Autor Wątek: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage  (Przeczytany 29587 razy)

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-02-28, 12:48:46 »
Dobry wybór, ale czekam również na Twoją opinię - wszystko mogło się zmienić. Ciekawe na jaką instruktorkę trafisz - moja była świetna, ale nie pamiętam jej nazwiska. Pamiętaj - zadawaj jak najwięcej pytań i nie wstydź się tego. Idziesz do New Nails po to, by jak najwięcej podczas takiego szkolenia się nauczyć. Muszą ci odpowiadać nawet na proste problemy

Dodano: 2011-03-07, 11:17:49
Jak przygotowania do szkolenia? Ty mieszkasz w Warszawie? Szkolenie w New Nails masz od czwartku?
« Ostatnia zmiana: 2011-03-07, 11:17:49 wysłana przez Marysia »

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-03-08, 09:01:31 »
Szkolenie dokładnie od czwartku - 10 marca. Ciekawa jestem jak to wszystko wyjdzie ;-)
Liczę na dużo nauki i nowe doświadczenia. Oby tylko New Nails mi o zapewniło - nie chcę wydawać pieniędzy na marne.

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-03-09, 11:05:26 »
Czyli to już jutro ;) Super. Pieniądze nie będą wydane na marne, jeśli sama zaangażujesz się w szkolenie. Tak jak pisałam - zadawaj dużo pytań, a wtedy na pewno dużo wyniesiesz ze szkolenia New Nails. Ciekawe czy w ogóle to jeszcze przeczytasz...

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-03-10, 08:47:11 »
Dzięki za Twoje porady. Za 15 minute wyjeżdżam i liczę, że uda mi się dużo nauczyć. Mam już teraz mnóstwo pytań, a pewnie w toku nauki znajdzie się wiele innych. Oby instruktorki w New Nails były bardzo cierpliwe :d

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-03-11, 00:26:43 »
I jak wrażenia??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-03-11, 08:52:45 »
Na razie bardzo pozytywne. Uczyłam się przez 6 godzin z jedną przerwą. Ostatecznie była jeszcze tylko jedna osoba. Uczymy się na modelkach zapewnionych przez New Nails. Instruktorka jest bardzo cierpliwa, aż zaskakująco ;-) Widziałam, że chwilami miała mnie dość, ale mimo wszystko odpowiadała na pytania :p Dzisiaj kontynuuję szkolenie.

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-03-14, 10:45:15 »
Pisz więcej - co już przerobiłyście, czy realizowany jest program, czy poziom jest cały czas taki sam. Im więcej informacji tym lepiej dla mnie. Ważne, że są "świeże".

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-03-15, 08:35:32 »
Ok. Napiszę więcej ;-) Mam już za sobą 18 godzin szkolenia i w tym tygodniu powinnam zrealizować całość. Nieco luźniej ujmując sprawę powiem ci, że te instruktorki to niezłe jajcarki, ale co najważniejsze - znają się na rzeczy. Udzieliły mi odpowiedzi na każde pytanie, nawet takie, które mogły je nieco irytować ;-) New Nails jest nowocześnie wyposażone - widać, że sprzęt nie ma za sobą dziesiątek lat. Wszystko zachowane bardzo estetycznie. Na razie nie mam za bardzo do czego się przyczepić.

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-03-15, 10:50:09 »
czemu to tak daleko od mojego miasta??(podkarpackie)-chętnie bym skorzystała :nono:

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-03-16, 08:51:23 »
Ja na szkolenie wyjechałam z Częstochowy ;-) Więc wcale nie masz do New Nails tak daleko. Lepiej wydać kasę na bilet i mieć dobre szkolenie ;-)

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #25 dnia: 2011-03-18, 11:15:03 »
Właśnie o takie opisy mi chodziło ;-) Już masz zakończone całe szkolenie? Jeśli będziesz miała czas to również coś napisz. Justa - dla dobrego szkolenia warto przejechać ten kawałek drogi i je odbyć. Na tym nie powinno się oszczędzać.

Offline zuzanna85

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #26 dnia: 2011-03-18, 11:45:05 »
ja też niedawno skończyłam kurs w New Nails, to był wizaż I stopnia, moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, szkoła bardzo w porządku, instruktorzy fajni, przyjemni, rzeczowi, ale najważniejsze, że teraz czuję się już profesjonalna

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #27 dnia: 2011-03-21, 08:43:48 »
Już mam całość szkolenia za sobą, więc mogę napisać małe podsumowanie. W zasadzie utwierdziłam się w tych samych przekonaniach, które podawałam wam wcześniej. New Nails zrealizowało cały program od deski do deski i za to należy im się szacun (niestety, ale z mojego doświadczenia wynika, że to rzadkość). Instruktorki utrzymały do końca poziom pomocy i ogólnie przekazywania wiedzy. Bardzo mi się podobało, że nawet kiedy zadawałam pytania o rzeczy, które już były, cierpliwie udzielały mi odpowiedzi. Na koniec jeszcze jakiś gościu nam podziękował za udział i zaprosił na kolejne szkolenia. Jeśli tylko zgromadzę pieniążki, to pewnie u nich jeszcze co najmniej raz zawitam.

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #28 dnia: 2011-03-23, 09:46:58 »
Czyli widzę, że utrzymali wysoki poziom. No i dobrze - solidna szkoła. Najprawdopodobniej wybiorę się do New Nails na kolejne szkolenie, ale to dopiero w maju. Będę poszerzała swoje kwalifikacje - na razie nie zdradzę o co dokładnie chodzi.

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #29 dnia: 2011-03-25, 08:28:50 »
Za jakiś czas również wybiorę się na szkolenie, ale to raczej odległa kwestia. Na razie chcę szlifować umiejętności i wykorzystywać to, czego udało mi się teraz nauczyć w New Nails. Jeśli nie przećwiczę tego dokładnie i nie będę powtarzała to pewnie znając siebie szybko wszystko pozapominam, a tego nie chcę ;/