Autor Wątek: Roller a Mezoterapia mikroigłowa  (Przeczytany 17819 razy)

Offline aneczka17

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« dnia: 2014-09-02, 14:09:17 »
Hej dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy  :
Przymierzam się do zakupienie Derma stamp z Bielendy (raczka z jednorazowymi końcówkami do mikronaklowania), a pracowałam na rollerach z Clereny.
Proszę o Wasze opinie i doświadczenia na czym pracowałyście ,z jakimi koktajlami (ampułkami),
i co najważniejsze - jaki widzicie efekty u klientek   :wink: czy faktycznie zagęszcza się skóra i co myślicie o głębokości nakłuwania ?
czytałam w branżowej prasie ,że głębsze niż 0.5 nie wpływa na zwiększenie zagęszczenia kolagenu , uff dużo tych pytań mam  :wink:
pozdrawiam Ania
« Ostatnia zmiana: 2014-09-03, 08:24:25 wysłana przez aneczka17 »

Offline aneczka17

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-09-03, 08:28:40 »
Cześć, Może spytam tak: jakie urządzenia polecacie z mikronakłówania??? Teraz jest to w większości firm i  na pewno  robicie :lol: Zastanawiam się czy warto daĆ kilka tys. za maszyne,Która robi to, co ta za 700 zl, czy jest różnica???

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-09-03, 15:37:16 »
O jakie urządzenie chodzi? Tzw. dermapeny wykonują jednak dość dużą ilość ukłuć na sekundę i dzięki regulowanej długości igly mozna zróżnicować głębokość w zależności od obszaru nakłuwania.

Jeżeli urządzenie nie wykonuje niczego więcej niż mikronakłuwanie to efekt będzie taki sam jak przy rolce.

Offline asienka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-09-09, 22:38:51 »
Sprzet jak sprzet  wazne jakie produkty uzyjesz ?

Offline odisia1986

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-11-06, 21:14:57 »
Ja pracuję na dermapen'ie do mikroigłówki Tri-M. Jestem z niego zadowolona. Już jakieś dwa lata temu zrezygnowałam z rollerów. Lepiej i wygodniej pracuje mi się dermapen'em niż rollerem (może dlatego, że jako lingeristka przywykłam do takiego ułożenia ręki przy zabiegu). Poza tym przy dermapen'ie wystarczy zmniejszyć długość igły i można opracowywać bardziej wrażliwe okolice twarzy. Kartridż jest jednorazowy, więc też wygoda  :laugh:. Poza tym można regulować ilość nakłuć, więc tym samym możemy zintensyfikować mikrouszkodzenia (przy opracowaniu blizn ma to dla mnie duże znaczenie, gdyż okolicę z bliznami traktuję bardziej agresywnie niż pozostałą część twarzy-wyższe obroty). Jak dla mnie- a wykonywałam też sobie zabiegi i rollerem i dermapenem- tym drugim jest mniej bolesne (uczucie irytujące, ale znośne). Czas zabiegu też się skraca przy dermapen'ie, a tym samym klientka mniej cierpi.
Co do samego urządzenia, myślę, że warto zwrócić uwagę przy zakupie na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który oferuje dystrybutor sprzętu (bo w tym przypadku nie jest to zaawansowane technologicznie urządzenie, ot silniczek wbudowany w rączkę który powoduje nam wysuwanie i chowanie się igieł). Zobacz też na koszt i dostępność samych kartridży, bo ceny są zróżnicowane, a nie ma kartridży uniwersalnych. Żeby później nie było tak, że będziesz mieć problem z kartridżami i będziesz musiała je zamawiać Bóg wie skąd.

