Autor Wątek: mikrodermabrazja  (Przeczytany 80072 razy)

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #75 dnia: 2010-06-08, 00:21:55 »
ja mam Microdermabrazję z Active już dwa lata i bez zażutów.Polecam.Mam też micro w kombajnie 13w1 też active, jest małe ale w tych kombajnach jest słabsze ciśnienie ciągu.z tym że u mnie w gabinecie niezaczęsto pracujemy "na maxa" rozkręconym ciągu i niesprawia to różnicy a kombajn wygodny zgrabny i leciutko się go przestawia bo superanckich jest kółkach i z lampą lupą więc nietrzeba się obstawiać sprzętami to jednego zabiegu.ma też ultradżwieki, wapozon, d'arsonval i taki tam.
polecam bo mam dwa takie na każdym gabinecie i super sprawa.a co do głowic to do wszstkich moich sprzętów to jedna firma robi głowice i wsumie z innym się jeszcze niespotkałam.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #76 dnia: 2010-06-09, 10:55:11 »
Jaki jest koszt takiego sprzętu ???
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #77 dnia: 2010-06-11, 00:00:29 »
te 13 w 1 to cena ok 6000zł
a sama microdermabrazja to 1900zł
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #78 dnia: 2010-06-11, 20:27:47 »
To zaszalałaś.  :wink:
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #79 dnia: 2010-06-12, 20:57:34 »
"niby" tak. :lol:
Mój poprzedni kombajn z biomak-u (darsonwal,lampa, wapozon,brusher, jonoforeza) odsprzedałam za 2000zł
i dokładając 4000zł i oprócz tego co miałam zyskałam : microdermabrazje, vacum spray, głowicę ciepło-zimno, dwie głowice do ultradżwęków i usówanie zmian skórnych.Myślę że dobry wybór.
[img]


Dodano: 2010-06-12, 23:44:32
A może ma ktoś ma pomysł z czego "skonstruować" siateczki do głowicy? kupowałam te filcowe ale słabo przez nie ciągnie, metalowe lepsze ale ceny to mają kosmiczne. :nono:
« Ostatnia zmiana: 2010-06-12, 23:44:32 wysłana przez Anna-Sara »
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline senspa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #80 dnia: 2010-07-27, 13:22:28 »
Dziewczyny nie kupujcie kombajnów ani urządzeń  10 czy 15 w 1... Jeżeli posiadacie pieniążki to inwestujcie w taki sprzęt jak RUBICA. Naprawde nie zastanawiajcie się... Pomyślcie tylko jak maszyna (kombajn) 5 w 1  za cene 2 000 zł czy 4 tys może robić mikrodermabrazje, peeling, mezo i jeszcze inne rzeczy  ??? są to maszyny na ktory mozna wykowywać tanie zabiegi a jezeli przyjdzie do nas klientka która chce widzieć EFEKT to nie zobaczy tego na sprzecie który jest do wszystkiego.... Sama mikroder z RUBICI kosztuje ok 3-4 tys. za mezoterapie placilam 7 tys. Lepiej kupić jedną i powoli zbierać czy wziasc sobie na raty drugą.... naprawde Dziewczyny lepiej zainwestować i widzieć EFEKTY i zadowolonych klientów... Firma ACTIV czy BEATY to ja nie wiem jak można na tym pracować... ludzie to kupują bo ma ładny DESIGN ? jest ładna obudowa ? jejku a w środku sam szajs.... Piszę to bo wiele dziewczyn widze, że zastanawia się nad naprawde ważnym zakupem... jeżeli nie posiadacie pieniążków to już wybierzcie chociać cos z firmy Hebe lub Biomaku.... ale nie kombajny 10 w 1 na których naprawde nie zobaczycie efektu pracy.... komajny typu wapozon, lupa, lampa itd oczywiscie jak najbardziej no bo to nie ma az tak wielkiego wplywu... ale nie sprzęt na którym bedziemy pracować wiele lat.... widział działanie naprawde wielu kombajnów najwiecej to własnie z activa i tych tanszych to uwierzcie mi z reszta wiele dziewczyn to wie, ze porownujac to do urządzen naszych polskich firm przede wszystkim do RUBICI to jest przepaść. Jezeli chodzi o mikrodermabrazję to tylko z rubici no chyba ze ktos dysponuję jeszcze wieksza gotowka to mikroder. mozna tez kupic za 30 tys. już całkowicie profesjonalnych firmPozdrawiam Kasia
« Ostatnia zmiana: 2010-07-27, 13:31:49 wysłana przez senspa »

