Autor Wątek: Garisell na worki pod oczami - czy działa?  (Przeczytany 1595 razy)

Offline watashiwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« dnia: 2020-05-08, 12:39:54 »
Hejka! Mam nadzieję że znajdzie się osoba która będzie mogła mi jakoś pomóc bo już od dłuuuugiego czasu zajmuję się innymi a nie sobą. Mam problem a że nie jestem aż ta super w kwestii problemów skórnych i twarzowych co w paznokciach to chcę się zdać na was  :smiech3: Zawsze miałam spory problem z workami pod oczami. Starałam się robić różne rzeczy które artykuły na internecie kazały robić, a efekt był żaden. Jesteście w stanie powiedzieć czy ten krem a ogólnie jego skład może pomóc na opuchliznę okolic oczu? Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj jakaś duszyczka która mi pomoże  :icon_cheesygrin:

P.S. to nie uczulenie, bo nie zależnie od pory roku problem po prostu jest.

Offline Liloo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-05-14, 14:56:04 »
olej ze słodkich migdałów, skwalan, kofeina, witamina C.. ogólnie jest tego bardzo dużo w środku z tego co tam ma działać ogólnie na skórę pod oczami :3 ogólnie powiem Ci, że chyba też sama się nim zainteresuję, bo wygląda całe INCI bardzo na tak, zwłaszcza, że nie ma zapychaczy na samej górze składu tylko od razu leci woda, olejek ze słodkich migdałów itd.

Offline watashiwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-05-20, 09:42:12 »
Nie mam pojęcia czym jest skwalan. To jest jakiś dodatek syntetyczny albo coś takiego? W ogóle on jest bezpieczny z tego co patrzysz po składzie?  :icon_cheesygrin:

Offline jewska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-05-26, 14:46:02 »
"jest naturalnym składnikiem bariery ochronnej skóry, nadaje jej elastyczność i chroni przed odwodnieniem, wolnymi rodnikami i innymi niekorzystnymi czynnikami środowiska. Synteza skwalanu maleje począwszy od 25 r. życia, dlatego jego dostarczanie z zewnątrz jest bardzo ważne dla zachowania funkcji barierowych skóry – uzupełnia braki w jej warstwie lipidowej i nie dopuszcza do ścieńczenia skóry. Dzięki temu worki są mniej widoczne"

masz to opisane wszystko na stronie producenta  ^^
co do samego kremu to jest bardzo dobry. nie ma zadnych zabarwiaczy ani dodatkow zapachowych. jednak jak sie cos takiego kladzie pod oczy to musi byc maksymalnie bezpieczne. co do samego dzialania to mysle ze tak po okolo kilku tygodniach widzialam ze wszystko zaczyna wygladac lepiej. tzn. od raczy po nalozeniu czujesz ze skora jest delikatniejsza ale i mniej napuchnieta ale taki na prawde dobry efekt widzialam tak jak pisalam po kilku tygodniach (chyba gdzies 2 tydzien to byl).

Offline Chauca24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-05-29, 12:36:03 »
TEZ MAM GARISELL. BARDZO DOBRY. NIE PODRAZNIA, JEST Z POLSKI I JEST CF. ZADNYCH ALERGICZNYCH ZACHOWAN NA TWARZY NIE MA WIEC BARDZO OK BO PREDZEJ MIALAM TEZ KREMY KTORE MI PODRAZNIALY OCZY. NAWET JAK SPOJRZYSZ W SKLAD TO NIE MA TAM TAKICH RZECZ.. NAWET BARDZIEJ WSZYSTKO JEST DLA SKORY WRAZLIWEJ I ALERGICZNEJ TO TEZ NA PLUS.

Offline watashiwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-06-02, 16:04:56 »
 :-D nie wierzę, że to jest już aż tak spora społeczność tutaj! Teraz tak sobie myślę, że w sumie nie dodałam o tym informacji, ale ja mieszkam za granicą i teraz pytanie czy musze do jakoś zamawiać do domu rodzinnego i wtedy rodzice muszą mi to przesłać do Niemiec czy producenci od razu wysyłają za granice kosmetyk? O matko. Wiecie jak to jest dokładnie z tym?

Offline jewska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-06-09, 09:09:19 »
trzeba do nich zadzwonić z tego co widzę, czyli jest opcja tylko trzeba by było się dogadać co do wysyłki, bo jednak w granicach polski masz to dość ułatwione a za granicą to już może być być rozmowa na temat opcji dostarczenia etc. nie wiem dokładnie co i jak, ale może tez tak być, tak rozmyślam sobie ^^

Offline watashiwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-06-12, 14:36:39 »
Okay. Zadzwoniła do nich się upewnić i jest możliwa wysyłka, więc wszystko opłaciłam i teraz tylko czekam na dostawę. Pięknie Wam wszystkim dziękuję <3  :hurra: Niech się dobrze sprawuje u mnie i mamy :D

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #8 dnia: 2020-10-19, 10:58:39 »
Nie znam ale muszę go sprawdzić.. ZDECYDOWANIE!