Autor Wątek: pokazy KRYOLAN w Szczecinie  (Przeczytany 7001 razy)

Achika

  • Gość
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« dnia: 2006-11-20, 22:49:54 »
otoz 26 Listopada w hotelu Radisson odbedzie sie pokaz kosmetykow firmy Kryolan, oraz poka zniektorych makijazy np. karnawalowego..uwazam ze warto sie przejsc...wejscie bezplatne...

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-21, 09:51:27 »
Możesz napisać coś więcej? Godzina pokazu itd.?

pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Achika

  • Gość
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-21, 18:38:05 »
narazie niczego wiecej sie nie dowiedzialam , tyklko tyle ze to jakis pokaz juz dla kosmetyczek, ze nie wiadomo cyz miejsce dla ucnziow bedzie...jak sie dowiem czegos wiecej to przekaze

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-21, 18:49:46 »
dlaczego tak daleko?  :(
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-21, 20:49:35 »
No jak pokaz zamknięty tylko dla kosmetyczek to szkoda :( chyba, że się udam jako reporter forum kosmetyczki.net :D hehe
No nic dryndnę do nich, może coś powiedzą. Szkolenia mam nadzieję też są przeprowadzane w Szczecinie.. bo Makryon w Wawie prowadzi. Kurde taką firmę mam pod nosem i się o tym z forum dowiaduję :|. Marketing szwankuje chyba.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-21, 20:58:15 »
zgadzam sie z mako ,ze marketing fatalny ja sie dowaiduje dopiero teraz a clala sobote mam zawalona gdybym wiedziala wczesniej pewnie dalabym rade wpas a tak sama nie wiem czy uda mi sie przesunac klientki bo bardzo chcialabym uczestniczyc tym bardziej ze dzwonilam do firmy ktora podobno istnieje w szcecinie ale za chiny nie odbieraja.....
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-21, 21:02:10 »
No właśnie Oszin... maile chyba też nie bardzo odbierają :(
Dziwne to bo chyba tutaj jest Centrala a np. Makryon jest dystrybutorem. Do Makryonu nie miałem problemu się dodzwonić i nie robili trudności z przesłaniem katalogów itd. a i o szkoleniach wszystko co trzeba napisali. Tylko to... w Wawie :(.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-21, 21:16:27 »
skoro to tak dziala to watpie ze sie czegos dowiem jesli chodzi o inne miasto :(
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-21, 21:27:44 »
Możesz się udać tu po informacje http://www.kryolan.com.pl/ w zakładce dystrybutorzy są też strony dystrybutorów i kontakt do nich... ale tylko Wawa i Poznań na razie :|.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-21, 21:36:36 »
ok dzieki wawa i poznan odpada chociaz kto wie moze wybiore sie na wycieczke do stolicy  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-22, 10:28:39 »
Oficjalne info dotyczące pokazu:

Cytuj
Szanowny Panie,
organizatorem pokazu produktów firmy KRYOLAN jest importer i dystrybutor tych produktów w Polsce firma KRYOLAN CITY WARSZAWA. Pokaz odbędzie się w dniu 26.11.2006 w hotelu Radisson w Szczecinie godz. 10,00. Pokaz poprowadzą Panie Elena Małecka i Iza Śmieszek-Dorn. Na pokazie będą omówione wszystkie linie kosmetyków i nie które linie produktów do charakyeryzacji produkowane przez niemiecką firmę KRYOLAN. Na pokazie będzie też można samemu spróbować pracy na naszych produktach i zobaczyć makijaż wykonany przez nasze charakteryzatorki-wizażystki. Liczba osób uczestniczących w pokazie jest ograniczona. Na dzień dzisiejszy, lista uczestników, jest już zamknięta.
Zezwalam Panu na umieszczenie informacji o pokazie na forum.
Z poważaniem
Marcin Niedzielski.
PS W związku z dużym zainteresowanie naszym pokazem, planujemy już następny pokaz w Szczecinie . Termin pokazu ogłosimy w połowie grudnia. Będzie to najprawdopodobniej na przełomie stycznia i lutego 2007 roku.


Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-11-22, 13:02:03 »
Co do kryolana wczoraj kupiłam paletę kamuflarzy, podkłady i korektory w sztyfcie, zrobiłam dwa próbne makijarze i jestem zachwycona ! :) Pani przedstwaicielka zrobiła mi szybki pokaz ich produktów i pomogła dobrać najlepsze do salonu ( także nie jest konieczne udawanie sie gdzieś na pokazy, jeśli macie w swoim mieście przedstawiciela wszystko Wam wytłumaczy ) a produkty sa naprawdę rewelacyjne ! ceny równierz przystępne :)
„Spür die Melodie der Community“

Achika

  • Gość
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-22, 19:39:53 »
hehe no trudno pojawie sie moze w styczniu ;/

vroniasta

  • Gość
pokazy KRYOLAN w Szczecinie
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-12-30, 19:22:14 »
Paleta kamuflarzy rewelacja...:)  cena faktycznie jest przystepna, jak na kosmetyki profesjonalne, a na pewno dodatkowy plus, zwlaszcza ze jakosciowo sa to naprawde dobre produkty!