Autor Wątek: żEL - który wybrać?  (Przeczytany 216761 razy)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #165 dnia: 2006-02-08, 08:18:28 »
No i prosze tak jak odpisalam Andzi...kazdej odpowiada cos innego....poniewaz kazdy z tych zeli ma inna konsystencje.:) bo jesli chodzi o wytrzymałosć jest porownywalna.
A dla mnie np IBD jest za gęsty.
Ale polece akryl z tej firmy np....choc mamy tez swoj- MASTER i tez go chwalą.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #166 dnia: 2006-02-09, 22:59:22 »
Elenko a gdzie mogę zobaczyć ofertę cenowa MASTER-a i ewentualnie go zamówić?

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #167 dnia: 2006-02-27, 18:52:20 »
Polecam  ibd, nsi, allesandro a z tańszych esn.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #168 dnia: 2006-02-28, 00:32:24 »
Ja polecam zele firmy hollywood nails.. Szeroka gama kolorow i wysoka jakosc ;)

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #169 dnia: 2006-02-28, 16:57:55 »
SPN  :groupjump:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #170 dnia: 2006-02-28, 20:45:12 »
:D i badz tu madry i wybierz :wink: hmm wydaje mi sie ze aby wybrac cos dobrego to trzeba wyprobowac wszystko po kolei i wtedy samo sie odpowie : buja w oblokach : wiem wiem to moze szokujace ale proste bo to co komus odpowiada i sie dobrze pracuje nie musi tobie .kolezanka zachwala lf mialam kontakt z zelem la femm i masakra ratowalam sie jak moglam ,pozniej esn  poznalam u sylwi i tutaj przystanelam  choc rozgladam sie jeszcze za czym nowym do poznania bo powiem szczerze w sumie powinnam  :wink: ale tak to jest ze jak sie dobrze na czyms pracuje i supcio wychodzi to czlowiek mysli aaaa kiedys tam kupie cos innego    :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
żel jednofazowy przeźroczysty
« Odpowiedź #171 dnia: 2006-03-03, 13:27:29 »
Czy ktoś zna dobre, ale niedrogie żele jednofazowe , przeźroczyste, niedrogie.Pracuję na star nails. Ciekawi mnie opinia na temat sun flowers i perfect lady. Do tej pory miałam zawsze różowy żel, ale muszę kupić przeźroczysty.
Czy ktoś wie czy żele christrio są kwasowe? :)

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #172 dnia: 2006-03-03, 14:32:20 »
tak naprawde wszystkie zele mają w swoich składach zawartośći kwasów, nawet w tych firmach, w których mówi sie ze mają żele bezkwasowe :) , ale w niektórych żelach sa poprostu śladowe ilości kwasów ( np 3 % ),
miałam okazje poznać firmę perfect lady na pokazie, gdybym miała wybór to bym sobie ta firme odpuściła, nie są jakościowo dobrzy, choć powiem ze akryl mnie zadziwił, a  szczególnie łatwość rozprowadzania akrylu na paznokciach, samopoziował sie, łatwy do obrobienia i nie wymagał długiego piłowania...
a z żeli jednofazowych to polecam firme LCN, posiada jeden z najbogatszych wyborów jesłi chodzi o zele jednofazowe, rózne rodzaje o różnych własciwościach, dopasowanych do rodzaju płytki..super
namiary do firmy. 071/783-08-09

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #173 dnia: 2006-03-03, 15:43:06 »
Polecam żele SunFlower. Są super pracuję na nich. I trzeba przyznać, że za taką cenę niewiem czy znajdziesz żele takiej jakości. Polecam z czystym sumienie. No i Błysk UV- poprostu cudo. POLECAM GORĄCO.
 :D

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #174 dnia: 2006-03-03, 19:20:57 »
Polecam żele SunFlower. Używam żelu jednofazowego i jest świetny. I inne produkty też też są super( nie miałam od nich tylko tipsów). Są dość rzadkie, ale mi to odpowiada. Kilka znajomych się na nie przeżuciło z innych firm i są zadowolone. Zaletą jest ich cena i to, że możesz kupić na próbę małe opakowanie (5g za 15 czy 20zł już nie pamiętam) i jak Ci nie podejdą, to nie stracisz wiele kasy. Polecam Ci je i jestem przekonana, że będziesz zadowolona. Pozdrowienia.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #175 dnia: 2006-03-03, 21:16:32 »
:D Dzięki wam dziewczyny za odpowiedz.
 Chyba zdecyduję się na sun flower i jadę jutro do hurtowni.

LCN jest zapewne ok bo mam z tej firmy biały żel do końcówek i jest super(kupiłam bo mi się udało), ale ja robię w domu pazurki a w hurtowni żeby kupić(za cenę z katalogu) trzeba mieć firmę.Tak mi powiedziała kobitka z hurtowni.Kiedyś chcę mieć gabinet kosmetyczny,ale muszę na niego jeszcze zarobić.
Z perfect lady kupiłam kiedyś płyn do usuwania żelu ale nie zadziałał na mój żel i dlatego myślałam o kupnie produktu z tej firmy, ale jak mam być niezadowolona to wolę nie ryzykować. :lol:

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #176 dnia: 2006-03-03, 22:30:02 »
Gucio, a dlaczego nie chcesz kupić żelu bezbarwnego ze Star Nails? Ja pracuję na nich i są świetne, tak samo z resztą jak różowy. Jeżeli chcesz żel tańszy a jakościowo nie odbiegający od Star Nailsa to polecam Nailarto. Pracuje się z nim tak samo łatwo.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #177 dnia: 2006-03-03, 22:39:10 »
A ja polecam firmę Star Nails i Nailarto. Najlepiej mi się na nich pracuje. Nie są ani zbyt gęste, ani zbyt rzadkie, jednofazowe, samopoziomujace. Cud malina :-)

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #178 dnia: 2006-03-03, 23:23:53 »
Star Nails ma też wg mnie dobre żele ale minimalnie lepsze są dla mnie z SunFlowera. :)

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #179 dnia: 2006-03-03, 23:34:50 »
Może i masz rację.
Nigdy nie próbowałam żeli z innych firm, a wiem że dobrze miec jakieś  doświadczenie w pracy na innych żelach.Ze star nails też jestem zadowolona.Fajnie że podałaś mi stronkę int. bo kiedyś szukałam tej firmy w internecie i nie mogłam znaleźć.Chyba jestem do tyłu, bo widzę że mają nowe produkty a ja mam stary katalog :lol:
Teraz to już nie mogę się zdecydować, a muszę podjąć decyzję do jutra. :(