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #81 dnia: 2010-07-27, 22:23:00 »
senspa
A Ty masz taki kombajn? że tak dużo o nich wiesz? czy tylko tak piszesz?Bo nieruzumiem twojego stanowiska?
 :nono:
A co ma zrobić kosmetyczka w małym np 3.000 tysięcznym miasteczku- kupić jedną microdermabrazję za 4000zł i czekać rok albo dwa aż zarobi na siebie i na następny sprzęt za następne 5000zł czy kupić kombajn za 6000zł mieć w ofercie microderma, ultradżwięki i kawitację i na dwa lata starczy na pewno, a trzema różnymi zabiegami trafi do trzech różnych typów klientek.Wydaje mi się że każdy sprzęt ma swojego odbiorce który ma różne zapotrzebowania, bo w tak małym miasteczku nie widzę zabiegu za 150 zł- 200zł a za 50- 90zł napewno prędzej (np :nono: peelig kawitacyjny a jeśli klientce się spodoba zabieg to można jej na następny raz zaproponować do tego Algi, ampułkę, masaż i wtedy skasować więcej)

I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #82 dnia: 2010-07-27, 23:19:59 »
Ja posiadam mikrodermabrazję za 20 tyś i mam kombajn z aktivu(ale firmy Giovanni) i powiem szczerze ze ostatnio pracowałam na tej z activu. Bo tą za 20 muszę oddać do serwisu, bo słabo ciągnie. Mam w salonie naprawdę dużo sprzetu bo w niego inwestuję i polecam kombajn Giovani. Mam galvan z biomaku a ten z giovani jest lepszy. A mikro z rubiki widziałam na targach i wcale mnie nie zachwyciła. Zresztą myślę że jest to podobnaa półka.  A i wtym kombajnie wszystkie urządzenia są wyjmowane czyli mogą pracować osobno.

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #83 dnia: 2010-07-27, 23:45:01 »
aga26
Widziałam ten sprzęt z Giovani "ACTIV" i bardzo dobrze to wygląda i co do opinni to też słyszę że ok.Myślę że to jest lepsze z ich strony  rozwiązanie żeby z kombajnu można było każdą żecz odłączyć i pracować osobno.
Jak ja kupowaam kombajn to jeszcze Giovani desine nie było.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline senspa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #84 dnia: 2010-07-28, 01:05:22 »
Do Anna-Sara:
Piszesz, że nie rozumiesz mojego stanowiska i pytasz skad to wiem?... a czy choć przeczytałaś moj post  ze zrozumieniem i do końca ? ja nie jestem tu po to aby reklamować jakąs firme bo na tym portalu połowa kont to konta firm avti bueati ..... Widziałam jak to działa oraz pracowałam na takich kombajnach (posiada je 2 znajome kosmetyczki) Co do Twojego komentarza o kosmetyczce w miejsc. 3 tys ludnosci.... Powiem Ci tak... jezeli blisko tej wioski jest miejscowosc liczaca kilkunasto tysieczne miasto to nie masz niestety racji ponieważ uwierz mi kochana, że jeżeli bedziesz robiła coś dobrze na dobrym sprzęcie to ludzie będą do Ciebie przyjezdzać i wracać bo ludzie wiedzą i widzą na jakim sprzecie maja robione zabiegi (maszyna do wszystkiego czy sprzet polskich firm) a wiele klientek bardzo zwraca na to uwage niestety robiać zabiegi na tak cienkim sprzecie to nie zarobisz i nie rozwiniesz sie aby osiagnąć cel ! jezeli jednak jest to miasteczko rzeczywiscie dosyć oddalone i kilku tysieczne to oczywiscie przyznaje racje , ze kosmtyczka taka lepiej aby kupila taki kombajn i sobie pracowała na tanim sprzecie co sie laczy z tanimi zabiegami.... to Ci przyznaje racje ponieważ tak samo uważam...

 ale zauważ Aniu jedno  konto aga26 akurat jest kontem jednych z firm ktora wymienilam... takie bzdury ze posiada mikroderm. za 20 000 tys i kupiła kombajn z giovanni (activ) i to jest to samo no to powiedz sama kto tutaj sie osmiesza.... ludzie dzisiaj nie sa glupi... takie komentarze pisza pracownicy za biurkami firm sprzedajacych sprzet. Sprzet za 20 000 jest tej samej polki co komabjn 10 w 1 za 2 000 tys zl ehhh (ktoś na tym forum naprawde szuka jelenii) no ale ludzie łykają takie komentarze i sprzęt bo jest TANIE i po 4 miesiącach gabinety sie zamykaja lub sie nie opłaca  bo ludzie tam nie wrócą taka jest prawda.... Polecam sprzęt Rubica i nie oferuje nic do kupna bo jeżeli nie macie tyle kasy to już sam BIOMAK jest również dobry czy chocby Hebe z wrocławia....  Po za tym wejdzie na watek o tych tanich firmach i kombajnach jest dostepny na tym forum i 3/4 opinii to naprawde katastrofa....
 Zauwazyłam rowniez, że wiele kosmetyczek kieruje się wyglądem,designem... jest to najwieszka zmyłka. Robia ładne obudowy podobne do tych drozszych firm i dziewczyny na to się kuszą....ja nie mam zamiaru nikomu robić na złość tylko wam dziewczyny, przyszłe kosmetyczki przestroga przed doborem sprzetu ktory bedzie dla nas pracowal i zarabiał.... Pozdrawiam was gorąco
« Ostatnia zmiana: 2010-07-28, 01:13:41 wysłana przez senspa »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #85 dnia: 2010-07-28, 08:02:10 »
Twoja cala wypowiedz jest bardzo ostra ale skad Ty wyciagasz takie wnioski?
ja nie jestem tu po to aby reklamować jakąs firme bo na tym portalu połowa kont to konta firm avti bueati .....