Offline salonperla

  • Salon Kosmetyczny w Sosnowcu
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-11-12, 15:18:27 »
Mnie używanie jednego rollera wielokrotnie jakoś w ogóle nie przekonuje (a gdzie zasady higieny). Czy możecie polecić jakiś dermapen (znalazłam z abacosun ale nie wiem czy za markę się nie przepłaca)
Niektóre urządzenia z makijażu permanentnego posiadają funkcję mezoterapi mikroigłowej. Czy dobrze sprawdza się takie połączenie? Czy ktoś może polecić odpowiednie urządzenie (z praktyki a nie z reklamy :-D)

Offline Miłośniczkapsów

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-11-24, 18:38:38 »
Dziewczyny polecam derma pen z Bielendy. Do tej pory używałam rollerów arkany z igiełkami 1,5 mm a dziś pierwszy raz zrobiłam stałej klientce mezoterapię z użyciem derma penu i mimo, że na policzkach przeszłam na 2 mm, to klientka mówiła, że o wiele mniej boli. Poza tym dużo mniej uszkodzeń skóry i mniejsze krwawienie. Pracowałam na ampułce z komórkami macierzystymi do mezoterapii mikroigłowej z bielendy. Polecam derma pen zwłaszcza, że ma super cenę i długość igiełek można regulować wielokrotnie w zabiegu. Przy rollerze klientka piszczała a do derma penu nie musiałam używać znieczulenia. Ale warto położyć bezpośrednio przed mezoterapią na chwilę jakiś kwasik....  :wink:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-11-25, 08:17:24 »
Ból nie jest żadnym wyznacznikiem zabiegu. DO zabiegu należy przygotować klientke tak aby nie odczuwała dyskomfortu.
Moim zdaniem przewaga pena nad zwykłą rolką jest taka, że za pomocą jednego kartridża możemy wykonać zabieg o różnej głębokości nakłuwania w zależności od potrzeby (obszar, grubość skóry itp.)

Offline studio_urody_Sandra

  • Studio Urody Sandra Wadowice
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-12-03, 16:49:33 »
Witam,
W gabinecie używam : cenzura : . Jestem z niego bardzo zadowolona. Tak jak wcześniej było wspomniane ułatwia on prace, wiec zabieg jest szybszy i moim zdaniem efekty widać szybciej niż przy zwykłym rollerze.
Zalety jakie posiada to: regulowana długość igieł co pozwala nam na głębsze nakłucia w miejsca gdzie są one bardziej potrzebne i płytsze w bardziej wrażliwych miejscach, regulowana prędkość nakłuwania która przyśpiesza zabieg a przy okazji zwiększa ich ilość,  łatwy w użyciu, zgrabny i podręczny przy czym ręka się nie meczy jak przy rollerze, łatwo wymienne Kartridże które nie kosztują dużo a są naprawdę wygodne w użyciu, a w dodatku bardzo bezpieczne ponieważ są jednorazowego użytku, może być stosowany zarówno na twarz i ciało. Polecam również ze względu na serum tej firmy, które ma zalety takie jak:  posiadają naturalne, wyselekcjonowane składniki aktywne, wydajny, cztery rodzaje serum o różnych składnikach aktywnych przystosowane do różnych problemów i rodzai skóry. Ogólnie zabieg szybki z widocznymi efektami już po 2 zabiegu. Serdecznie polecam.

http://www.studiourody-sandra.pl/

Zapraszamy !
« Ostatnia zmiana: 2014-12-04, 15:25:01 wysłana przez Tomek »
http://www.studiourody-sandra.pl/

Wadowice 34-100

Zapraszamy !

Offline odisia1986

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-12-11, 19:45:50 »
Co do bólu to zgodzę się, że nie jest wykładnikiem, ale w kilkuletniej praktyce najpierw z rollerami później z dermapen'em muszę stwierdzić że chyba jesteśmy narodem o skłonnościach trochę sadomasochistycznych, gdyż dopiero niedawno znieczulenia zaczęły cieszyć się popularnością. Kiedyś jak proponowałam klientkom emlę, bądź inną maść z lidokainą to następowała chwila zastanowienia i w 90% przypadków klientki rezygnowały ze znieczulacza, mówiąc, że chcą być piękne więc muszą pocierpieć... Ale czego można wymagać od klientek, skoro ostatnio będąc na szkoleniu z nici PDO Pani szkoleniowiec powiedziała, że nie znieczula nigdy swoich pacjentów bo to "prawie" nie boli... Po aplikacji 3 pierwszych nici pojawiły się łzy jak grochy u modelki, więc wtedy zmieniła zdanie i znieczuliła biedną kobiecinę...

