Autor Wątek: cena za zdejmowanie tipsów  (Przeczytany 39325 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-10-15, 20:09:59 »
Cytat: "Darianna"
bo sam w sobie zel w acetonie sie nie rozpuści-


ja nie wiem który raz z rzędu pisze ze nie rozpuści tylko pomaga w ściągnięciu USZKODZONYCH tipsow, czyli zapowietrzonych, pękniętych itp...

NIE SADZISZ ŻE NIE UŻYWAŁABYM ACETONU PRZY ŚCIĄGANIU ŻELU GDYBYM NIE WIDZIAŁA ZE ZMNIEJSZA DŁUGOŚĆ TAK SZKODLIWEGO DLA PAZNOKCIA PIŁOWANIA :?:  :?:  :?:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-10-15, 21:39:17 »
Cytat: "psycia"




NIE SADZISZ ŻE NIE UŻYWAŁABYM ACETONU PRZY ŚCIĄGANIU ŻELU GDYBYM NIE WIDZIAŁA ZE ZMNIEJSZA DŁUGOŚĆ TAK SZKODLIWEGO DLA PAZNOKCIA PIŁOWANIA :?:  :?:  :?:

Aniu, skoro Twoje piłowanie jest szkodliwe dla paznokci, to znaczy, ze to ty coś źle robisz!
Nie raz podobnie jak Darianna miałam do czynienia ze zniszczonymi w straszny sposób paznokciami po żelem i nie raz musiałam takie żelki zdejmować i uwierz mni nigdy nie narobiłam niomu wiekszych szkód niz te jakie miał juz wczesniej!!!
Spiłowując zel po prostu nie piłuje jak szalona do zywego paznokcia, a zostawiam cieniuktka warstewke zelu, aby "chronił" paznokciec, wtedy nawet jezeli płytka paznokcia jest pod spodem uszkodzona ja jej nie  nawet dotkne.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-10-15, 22:43:06 »
spotykacie się często ze zmasakrowanymi paznokciami robionnymi przez tipserki?? tego przy sciąganiu nie można piłować bo wszystko boli... nie zrozumiałyśmy się ale oki....

możemy zakończć zbędną dyskusje?? i tak będę wspomagać się acetonem przy sciaganiu zeli ponieważ mi pomaga... nie nakłaniam was do robienia tego samego tylko wyrażam swoją opinie... jeśli ktoś spróbuje z acetonem i mu nie pomoże to sam bedzie wiedział że to nie działa, a jeśli zobaczy efekty tak jak ja to bedzie go używał...
nie ma co sie kłócić na posty skoro każdy zrobi i tak tak jak uważa...
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-10-16, 10:46:10 »
tak sobie siedziałam i myślałam...  :-$
czas wrocić do tematu postu lub go zamknać, bo takie coś nie ma sensu... 8:'
z całym szacunkiem do Was dziewczyny bo wiem że jesteście dłużej w zawodzie i jak najbardziej szanuję wasze zdanie więc moze ustalmy sobie że wy nie bedziecie używać acetonu do sciągania tipsów bo nie widzicie efektu, a ja bedę bo efekt widzę, a osoby czytające same wypróbują i same stwierdzą czy pomaga czy tez nie pomaga....

i zakończmy tą bezsensowna dyskusje...  :yell:

pozdrawiam i bez urazy  :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-10-16, 18:05:40 »
a moim zdaniem i psycia i darianna maja racje
darianna  -  teoretczna
a psycia praktyczna

jesli cos sie probuje i jest to dobre i nieszkodzi to czemu nie !

