Autor Wątek: powieki  (Przeczytany 18488 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« dnia: 2005-06-04, 15:41:06 »
mam maly problem. otoz zawsze jak pomaluje oczy tzn. jak zrobie je kredka albo pomaluje powieki to cien brzydko sie odciskuje i odciska w zalamaniu powieki. brzydko to wyglada ta linia i nieweim kompletnie jak malowac oczy zeby cien sie nieodciskiwal. slyszalam ze to podobno zalezy od ksztaltu powieki. moja mama ma tez podobny problem :(

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-06-04, 17:01:50 »
talencja a próbowałaś używać bazy pod cienie - np Artdeco - to pomaga bo cienie bardzo dobrze sie trzymają.. a dodatkowo jeszcze mozna przypudrowac..

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-06-04, 18:41:22 »
hmmm..nie probowalam tego!ale naperwno sprobuje kupic i moze troche pozbede sie tego klopotu bo na dluzsza mete zaczyna to naprawde wkurzac.

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-06-04, 18:55:51 »
ja zwykle własnie uzywam baz - mam dosyc głęboko osadzone oczy i troche opadajace powieki - nietstey tez mi sie normalnie cienie odbijają i ogólnie słabo sie trzymają a z bazą jest duuzo lepiej

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-06-04, 18:59:46 »
tez mam gleboko osadzone oczy!to na pewno kupie miejmy nadzieje ze pomoze!

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
powieki
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-04, 19:50:38 »
Talencja, a stosujesz podklad albo puder? Czy nakladasz cien bezposrednio na oczka??

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-04, 20:27:58 »
nie stosuje podkladu anipudru,cien stosuje odrazu na powieki!

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
powieki
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-06-05, 10:17:02 »
No to spróbuj przypudrowac oczka przed nałożeniem cieni! Wałkowanie się cienia może byc bowiem spowodowane wydzialajaca sie po pewnym czasie odrobinka łoju! Cienie zawsze lepiej sie trzymaja, jesli wczesniej oczka przyudrujemy lekko, sprobuj ;)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-06-05, 11:51:05 »
hmmm w sumie ja nigdy sie nie pudruje ni nie stosuje podkladu bo ladna mam cere ale chyba chociaz powieki zaczne troche przypudrowywac bo nawet znajoma mi to polecala ale chcialam sie tez tu poradzic :)

Gooosha

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-06-05, 17:15:05 »
To niezbyt pomaga, mam ten sam problem i pudruje normalnie całą buźkę. Jest na pewno troszkę lepiej niż bez podkładu ale jednak tak czy inaczej się roluje. KOSZMAR!!!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-06-05, 17:33:03 »
no rzeczywiscie jest to koszmar dlatego musze z tym cos zrobic!ja jeszcze nie probowalam z tym pudrem ale jednak sprobuje moze cos da :)

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-06-10, 23:37:04 »
Oprocz pudrowania powiek nalezy pamietac, aby nalozyc baze pod cien i wazne jest to , ze latwiej sie roluja cienie w sztyftach czyli cienie kremowe, a gorzej sie roluja cienie suche czyli pudrowe i w kamieniu. Niestety jak w wiekszosci rzypadkow wazna jest firma. Ja uzywam glownie cieni firmy Bi-kor (to ta od ziemii egipskiej), sa swietnej jakosci i trwalosci i jeszcze mi sie nie zdazylo zeby mi sie zrolowaly, nawet na schowanym oku. Pozdrawiam  :)

Aguś

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-06-11, 05:34:34 »
Cytat: "Anusia"
Oprocz pudrowania powiek nalezy pamietac, aby nalozyc baze pod cien i wazne jest to , ze latwiej sie roluja cienie w sztyftach czyli cienie kremowe, a gorzej sie roluja cienie suche czyli pudrowe i w kamieniu. Niestety jak w wiekszosci rzypadkow wazna jest firma. Ja uzywam glownie cieni firmy Bi-kor (to ta od ziemii egipskiej), sa swietnej jakosci i trwalosci i jeszcze mi sie nie zdazylo zeby mi sie zrolowaly, nawet na schowanym oku. Pozdrawiam  :)


Zgadzam sie w 100% :lol:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-06-11, 09:19:17 »
hmm pierwssy raz slysze o ciebniach firmy Bikor!!czy dostane je nor,alnie w drogerii?? :oops:

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-06-11, 12:28:32 »
Niestety firma Bi-kor ma siedzibe w Gdansku. I niestety mozna je zamowic tylko telefonicznie lub listownie. Firma od dluzszego czasu ma strone www w budowie i juz sama zwatpilam czy kiedykolwiek uda im sie ja zrobic  :wink: Mozna oczywiscie ta firme spotkac na kazdych targach kosmetycznych. Jak popdasz mi jakis swoj adres e-mail to przesle Ci zdjecie malego folderu gdzie bedziesz miala adres, telefon i kolory palet. Pozdrawiam  :D