Autor Wątek: Kosmetyczka po przeszczepie serca?  (Przeczytany 5437 razy)

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« dnia: 2005-12-01, 09:41:08 »
Mam ogromna prosbe!!!Moze wy mi pomozecie jestem po przeszczepie serca w zwiazku z tym moje pytanie do was czy takie osoby maja szanse na znalezienie pracy w tym zawodzie?Czy warto isc na takie studium?Bardzo mnie to interesuje gdyz nie wiem jaka droge wybrac co do przyszlego zawodu?Moze Panie kosmetyczki ktore pracuja juz w tym zawodzie sie wypowiedza i mi pomoga?Z gory bee wdzieczna!!!

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-02, 21:46:53 »
chyba nie ma jakichs specjalnych przeciwwskazan... ale najlepiej jak bys porozmawiala ze swoim lekarzem kardiologiem :)
prawidlowo wykonywane zabiegi i praca w gabinecie nie powinny raczej stanowic ryzyka dla Twojego zdrowia :)

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-05, 22:38:05 »
najważniejsze zebyś to ty czuła się w tym zawodzie! klient czy pracodawca nie muszą o tym wiedzieć, jeśli czujesz powołanie, ciągoty, interesujesz się tym to się nie zastanawiaj, sama wiesz co jest dla Ciebie najlepsze! dużo zdrówka :)

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-05, 23:05:31 »
Uważam, że jako pierwszemu powinnaś zadać to pytanie swojemu lekarzowi. Zawód kosmetyczki jest niezwykle ciężkim fizycznym zajęciem. Nienormowany czas pracy, nieprawidłowa dieta, problemy z żylakami, stawami...

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-12, 17:12:36 »
ming szu ale ja myslalam o odnowie biologicznej to chyba jest spokojna praca co o tym sadzisz?

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-12, 21:45:37 »
Trudno oceniać możliwość podjęcia pracy ponieważ tutaj na forum chyba nie ma kardiologa, który z racji wykonywanego zawodu jest w stanie ocenić faktyczne zagrożenie.
Wydaje mi się, że lekarz pracy i kardiolog powinni podjąć decyzję w tym temacie, a Ty dla własnego zdrowia dostosować się.

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-12-14, 19:19:49 »
Skończyłam pierwszy rok studium kosmetycznego kiedy zaczęły się moje problemy z serduszkiem. Musiałam zrobić sobie rok przerwy. Teraz kontynuuję naukę i mój kardiolog powiedział, że jedynie czego nie moge wykonywać to zabiegów z prądem czyli tak samo jakbyś była w ciązy. Poza tym nie ma żadnych przeciwwskazań.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-12-14, 19:23:56 »
mitemil a co dokladnie mialas z sercem?tez jestm w studium kosmetycznym i mialam zaburzenia komorowe rytmu serca, teraz jest w miare dobrze, kardiolo powiedzial ze niemam zadncyh przeciwskazan do wykonywania zawodu kosmetyczki :roll:

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-12-15, 00:32:18 »
Niedomykalność zastawki aortalnej...

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-12-15, 09:58:08 »
Mitemil jesteś cudowna  :D  :D  :D Bardzo się cieszę bo podniosłaś mnie na duchu!!!Ja jeszcze i tak przejdę sie do kardiologa  w celu upewnienia się ale przynajmniej jestem pewniejsza, że może coś z tego jednak wyjdzie!!! :D A powiedz mi czy w studium robili Ci jakieś problemy w związku z tym, że nie mogłaś wykonywać tego rodzaju zabiegów?Ja boję się, że tak może być albo co gorzej może byc mi trudniej znaleźć pracę  :?

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-12-15, 10:15:05 »
Acha zapomnialam dodać, że troszkę boję się czy nie będzie przeszkadzać to, że mam blizne na ciele a no i troszeczkę trzęsą mi się rączki po lekach ale troszeczkę więc boję się, że mogę sobie nie poradzić np. z paznokciami czy jakis takich zabiegach  :roll: Choć podam tutaj taki przykład, że moje koleżanki mają problem  zakładaniem soczewek a ja mimo moich wad robię to szybciutko i bez problemu :) A Pani okulistka stwierdziła , że pobiłam rekord w zakładaniu soczewek więc może by to nie przeszkadzało?

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-12-15, 11:08:53 »
Musiałam do szkoły przynieś zaświadczenie od kardiologa o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu. A pani prowadzącej pracownie powiedziałam, ze wolałabym nie robić zabiegów z prądem i zrozumiała mnie bez problemu. Co do trzęsących się rąk, to jeśli nie będą one Tobie przeszkadzały w wykonywanej pracy i będzesz to robić solidnie, to myśle, ze i na to przymkną oko. A co kogo obchodzi Twoja blizna?? Przecież w bikini do szkoły czy pracy chodzić nie będziesz  :)

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-12-15, 12:03:21 »
Jesli tylko bedziesz wykonywala swoja prace dobrze,nikt nie bedzie sie niczego czepial :D wyluzuj  8) nie mozesz jedynie wykonywac zabiegow z pradem,nikt nie bedzie ci z tego powodow robil problemow,no chyba,ze bedzie to gabinet specjalizujacy sie w'PRADOWYCH' zabiegach :lol: ale to niezykle rzadkie przypadki,wiec sie nie stresuj na zapas.masz takie same szanse znalezc prace jak wszyscy pozostali :D 3mam kciuki!

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-12-15, 12:12:07 »
Dzięki dziewczynki podnosicie mnie na duchu!!! :D  :D  :D

Gość

  • Gość
Kosmetyczka po przeszczepie serca?
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-12-15, 12:22:50 »
Mitemil a gdzie się uczyłaś lub uczysz bo widzę, żę ze Śląska jestes...