Autor Wątek: Kremy brązujące  (Przeczytany 46927 razy)

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-07-15, 18:32:55 »
A ja muszę powiedzieć, że po "sopot" juz nie siegne z wlasnej nieprzymuszonej woli.
po pierwsze moja skóra nabierała po nim tak intensywnego zapachu, że nie mogłam wytrzymać, a im dłuzej używałam tym wydawał mi się owy zapach mniej znośny i intensywniejszy.
Po drugie i krem do twarzy i balsam sa zbyt rzadkie jak dla mnie, przez co np. na nogach szybko sie wchlanial i pozostawial smugi bo wydawalo mi sie ze rownomiernie roztarlam.
Pomimo stosowania pilingów i innych cudow na kiju z czasem cera nie byla juz tak odzywiona itp  i musialam przezucic sie na inny krem brazujacy.
obecnie wiem, ze kremy brazujace mozna stosowac z umiarem i od czasu do czasu. Chyba wole isc na solarium z dobrym aktywatorem na pare minut niz smarowac sie nie wiadomo czym. A co do "sopotu" to za podobna cene mozna wybrac sobie cos fajniejszego i gesteszego przede wszystkim:).
pozdrawiam

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Kremy brązujące
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-08-11, 18:25:10 »
ja uzywam balsamu z dodatkiem samoopalacza Garnier-skora musnieta sloncem.Polecam zero smog a cialko ladnie i rowno ´opalone´ :D  rezultat po 3-4 dniach.
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kremy brązujące
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-08-11, 22:52:53 »
a brudzi ubranka ??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Kremy brązujące
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-08-12, 12:24:22 »
nie brudzi,ale nalezy poczekac az wchlonie i dopiero sie ubrac.Uzywan tego balsamu juz 3 miesiace i naprawde polecam bo nie jest az tak mocny jak samoopalacz i nie trzeba martwic sie o smugi itp.Ja mam akurat balsam do ciala,a jast jeszcze z tej samej firmy w mniejszej tubce krem do twarzy ktory takze tworzy oliwkowa opalenizne :D
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kremy brązujące
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-08-13, 21:35:53 »
a nie macie uczucia "rolowania" po tych kremach?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-03-21, 18:30:16 »
dziewczyny, specjalistki... wiem, ze kazda ma inny odcien skory ale co mozecie polecic dla typowo slowianskiej urody, zeby cere rozswietlic i ozywic? zeby byla zlotawa a nie pomaranczowa:/ :?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kremy brązujące
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-03-21, 20:33:28 »
sok z marchwi  :wink:  tylko nie karotki tylko naturalnie zrobione w domku  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy brązujące
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-03-22, 11:59:35 »
ja mam dove summer glow i chociaż jest do ciała to smaruje nim czasami twarz :lol:
ale sopocik miałam i był super :lol:

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Kremy brązujące
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-03-22, 12:03:06 »
Cytat: "Natalia86"
ja mam dove summer glow i chociaż jest do ciała to smaruje nim czasami twarz :lol:
ale sopocik miałam i był super :lol:


natalka a fajny jest?-naprawde brązuje? :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy brązujące
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-03-22, 12:05:38 »
ładnie nadaje odcieć opalonej skóry, tak stopniowa ale jego zapach jak dla mnie nie jest miły : dno :

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kremy brązujące
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-03-22, 17:32:22 »
A ja chyba juz teraz sobie kupie, ale taki typowo do twarzy tez jest czy tylko do ciala ?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline karla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
Kremy brązujące
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-03-22, 18:01:15 »
polecam krem z sopotu brazujący i balsam też. jak dla mnie najlepszy:) nadaje sxybka ładna opalenizne, jesyny mankament ze zosawia plamy na białej bieliznie na szczescie sie spieraja i trzeba poczekać zeby ie dobrze wchłonął

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy brązujące
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-03-22, 19:22:47 »
Cytat: "linek"
A ja chyba juz teraz sobie kupie, ale taki typowo do twarzy tez jest czy tylko do ciala ?


linek a chodzi ci o dove summer glowa?Bo jeslu tak to chyba tylko do ciałka jest :wink:
ziaja sopot ma do twarzy i ciała.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kremy brązujące
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-03-22, 19:36:43 »
O Sopot mi chodzilo :lol: to super, a ten do twarzy to nakladac na normalny krem czy jak? rano i wieczorem? :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy brązujące
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-03-22, 19:39:47 »
ja sobie sopot do twarzy nakładałam zawsze wieczorkiem  :wink:
jak mi sie chciało to równiez rano ale zazwyczaj własnie wieczorem :wink: