Autor Wątek: mikrodermabrazja  (Przeczytany 80012 razy)

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
mikrodermabrazja
« dnia: 2005-07-21, 15:36:05 »
Witam

Poszukuję firm, które posiadają sprzęt do mikrodermabrazji, na razie wiem, że ma to supernova i tristar, czy znacie jeszcze jakieś firmy? Napiszcie też proszę co sądzicie o tych zabiegach, czy często je wykonujecie i jakie są efekty.

Pozdrowionka

Gość

  • Gość
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-21, 19:02:05 »
Polecam mikrodermabrazje supernova. Mikrodermabrazja daje dobre efekty w splycaniu i zmniejszaniu rozstepow w fazie zapalnej. Daje rowniez dobre efekty w usuwaniu blizn potradzikowych i przebarwien na twarzy. Splyca drobne zmarszczki i odswieza skore. Pozdrawiam :)

Gość

  • Gość
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-30, 14:26:33 »
super mikrodermabrazja jest z firmy REVIDERM. Wejdz na stronke www.cosmeticsgroup.pl

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-30, 14:44:45 »
Cytat: "madziafka"
super mikrodermabrazja jest z firmy REVIDERM. Wejdz na stronke www.cosmeticsgroup.pl

Masz racje oni maja jedna z lepszych i drozszych :(

Gość

  • Gość
a co myślicie o Skin Masterze?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-30, 15:59:08 »
ile kosztuje Skin Master? słyszałam, że jest najdroższy - ale czy wart swojej ceny? Czy ktoś z Was na nim pracował? pozdrawiam :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-01, 22:19:14 »
a co sadzicie o zestawach do domowej mikrodermabrazji :?:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-02, 09:15:16 »
Cytat: "linek"
a co sadzicie o zestawach do domowej mikrodermabrazji :?:

A jak to zrobisz? Mikrodermabrazja, czy krysztalkami korundu czy diamentowa wymaga specjalnego urzadzenia. To cos o czym piszesz ma tylko w nazwie mikrodermabrazja bo nie jest tym zabiegiem na pewno.
Mamy mikrodermabrazje (obie) w ofercie od 4 miesiecy. Zarowno klientki jak i moja zona sa zadowolone z efektow uzyskiwanych po tych zabiegach.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-10-02, 10:06:17 »
wiem wiem ze to nie zastepuje ale jednak wypada i o takich glebszych domowych peelingach cos wiedziec bo panie czesto pytaja o tego typu kosmetyki
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-10-02, 10:25:05 »
Cytat: "linek"
wiem wiem ze to nie zastepuje ale jednak wypada i o takich glebszych domowych peelingach cos wiedziec bo panie czesto pytaja o tego typu kosmetyki

Jak sama napisalas sa to peelingi, a uzycie slowa 'mikrodermabrazja' jest czystym marketingiem.

Cytuj
Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i/lub skóry właściwej. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu.
W czasie mikrodermabrazji strumień kryształków korundu bądź głowice diamentowe ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, które następnie są zasysane do oddzielnego pojemnika.

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-10-03, 22:23:37 »
Rowniez MayStar wprowadzil aparat do mikrodermabrazji....

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-10-04, 08:03:55 »
Tomku z jakiej firmy macie mikrodermabrazje?Chciałabym kupic ale nie moge sie zdecydowac jesli chodzi o firme-i oczywiscie ceny niektórych urządzen powalają z nóg :(

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-10-04, 08:11:01 »
tu link znalazłam  http://www.eliza.nas.pl/?p=productsMore&iProduct=40   nie wiem co co za firma?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-10-12, 12:55:25 »
Przepraszam, ze dopiero teraz, ale gdzies mi ten temat ulecial:

Cytat: "AniaD"
Tomku a czy diamentowa i tl. glinu róznią się bardzo wykonaniem? czy ktoraś jest trudniejsza? Bo ja się chyba na diamentową zdecydowałam ale jakos trochę mam obawy czy sobie poradzę ;)

My Mamy diamentowa/krysztalkami korundu. Porzadna firma powinna Cie przeszkolic. Zasada uzywania jest taka sama, roznia sie tylko glowica - czyli tym co powoduje zdzieranie naskorka.


Cytat: "Marlena"
Tomku z jakiej firmy macie mikrodermabrazje?Chciałabym kupic ale nie moge sie zdecydowac jesli chodzi o firme-i oczywiscie ceny niektórych urządzen powalają z nóg :(

My mamydosc droga, kupilismy w firmie
Udane Zkupy 2 (produkt DCS - mikrodermabrazja 3 w 1).

Gość

  • Gość
mikrodermabrazja
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-12-13, 18:49:39 »
witam,
czy któraś z was pracuje na tej maszynie
http://www.airbrush.pl/index.php?klucz=38e58670a5d95f0a3303384e4e127407&k=42&p=374
chciałabym ją kupić  ale nie znam opinii na jej temat i nie wiem czy jest dobra
dziekuję z góry za wszystkie odpowiedzi

Gość

  • Gość
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-03-12, 18:11:56 »
Ponawiam pytanie :wink:

Jaką polecicie ampułke do cery trądzikowej po mikrodremabrazji?