Offline odisia1986

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-12-11, 19:50:12 »
Wracając do wyższości dermapen-ów to są zdecydowanie bardziej precyzyjne, co umożliwia sprawniejsze pracowanie w okolicy oka chociażby, nie wymaga użycia specjalnego rollera do tej okolicy (czyli w teorii do zabiegu na twarz w teorii powinniśmy użyć 2 różnych rollerów), wystarczy zmienić tylko parametry na dermapen'ie i kontynuować pracę :-)

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-01-30, 12:18:45 »
Hej dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy  :
Przymierzam się do zakupienie Derma stamp z Bielendy (raczka z jednorazowymi końcówkami do mikronaklowania), a pracowałam na rollerach z Clereny.
Proszę o Wasze opinie i doświadczenia na czym pracowałyście ,z jakimi koktajlami (ampułkami),
i co najważniejsze - jaki widzicie efekty u klientek   :wink: czy faktycznie zagęszcza się skóra i co myślicie o głębokości nakłuwania ?
czytałam w branżowej prasie ,że głębsze niż 0.5 nie wpływa na zwiększenie zagęszczenia kolagenu , uff dużo tych pytań mam  :wink:
pozdrawiam Ania

ja mam jedno urzadzenie zarowno do makijazu permanentnego jak i do mezoterapii mikroigłowej z Clareny i jest ok:) urzadzenie wyposażasz w jednorazowe moduły igłowe , ktore wyrzucasz po zabiegu. w zaleznosvci czy wykonujesz meozterapię mikroigłową czy makijaż permanentny moduły beda róznić się ilością igieł. nie ma zadnych awarii, ustalasz sobie ilość nakłuć na sekundę - ja zwykle działam na parametrach 130 nakłuc na sekundę. nie wydaję mi się, zeby rolką można było nakłuc skórę tak wiele razy w jednym miejscu jak w przypadku elektrycznego urzadzenia do mezoterapii.  i tez tak slyszalam- jezeli chcesz dzialac na fibroblasty  powinnas trzymac sie naklucia do 0,5
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Jusyna9514

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #12 dnia: 2015-09-23, 15:33:46 »
A ja mam pytanie, czy jesli kupię dla siebie tylko dermapen, to czy muszę wymieć igły za każdym razem tylko na swoja twarz czy wystarczy zdezynfekować?

Dziękuję bardzo za odpowiedź

Offline MKosmo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-10-01, 20:27:36 »
Witam,
Od lat z powodzeniem pracuję na rollerach, ale ostatnio sporo słyszałam argumentów przemawiających za dermapenem (głownie pionowe wejście igieł zamiast pod kątem). Rozważam zakup dermapena i mam ogromną prośbę- czy któraś z Was mogłaby mi doradzić sprawdzony sprzęt? Również pod kątem ceny i dostępności kartridży.
Mogę w zamian polecić sprawdzone ampułki :) Najlepsze efekty mam na Argilerinie- szczególnie zmarszczki wokół oczu. Na owal sprawdza mi się Age Control Plus, lub Ideanol lift (to jest firmy K-Surgery).

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Roller a Mezoterapia mikroigłowa
« Odpowiedź #14 dnia: 2018-04-09, 09:07:02 »
Najnowocześniejszym rozwiazaniem aktualnie jest dermapen, nazywany zastępcą mezoterapii igłowej.
Głównymi wskazaniami są:

leczenie blizn przyrosłych
leczenie łysienia
leczenie blizn powstałych po trądziku, po oparzeniach, jak również po operacjach
zmniejszenie widoczności zmarszczek mimicznych
zmniejszenie widoczności rozstępów.
http://i-medycyna.pl/na-czym-polega-zabieg-dermapen/
Jest to przy tym bardzo wszechstronne urzadzenie. Można stosować je nie tylko na twarzy, ale również i na skórze głowy.
« Ostatnia zmiana: 2018-05-15, 11:36:53 wysłana przez your »