Autor Wątek: peeling kawitacyjny  (Przeczytany 34243 razy)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #45 dnia: 2011-08-29, 23:04:18 »
bo co szkoła to inna teoria:)  to prawda,ze każdą z nas uczono inaczej jednak jak się trochę popracuje to widać co dana skóar potrzebuje i co daje jakie rezultaty:)

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #46 dnia: 2011-08-30, 03:12:55 »
poprzez działanie ozonu wzrasta poziom nawilżenia naskórka-skóra staje się miękka i lepiej nawodniona:)masz rację,że ozon usuwa bakterie,ponieważ jest silnym utleniaczem,ale ma też działanie transportujące tlen do tkanek dzięki czemu skóra jest dotleniona i nawilżona :wink:

Dodano: 2011-08-29, 22:57:06
http://www.panel.info.pl/zdrowie/wapozon-sauna-dla-zmeczonej-twarzy/

Ozon to tlen w czystej chemicznej postaci O3. Postać ta jest bardzo nietrwała i szybko zmienia się w zwykłe O2, którym zazwyczaj oddychamy. Działa antybakteryjnie dlatego zalecany jest do skóry tłustej ale też z problemami. Zaleca się stosowanie ozonu nie w czasie całego zabiegu ale np. 2-3 minuty pod koniec. Artykuł, który podałaś nadal dla mnie nie wyjaśnia w jakiś sposób ozon nawilża skórę. Mówi o parze. Ozon bardzo szybko ulega rozpadowi przez co moim zdaniem nie ma możliwosci głebokiego wnikania w skórę. Ja przynajmniej tak to widze. Ozon powstaje też podczas burzy w czasie wyładowań atmosferycznych. Jest gazem drażniącycm stąd nie powinien być używany jeśli ktoś jest wrażliwy na tego typu sprawy.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #47 dnia: 2011-08-30, 12:10:38 »
ok-to nie targ : jump2 : wyrażam swoje zdanie-Ty swoje i spoko-luzik:) w artukule ,który podałam wyrażnie jest zdanie:ozon nawilża skórę-zresztą w mojej książce którą musiałam umieć od dechy do dechy też jest artykuł na ten temat:)pozdrawiam

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #48 dnia: 2011-08-30, 12:28:16 »
To nie tak, że ja twierdzę, że nie masz racji. Po prostu deciekliwe ze mnie stworzenie. :) Dlatego jakbyś mi mogła podać tą ksiażkę to będę wdzięczna. Ciągle wiele muszę się dowiedzieć i nauczyć.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #49 dnia: 2011-08-30, 13:00:20 »
A wracając do kawitacji - raz na 28-30 dni?
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #50 dnia: 2011-09-12, 10:37:29 »
Ja bym stosowała min raz w tyg jeśli byłaby taka potrzeba, ale sama nie jestem pewna czy to tak może być w przypadku ultradźwięków.

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #51 dnia: 2011-09-12, 10:56:51 »
Minimum raz w tygodniu? A co z odnową naskórka?
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #52 dnia: 2011-09-12, 11:07:50 »
Myślę, że można traktować kawitację jak zwykły peeling ziarnisty, ale może się mylę. Wydaje mi się, że jest na tyle delikatna, że nie trzeba aż tak czekać na odnowę naskórka. Oczywiście częściej bym robiła w przypadku skór trądzikowych, bo w innym przypadku nie ma sensu.

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #53 dnia: 2011-09-12, 13:02:23 »
Enigma ma rację-u nas też się tak robi-"zdrowa" skóra co miesiąc "chora" co 10 dni lub częściej,kawitacja nie działa głeboko-to powierzchowne czyszczenie :-D

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #54 dnia: 2011-09-12, 13:21:05 »
A wracając do ozonu o którym tu mówiłyśmy

"Ozon jest gazem drażniącym, powoduje uszkodzenie błon biologicznych przez reakcje rodnikowe z ich składnikami. Po dostaniu się do komórek może hamować działanie enzymów komórkowych, wstrzymując oddychanie wewnątrzkomórkowe. Pierwszymi objawami podrażnienia ozonem (obserwowanym w stężeniach 0,2 μg/dm3) są kaszel, drapanie w gardle, senność i bóle głowy. W większych stężeniach może prowadzić do wzrostu ciśnienia tętniczego, przyspieszenia tętna i obrzęku płuc prowadzącego do zgonu (w stężeniach 9-20 μg/dm3)."
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #55 dnia: 2011-09-14, 08:05:50 »
Ja wogóle nie używam ozonu. Dziewczyny wyżej pisały, że można go włączyć tylko pod koniec, więc w tak krótkim czasie raczej nie zrobi nic szkodliwego. Tym bardziej jeśli nie stosuje się go często na danej skórze.

Offline iiilona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #56 dnia: 2013-04-11, 19:13:14 »
W przeciwwskazaniach do ultradźwięków znajdują się: przebyte choroby nowotworowe.
Czy jesteście w stanie odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego nie możemy stosować ultradźwięków u osób po przebytym nowotworze nawet gdy nie ma nawrotów choroby? 

Offline Anetka.,.

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #57 dnia: 2015-03-14, 19:18:39 »
A czy mozna po peelingu kawitacyjnym zrobic depilacje wąsika woskiem?

Offline Salon Olwin Lublin

  • Olwin Salon Kosmetyczny Lublin
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #58 dnia: 2020-06-02, 11:48:01 »
Witam
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem bardzo wartościowym: złuszcza naskórek, oczyszcza skórę z zaskórników,  zwęża rozszerzone pory.  Można go wykonywać raz na tydzien,  jesli skóra jest bardzo zanieczyszczona, a docelowo warto zgłaszać się na peeling raz w miesiącu.  2-3 dni przed i po peelingu kawitacyjnym  nie podrażniamy skóry tzn np nie depilujemy woskiem itp.
Pozdrawiam Salon Olwin

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: peeling kawitacyjny
« Odpowiedź #59 dnia: 2020-08-13, 06:59:13 »
Jest to jeden z tak zwanych zabiegow bankietowych Czyli zabiegów, które daja praktycznie natychmiastowe efekty i jednoczesnie nie sa inwazyjne jesli chodzi o nasza twarz :)
Polecam się nad nim zastanowić, bo rezultaty jakie daje są dobre oraz jednocześnie naturalne. Twarz jest gładka oraz oczyszczona.

Jest bardzo wiele tego typu zabiegów.

Zerknijcie sobie tutaj:
zabiegi bankietowe cena - jest opis takich możliwości.
« Ostatnia zmiana: 2020-08-31, 14:32:51 wysłana przez eck »