnie nosi że niewiem morduje mamę ile się da ale ona pracuje często jest zmęczona godzinami potrafie przeglądać kosmetyki, kompletuje sobie różne rzecy ale już naprawdę nie mogę sie doczekać robienia tego . Na dzień disiejszy mam tyle zapału i energii w tym kierunku że mogłabym chyba pracować całymi dniami , strona praktycna kosmetykiinteresuje mnie straznie teorie też lubie ale nie TAK  Czy wam gdy już pracujecie przeszedł ten zapał ???  :roll:   :lol:

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-29, 23:43:45 »
Uwielbiam to co robie....ale kiedy kolejny sylwek mija , a ja zasypiam z kieliszkiem szampana w dloni, w kurtce, w fotelu ( pamietam jak pracowalam do 23:00 ), albo wychodze na impreze nie zrobiona, bo musialam obrobic kolezanke, mame, ciocie.......kiedy bola mnie rece, plecy i mam zapalenie spojowek...... to sobie mowie "a niech to, czy ja zawsze musze tak zapieprzac"........ale kocham to i nie zamienilabym tego zawodu na nic innego.

Gość

  • Gość
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-30, 10:46:56 »
Chciałabym chociaż troszkę poczuć to co Ty mam nadzieje że kiedyś mi się uda. Ming-shu nie wiesz o tym że szefc bez butków posuwa ????  :lol:

Gość

  • Gość
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-30, 11:35:43 »
I rzadko się zdarza że kosmetyczka wygląda jak kosmetyczka na pierwszy rzut oka . Bo jak " obrobi już pazurki " 20 osobom makijaż itp . to poprostu nie ma siły a często nawet ochoty na własne  :lol:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-30, 11:51:12 »
:D

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-30, 11:53:27 »
szczerze mówiąc to zapał może minąć po kilkudziesięciu klientkach tak jak pisala Ming _shu/ ale zawsze lepiej robić to co się lubi najbardziej a podobno jak się robi to co się lubi to czlowiek się nie męczy a przynajmnije tego tak nie odczuwa :)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-12-30, 12:02:04 »
zmęczenia ogarnia, ból pleców, oczka za mgłą... w marzeniach łóżeczko a nie impreza... i spokój i cisza... a jak ktoś pyta czego na Nowy Rok mi życzyć,to pierwsze co do głowy mi przychodzi to dużo pracy i ciągłego zadowolenia z tego... i niech tak trwa...  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-12-30, 15:56:07 »
Tak chodzę już do szkoły kosmetycznej :-) I jestem z tegopowodu przeszczęśliwa :8

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-12-30, 16:12:29 »
ja na poczatku tez mialam zapal ale jak ciagle robiue manicure, maluje paznokcie komus to juz mi oczka wysiadaja i chyba bede musiala sobie sprawic okularki bo mam astygmatyzm, a okulista powiedzial zebym niemeczyla oczu zabardzo ale jak tu to dopilnowac hehe 8)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-01-02, 20:52:38 »
Ja też nie wyobrażam sobie żebym mogła robić coś innego... ale to ponoć połowa sukcesu żeby robić w życiu to co się kocha ... i czasem przymykam oko na inne niedogodności.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-01-02, 20:55:16 »
Według mnie to więcej niż połowa sukcesu robić to co się kocha to jest poprostu wspaniała reszta to tylko robić to jak najlepiej :-)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-01-02, 21:01:40 »
Cytat: "martusia"
Według mnie to więcej niż połowa sukcesu robić to co się kocha to jest poprostu wspaniała reszta to tylko robić to jak najlepiej :-)


zgadzam się z tym calkowicie :D ważne jest żeby robić najlepiej,ale jak się nie robi  najlepiej to nie dodstanie się pracy bo jest duża konkurencja w branży. chyba ze się otworzy kolejny salon ale ich jest tak dużo że nie wiem czy byłby sens :?:

Gość

  • Gość
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-01-02, 21:05:06 »
A już wogle jak to przynosi korzyści finansowe odczuwalne w domowym budżecie to jest poprostu BAJKA :-)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-01-02, 21:14:58 »
Cytat: "martusia"
A już wogle jak to przynosi korzyści finansowe odczuwalne w domowym budżecie to jest poprostu BAJKA :-)


tak
tylko że tak jak pisalam jest tego dużo więc duże korzyści raczej są niemozliwe albo bardzo trudne do osiągnięcia.
jak się osiągnie duże dochody  to można być naprawdę dumnym  z siebie :D albo zrobi się taką konkurencję że do innych nikt nie przyjdzie ale wtedy inni ucierpią na tym

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zapał do pracy. Czy to minie ?
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-01-04, 11:50:48 »
Już rok minął jak otworzyłam salonik, i nieżałowałam ani chwilki. Cały czas coś dokupuje i zarobione pieniążki inwestuje w salonik a nie jak moje koleżanki tylko w swoje ciuchy czy mieszkanko. O nie powiem że nic sobie nie kupuje, hihi to była by przesada ale ciągle odkładam pieniążki na nowy sprzęcik czy zabieg.
W listop. byłam na szkoleniu w Krakowie, w grudniu we Wrocławiu. Po szkoleniu zamówiłam nowy zabieg.
Teraz wybieram się na szkolenie do Wrocka z ultradźwięków i zakup sprzęciku. Już nie mogę się doczekać.
A już widziałam nowy sprzęcik , który chciałabym mieć więc muszę uzbierać kolejne pieniążki tym razem jakieś 10 000 zł.  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta