Autor Wątek: balsam do ciała  (Przeczytany 54376 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
balsamy do ciała
« Odpowiedź #120 dnia: 2009-03-10, 09:35:21 »
fajny jest mus Farmony z mango i brzoskwinią. kupiłam bo uwielbiam wszystko o zapachu brzoskwini, ale tu więcej czuć mango. Właściwości jednak ok, konsystencja dobra, szybko rozprowadzająca się, wchłania sie też szybko. jedyny minus to że nie zbyt czuć ta brzoskwinię.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
balsamy do ciała
« Odpowiedź #121 dnia: 2009-03-11, 09:51:40 »
Z farmony  mialam masło o ktorym śniła Tala- karmel cynamon i tu ich najwieksza zaleta jest wlasnie zapach. Tak jak piszesz o tym mango tam pachniało bardziej cynamonem :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
balsamy do ciała
« Odpowiedź #122 dnia: 2009-03-23, 09:42:50 »
http://www.soraya.pl/product.php?group=body&id=647
właśnie koncze używać tego balsamu soraya summer slim ( w tubce, teraz widzę na stornie że są też 400 ml opakowania, nie widziałam takich). bardzo dobrze ujędrnia skórę, nawilża, trochę cięzka konsystencja ale da się rozprowadzić nie to co inne.

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
balsamy do ciała
« Odpowiedź #123 dnia: 2009-03-23, 20:30:59 »
ja właśnie o nim wyżej pisałam, mi nie podszedł zbytnio  :roll:  choć napięcie i nawilżenie gwarantuje dość dobre ;)
Ja mam właśnie to duże opakowanie, skusiłam się bo uwielbiam butelki z pompką  :lol:
„Spür die Melodie der Community“

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
balsamy do ciała
« Odpowiedź #124 dnia: 2009-03-25, 09:11:58 »
wypróbowałam balsam eveline z wanilią i kozim mlekiem, zapach nie za bardzo, strasznie intensywny, balsam jest dla skóry suchej, nawilża dobrze, konsystencja lekka, fajna. ale ten zapch :twisted:

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
balsamy do ciała
« Odpowiedź #125 dnia: 2009-03-26, 20:06:34 »
a ja się teraz miziam Garnierem, żółte mleczko intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, tonizuje .... ma fajną formułę, szybko się wchłania, nawilża, ładnie pachnie ,wyciąg z owoców grejpfruta, kiwi, jabłko oraz kofeina , jak dla mnie bomba skończyłam już jedno opakowanie teraz jestem w połowie drugiego :)
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
balsamy do ciała
« Odpowiedź #126 dnia: 2009-03-26, 20:08:10 »
też miałam duże opakowanie tego mleczka, było super :)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
balsamy do ciała
« Odpowiedź #127 dnia: 2009-04-27, 19:11:34 »
Ja mam bardzo suchą skórę i jak nie zastosowałam balsamu to aż mi się tak marszczyła, bo była taka sucha i teraz za każdym razem do kąpieli daję kilka kropli oliwki dla dzieci i skóra poprostu miodzio, całay czas nawilżona i zero suchości no i już nie muszę balsamów cały czas używać.
دوبدوا

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: balsam do ciała
« Odpowiedź #128 dnia: 2009-06-24, 21:38:26 »
ten sposob z oliwka dodawana do kapieli tez stosowalam i skora rzeczywiscie byla o wiele bardziej nawilzona i gladsza : dance :

teraz mialam buteleczke mala probke tej oliwki HiPP i jaka super skora po tym, a jak pachnie : brawo : chyba sobie ja sprawie :)



Naturalne olejki zapewniają skórze długotrwała ochronę przed wysuszeniem
Także do pielęgnacji skóry podczas ciąży
Zawiera wartościowy olejek migdałowy
Bez substancji konserwujących i barwników
Bez oleju mineralnego
Bez emulgatorów PEG1

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: balsam do ciała
« Odpowiedź #129 dnia: 2009-06-24, 22:14:50 »
Ja używam balsamu Hand & body lotion z firmy CaliVita, która zajmuje się głównie suplementami diety, ale wprowadza też coraz więcej kosmetyków. Balsam ma fajną konsystencję, a skóra jest po nim taka jak po oliwce, ale nie ma tego tłustego filmu. Zawiera witaminę E, skwalan z wyciągu oliwy z oliwek, pantenol i dimetikon. Jest w butelce z pompką, 1000ml.

http://www.calivita.com.pl/site.php?action=product  -> balsam jest prawie na samym dole listy

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: balsam do ciała
« Odpowiedź #130 dnia: 2018-12-18, 13:50:05 »
A polecicie mi coś do mega wysuszonej skory? Mam ten problem szczególnie zimą.... I potrzebuję czegoś skutecznego.
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: balsam do ciała
« Odpowiedź #131 dnia: 2018-12-18, 19:32:08 »
Przetestowałam bardzo wiele kosmetyków nawilżających do ciała ale najlepiej sprawdził sie u mnie balsam od Over Cosmetics https://over-cosmetics.pl/pl/
 
Bardzo dobry skład -  w ostatnim czasie staram się czytac składy kosmetyków, nie jest to takie trudne i dzięki temu jestem w stanie odsiać kiepskie składy od tych lepszych składów. O dziwo wcale droższe kosmetyki nie są lepsze od tych tańszych
Cudowny delikatny zapach, zupełnie mnie nie przytłacza
Jak również dobrze się wchłania oraz nawilża skórę :)

Jak dla mnie najlepszy kosmetyk z jakim do tej pory miałam do czynienia.
« Ostatnia zmiana: 2019-01-07, 09:58:49 wysłana przez eck »