ale zauważ Aniu jedno  konto aga26 akurat jest kontem jednych z firm ktora wymienilam...
Skad Twoj wniosek, ze aga26 jest zwiazana z jakas firma? Reklamuje ja? Znasz Age?

Cytuj
takie bzdury ze posiada mikroderm. za 20 000 tys i kupiła kombajn z giovanni (activ) i to jest to samo no to powiedz sama kto tutaj sie osmiesza....
No coz, zdarza sie. Nasza dermabrazja kosztowala ponad 20 tys. PLN, dziala ale czasami zastanawiamy sie nad zakupem tanszej.
Piszesz, ze Rubica to taki kosmos. Nie neguje jakosci tych urzadzen ale czy rowniez one nie sa z Chin?

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #86 dnia: 2010-07-28, 22:17:50 »
 :wink:
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline TESORO

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #87 dnia: 2010-08-06, 07:59:33 »
Tomku dokładnie Rubika to chińskie urządzenia.

Powiem szczerze, że jeżeli chodzi o mikrodermabrazje diamentową to od strony technicznej jest to banalne urządzenie, bez jakiejś szczególnej filozofii, taki mały odkurzacz.

Tak jak przy wielu urządzeniach rzeczywiście warto wybrać droższą wersję tak akurat przy tym urządzeniu tak nie uważam. Oczywiście ważne są parametry i siła ssąca urządzenia ale wydaje mi się, że cena w dużej mierze zależy od kraju produkcji (strafe dolarowa i strefa euro) i od marży dystrybutora.

Dodatkowo wydaje mi się że ważniejsze od mocy urządzenia ważna jest jakość i profesjonalizm wykonania zabiegu. I można mieć super drogi sprzęt i nic nie umieć, a można mieć słabszy i robić z nim cuda. :)

Ale oczywiście każdy ma prawo do włąsnego zdania, jakby wszyscy mieli takie samo to by było nudno ;)

Offline Kikaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
  • radę którą dajesz drugiemu zastosuj rónież do sieb
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #88 dnia: 2010-08-26, 13:29:12 »
TESORO zgodzę się w części z Tobą co do urządzeń i umiejetności ich obsługi, co przy microdermabrazji czy kupisz ją za 1000zł czy 5000zł to kwestia umiejętności. Gdy masz wprawę, nie będą tak istotne parametry, które możesz ustawić na wyświetlaczu w maszynie za 5000zł, bo i tak micro robi się bardziej ''na czuja'' niż na patrzenie na cyferki. Ale jeżeli chodzi o urządzenia do usuwania owłosienia, rf-y itp. to niestety choćby się posiadało nie wiadomo jakie umiejętności nie zrobisz nic jak masz gównianą maszynę. i nie chodzi tutaj o kupowanie drogich, rozlekamowanych cudów, tak jak było to w przypadku focusa ale o rozsądne zakupy. np. my posiadamy e-lighta, który w polsce pewnie będzie szałem dopiero za rok, dwa. osobiście siedziałam dzień i noc i czytałam zagraniczne fora, aby mądrze wydać pieniądze (co prawda cześciowo z dofinansowania). niestety polskie fora są pozalewane pseudo zadowolonymi kosmetyczkami, które wychwalają w niebogłowsy swoje sprzęty, a tak naprawdę pod nickami kryją się pracownicy tych firm. dzięki temu, że dość dobrze sprawdziłam sprzet, który kupiliśmy zyskaliśmy dobrego dostawcę (z dobrymi rabatami), otwarcie mi powiedzieli co sie sprzedaje, bo jest reklamowane, a co się sprzedaje, bo jest po prostu dobre.

Offline czekolada

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #89 dnia: 2010-09-10, 11:46:50 »
hej.
zastanawiam sie nad kupnem mikrodermabrazji do salonu. nie interesuje mnie chiński sprzęt.
czy ktoś pracował na silk peel z biosany albo na body health z bek i bek?
jakie macie wrażenia?