Autor Wątek: kapsułki- kosmetyki do twarzy, dłoni, włosów itp.  (Przeczytany 5062 razy)

Offline ashe

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Ostatnio zauważyłam jakąś modę na kapsułki. Wszystko jest w nich zamykane. Widziałam już wiele takich preparatów, do paznokci, pod oczy (a nawet wszelka chemia domowa). W końcu sama się skusiłam na kapsułki. Jako, że ostatnio jestem pod wrażeniem kosmetyków Lambre padło na ich kapsułki REJUVENATING SERUM ze względu na deklaracje:"Idealna ochrona cery suchej i nadwrażliwej. Efekt odmładzający jest skutkiem intensywnego nawilżenia i regeneracji skóry." Mam bardzo suchą skórę i myślałam że będą idealne. Stosując się do zaleceń byłam zadowolona faktycznie przez te 14 dni stosowania tych kapsułek, ale poza dobrym nawilżeniem jakoś specjalnych efektów nie widziałam. Wiem, że 2 tygodnie to mało na przetestowanie takiego produktu i może 30 dniowa kuracja by dała mi lepsze zdanie o efektach na dłuższą metę. Kapsułki mają bardzo fajny skład, który mnie przyznam zaskoczył, ale 14 dni dla mocno suchej skóry to mało- choć tak jak pisałam skóra była dobrze nawilżona (ale taki efekt uzyskiwałam również przy maskach 2 razy w tygodniu). Na koniec powiem, że forma mnie uwiodła- kapsułki są świetną formą dozowania kosmetyku by z nim nie przesadzić.
Co sądzicie o tego typu kosmetykach w kapsułkach, czy lepsze będą kremy i maski czy faktycznie skoncentrowane kapsułki.
No i oczywiście polecajcie kapsułki jakich używacie i ich zastosowanie ;)