Autor Wątek: kolczyk na brodzie  (Przeczytany 15139 razy)

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
kolczyk na brodzie
« dnia: 2007-04-06, 23:21:04 »
Któraś ma? Czy przekłucie boli? Jakie macie zdanie na ten temat? podoba wam się?
pozdrawiam
Anna

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-07, 00:09:01 »
Zalezy jeszcze w ktorym miejscu, ale mi sie podobaja, jesli sa delikatne. Nie kazdemu tez pasuja. A co do bolu, to nie wiem bo nie mialam, ale pewnie jakis bol jest.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-04-07, 00:22:25 »
ja miałam, nosiłam 2 lata, nie nosze od 1,5. Ból jest jak przy każdym przekłuciu czyli do wytrzymania :D ale za to szybko sie goi do 2 tyg w zasadzie. Jeden problem - zostaje dziurka, która może denerwować :(
Ja już nawet próbowałam maści ale niestety dziureczka na brodzie zostaje, natomiast błona śluzowa w ustach się zrasta. Ogólnie fajna sprawa, zastanawiam się czy znowu sobie nie poprawić :) Podoba mi się szczególnie u dziewczyn właśnie i oczywiście najmniejsza kuleczka 4mm, super się prezentuje :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-04-07, 06:10:05 »
Moja kumpela miala zamiast kuleczki mala blaszke i tez fajnie wygladalo :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-04-07, 18:42:34 »
blaszka jest w każdym kolczyku do brody, tylko, że od strony ust :D widocznie na odwrót założyła, też z tym eksperymentowałam ;)
„Spür die Melodie der Community“

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-04-07, 19:43:43 »
mam kolczyk w brodzie ponad dwa lata teraz mam z niebieska cyrkonia nie mam zamiaru go wyjmować bo jest super.

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-04-08, 19:24:44 »
a mozecie mi jakies fotki zapodać? :) zastanawiam się nad nim, ale znajomi mi odradzają... moze faktycznie mi nie bedzie ładnie........
pozdrawiam
Anna

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-04-08, 20:06:40 »
Zobacz sobię galerię ze strony  www.wildcat.pl

ja ostatnio często przekłuwam klientom z boku wargi tzw Lowbrets i sama się nad tym miejscem zastanawiam  :roll:
„Spür die Melodie der Community“

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-04-08, 20:27:54 »
tak te fotki juz widzialam :) a co myslicie o kosmetyczce która miałaby takiego kolczyka? chyba niebardzo.... :/[/img]
pozdrawiam
Anna

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-04-08, 20:33:28 »
Mi sie wlasnie najbardziej podoba kolczyk tak z boku a nie tradycyjnie na srodku :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-04-09, 10:36:45 »
u mnie w szkole jedna dziewczyna ma własnie tak z boku ale nad ustami, tak dziwnie to wyglada dosc :lol:

Kasia_Zet_

  • Gość
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-04-09, 11:31:08 »
nad ustami wygląda jak jakiś duży, nieprzyjemny pieprzyk :P pod ustami jeszcze fajnie i właśnie z boku.. ale ja bym nie chciała, kumpela ma i chyba wystarczy ;)

Offline karina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-04-11, 20:52:29 »
Ja ma kolczyk w brodzie  ponad 3 lata! i jestem super zadowolona! szybko sie zagoiło i prawie nic nie bolało przy przekłuciu....zastanawiam sie gdzie sprawic sobie jeszcze kolczyk...bo jak sie ma juz 2 to sie chce miec 3 itd... :D tylko miejsc braknie  :twisted:
Żyj tak,  abys na koniec mógł powiedzieć-NIE ZAłUJE!!!

Gość

  • Gość
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-06-17, 02:13:46 »
ja mam juz kilka lat, przeklucie mnie nie bolało i nadal mi sie podoba, chociaz obecnie zrobil sie bardzo trendii ;]

Gość

  • Gość
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-11-27, 22:30:58 »
Kolczyki w wardze to głównie wpływ głupiej emo mody ;) Ja miałam robić rok temu, ale podarowałąm sobie i zrobiłam w brwi.
Podobno w brodzie brzydko się goi, ale ja na 100% nie wiem ;))
Z resztą zależy jak u kogo :D
A kosmetyczka z kolczykiem w wardze to w sumie super ;) Moja ma i nie wiedzę nic przeciwko ;P