:)

pozdrawiam
:)

Gość

  • Gość
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-11-05, 16:30:32 »
a ja biore za pazurki 50zl. uzupelnienie 25-30 zl. i zdejmowanie 20zl i kazda z klijentek ejst zadowolona;)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-11-05, 16:58:48 »
Cytat: "joanna_84"
a ja biore za pazurki 50zl. uzupelnienie 25-30 zl. i zdejmowanie 20zl i kazda z klijentek ejst zadowolona;)


Asiu a na jakich produktach pracujesz?  :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-11-05, 17:52:02 »
Ja ostatnio płaciłam za ściągnięcie pazurków 20 zł. Kosmetyczka ściągała mi je szlifierką, natomiast za położenie żelu zapłaciłam 120 zł.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-11-05, 17:54:49 »
Cytat: "marti"
. Kosmetyczka ściągała mi je szlifierką,


 :?:  8O  :?:  8O  :?:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-11-05, 18:12:03 »
Też poraz pierwszy się z tym spotkałam, najpierw mi je trochę zeszlifowała, pozostałości dopiłowała pilnikiem. Według mnie bylo to mniej bolące niż spiłowywanie ich pilnikiem.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-11-05, 18:32:37 »
Szlifierką czy frezarką? Dla mnie szlifierka to urządzenie gdzie obraca się okrągły kamień szlifierski a frezarka do paznokci posiada urządzenie z rączką i frezami. :) Stąd pewnie zdziwienie Ani. Czasami te nazwy i tak są używane zastępczo.
Widziałem kiedyś w niemieckiej telewizji paznokcie obrabiane właśnie taką szlifierką, mocowaną do stołu z obracajaąym się kamieniem. Co ciekawe nie było to aż tak dawno.
Przy zdejmowaniu paznokcie nie powinny boleć. Może u niektórych jest jak z nadwrażliwymi zębami. Siostra mojej żony ma takie paznokcie, że ją bolą nawet jak piłuje się akryl na nich położony. :|

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-11-05, 18:57:37 »
Zapewne była to frezarka, było to urządzenie ,mniej więcej takie jak w tym linku:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=139104828
A co do bólu przy zdejmowniu paznokci, to głównie chodzi mi o gorąco przy przegrzaniu paznokcia podczas długiego piłowania :wink: , zdarza się również, że dziewczyny podważają odchodzący paznokieć wtedy też nieźle boli :roll:. Mnustwo razy miałam ściągane paznokcie i nigdy nie spotkałam się, żeby ktoś je ściągał przy pomocy acetonu, raz zapytałam kosmetyczkę co myśli o takim sposobie ściągania paznokci, odpowiedziała, że za długo trzeba czekać zanim aceton zacznie działać i że szybciej ona je opiłuje pilnikiem.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-11-05, 19:07:16 »
tak myślałam że to jest ta "frezarka" ... :evil:  :evil:  :evil:

tak dla Twojej wiadomości to są frezarki MODELARSKIE... dla ludzi robiących modele statków, samolotów itd... tworzących w drewnie itp...

jest za ciężka, nieporęczna i posiada za twarde frezy do używania przy paznokciach...

to jest czyste naciąganie i żerowanie na ludzkiej naiwności ... :evil:

zresztą jak przeczytasz komentarze to będziesz miała potwierdzenie...
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-11-05, 19:15:07 »
psyciu, ja nie powiedziałam,że to jest akuart ta frezarka, tylko pokazałam jak ona mniej więcej wygląda, ja się jej nie przyglądałam dokładnie, nie wiem czym się różni frezarka kosmetyczna, a modelarska, Może mi poradzisz na co powinnam zwrócic uwagę? Frezarki używa też ta dziewczyna do ściągania poprzedniego wzorku na paznokciach.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-11-05, 19:21:44 »
przeważnie wielkością (modelarskie nie muszą być malutkie i bardzo poręczne i leciutkie bo jednak modelarze to w większości panowie  :wink: ), rodzajem frezów ( wiadomo ze do drewna potrzeba mocniejszego frezu niż do paznokci czy tipsów  :wink: ) i przeważnie kolorem co wpływa na estetykę (kosmetyczne są przeważnie białe lub po prostu jasne a modelarskie ciemnozielone( standardowy roboczy kolor) lub po prostu ciemne) :wink:
ale z tą ostatnią różnicą to już kwestia gustu producenta, widziałam na targach czarne frezarki do manicure  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum