Autor Wątek: Certyfikaty  (Przeczytany 2363 razy)

Offline monika.salon

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Certyfikaty
« dnia: 2016-02-03, 10:19:21 »
słyszał z Was ktoś o czymś takim jak certtyfikat obsługi klienta? znalazłam coś takiego, że niby jest to wyróżnienie dla salonów kosmetycznych podnoszące prestiż salonu? Wie ktoś czy można to zdobyć jak się prowadzi również usługi związane z medycyna czy tylko ' zwykłe salony kosmetyczne'?

Offline larin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-02-09, 15:36:59 »
Taki certyfikat możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie.
Każdy może mieć ich dziesiątki

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-02-12, 12:54:03 »
Taki certyfikat możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie.
Każdy może mieć ich dziesiątki
Zależy co i kto przyznaje. Zawsze można sobie wydrukować i powiesić wiele rzeczy. Są firmy, które przyznają "certyfikat" za obowiązkową składkę roczną, bez żadnej kontroli w salonie. Proces prawdziwej certyfikacji jest długotrwały i kosztowny (wizyta w salonie, 'tajemniczy klient' itp.).

Offline monika.salon

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-02-12, 13:51:01 »
No właśnie, z tego co wiem, to ,można na początek zamówić tajemniczego klienta za darmo, a później dają coś ala raport, co należałoby poprawic aby obsługa klienta była na wyższym poziomie, wiadomo, że takie szkolenie później kosztuje, w tej w branzy nic nie ma za darmo... ale i tak zainteresowało mnie to, bo lepiej w sumie zainwestowac w coś co docelowo sie zwraca, moja znjoma chwaliła wogóle tą prowadzaca, że konkretna i duża bardzo rozwiązań podpowiada

Offline Litzensonien

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-02-25, 02:26:26 »
Hej, sorki za mały offtop, ale słyszał z Was ktoś o czymś takim jak certtyfikat obsługi klienta? znalazłam coś takiego, że niby jest to wyróżnienie dla salonów kosmetycznych podnoszące prestiż salonu?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-02-26, 09:59:15 »
moja znjoma chwaliła wogóle tą prowadzaca, że konkretna i duża bardzo rozwiązań podpowiada
Proponuję w prost napisać o co chodzi a nie uprawiać marketing szeptany. Zapewne jest kilka 'certyfikatów'. Niezależny (od jakiejkolwiek firmy, wpływów zewnętrznych) i pewnie najdroższy jest certyfikat "Przyjaznej Kosmetyki". Ale znam procedury i po prostu przeprowadzenie procesu certyfikacji tyle MUSI kosztować.

Offline Adword03

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-02-27, 15:05:16 »
Taki certyfikat możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie.
Każdy może mieć ich dziesiątki

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-02-29, 12:43:43 »
Taki certyfikat możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie.
Każdy może mieć ich dziesiątki
Nie ma to jak merytoryczna dyskusja kilku osób z tego samego adresu IP.

Czasami warto zerknąć we wpisy w KRS, wtedy rzeczywiście widać niezależność pewnych organizacji (również kosmetycznych). Jeżeli zarząd stowarzyszenia tworzą pracownicy jednej firmy, to daje wiele od myślenia.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-02-29, 14:30:42 »
I jeszcze są przekonani, że jesteśmy tępi i nic nie widzimy.  : hahaha :  : dance :
Devil Inside
Admin

Offline elwirag

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-03-02, 23:49:54 »
Hej, sorki za mały offtop, ale słyszał z Was ktoś o czymś takim jak certtyfikat obsługi klienta? znalazłam coś takiego, że niby jest to wyróżnienie dla salonów kosmetycznych podnoszące prestiż salonu?

Kolejny świstek żeby wyrwać kasę.

Offline Beniamin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-11-22, 10:20:36 »
Jednym z certyfikatów jakości jest system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 ma na celu zapewnienie spełnienia wymagań Klientów i stałą poprawę jakości świadczonych usług. Osoby zainteresowane wdrożeniem tego systemu do swojego salonu zachęcam do kontaktu telefonicznego : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2016-11-22, 13:03:28 wysłana przez Tomek »