Autor Wątek: Czerwona skóra twarzy, stopy, dłonie.  (Przeczytany 3496 razy)

Offline A.P

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Czerwona skóra twarzy, stopy, dłonie.
« dnia: 2011-05-19, 23:07:03 »
Witam.
Mam pewien problem i stwierdziłam, że wspólna burza mózgów może pomóc w jego rozwiązaniu  :idea: :wink:
Czym może być spowodowane zaczerwienienie skóry na twarzy przy cerze tłustej? Skóra czerwieni się szczególnie w okolicy nosa i policzków bez względu na porę roku. Nawet przy niewielkim wysiłku fizycznym skóra czerwieni się bardziej niż w granicach normy. Mogę dodać, że zaczerwienione i spuchnięte są również stopy i dłonie (szczególnie czerwone są końce palców). Zastanawiam się czy to nie objawy choroby związanej z krążeniem  :question: Przecież normalnie odcień na twarzy przy skórze tłustej powinien być szarawy, żółtawy  :question: No chyba, że oprócz skóry tłustej jest ona dodatkowo wrażliwa  :nono: Macie jakieś propozycje  :question:

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Czerwona skóra twarzy, stopy, dłonie.
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-05-20, 10:35:24 »
Zważywszy na to co piszesz o dłoniach i stopach - skłaniałabym się ku problemom z krążeniem.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Czerwona skóra twarzy, stopy, dłonie.
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-05-20, 21:44:17 »
lub alergiczne objawy,o których klientki mało kiedy wiedzą,iż posiadają tego typu problemy.

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Czerwona skóra twarzy, stopy, dłonie.
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-12-08, 18:00:49 »
Zgadzam się,że bardziej prawdopodobne jest alergiczne podłoże problemu i tutaj radziłabym udać się do lekarza specjalisty,bo wiem jak to może przeszkadzać w codziennym życiu.