Autor Wątek: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym  (Przeczytany 54352 razy)

Offline Jacek37

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #105 dnia: 2012-08-03, 12:48:15 »
Witam
ja ostatnio ściągnąłem sobie program UniGabinet http://www.polinflex.pl/p_unigabinet.html i zacząłem się nim bawić. Jest dość bogata dokumentacja,
ale w zasadzie niepotzrebna bo program jest prosty i przejrzysty. Czy ktoś ma doświadczenia z tym programem i podzieli się zanim doknam zakupu?? Widzę, ze jest też inny z poziomu internetu, ale jak na moje małe potrzeby mniej przydatny, może w przyszłości: http://www.twojawizyta24.pl
Jacek

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #106 dnia: 2012-08-03, 14:27:13 »
O 'internetowych' swoją opinię wyraziłem już nie jeden raz :). Jest ich ogromny wysyp - dotacje unijne na te projekty. Co będzie później, zobaczymy.

UniGabinet- nie testowałem, może w przyszłym tygodniu ale... wizualnie w żaden sposób nie konkuruje z dotychczas spotkanymi. Widocznie jakiś starszy język programowania.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #107 dnia: 2012-08-03, 14:40:06 »
Jak dla mnie to zwykle APi Windowsa XP, zwyczajnie nie dali wodotrysków. ;) Program powinien być przede wszystkim funkcjonalny a jeśli do tego ładnie wygląda to dobrze. Jednak aby sprawdzić funkcjonalność to trzeba sobie zainstalować, stworzyć jakaś bazę klientów, wizyt, zabiegów i zwyczajnie potestować.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #108 dnia: 2012-08-06, 13:17:05 »
Odpaliłem program demo UniGabinet i... chyba nie chce mi się go testować. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Wygląda jakby kilka lat temu ktoś napisał ten program i później już go nie rozwijał. Brak w nim większości rzeczy, które już wcześniej opisywałem.
Silverbyte wypuścił kolejną aktualizację, w której zaimplementowano większość moich sugesti i wymaganych przeze mnie funkcjonalności.
Na prawdę jest to pierwszy program, który zrobił na mnie tak miłe wrażenie. Od ceny, poprzez pierwotną funkcjonalność po kontakt z supportem.

 : jump2 :

Offline Jacek37

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #109 dnia: 2012-08-27, 16:09:16 »
Ja wstrzyłem się jedanak jeszcze z zakupem i daję radę, chociaż to w sumie nie taki duży wydatek.
Jest spory wysyp na rynku tych programów, to lepiej dla nas - bo programy tańsze i bogatsze funkcjonalnie :-D
Dofinansowania z UE też robi swoje, ale gdy środki się skończą, za jakiś czas zostaną tylko naprawdę dobrzy,
zatem łatwiej i szybciej będzie coś wybrać. Dzięki też za Waszą pomoc i za polecenie, przydatne forum  :-D

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #110 dnia: 2012-08-28, 13:49:27 »
Po ostatnie aktualizacji program ma już prawie wszystko czego od niego oczekiwałem, łącznie z wyszukiwaniem wolnych terminów. Myślę, że wdrożenie od 01 października.

Offline Zakątek Urody

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #111 dnia: 2012-08-30, 09:31:15 »
Po ostatnie aktualizacji program ma już prawie wszystko czego od niego oczekiwałem, łącznie z wyszukiwaniem wolnych terminów. Myślę, że wdrożenie od 01 października.
Czy ten program może wystawiać dokumenty fiskalne?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #112 dnia: 2012-08-30, 12:31:36 »
Pytanie do producenta - my nie mamy takich potrzeb.

Offline silverbyte

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #113 dnia: 2012-08-30, 19:45:34 »
Witamy.

Program wystawia rachunki, ale w formie zdefiniowanej w programie bez drukowania za pomocą drukarki fiskalnej, lecz z możliwością wydrukowania na dowolnej innej drukarce podłączonej do komputera. Nie jest to powiązane z procesem fiskalizacji. Jeśli zainteresowanie będzie większe tą funkcjonalnością, to rozważymy ją przy kolejnych aktualizacjach.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

--
Pozdrawiamy,
Zespół SilverByte

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #114 dnia: 2012-10-02, 12:05:22 »
Wdrożenie w naszym gabinecie ruszyło.
Zaczęliśmy spokojnie od systemu rezerwacji i historii zabiegów. Jak pracownicy nabiorą wprawy dołożymy powiadamianie klientów i pozostałe funkcjonalności (może pełną sprzedaż kosmetyków?).

Funkcjonalność programu w zakresie systemu rezerwacji jest bardzo duża, i mimo pewnych drobnych niedociągnięć jesteśmy zadowoleni.

Pracownice bez większych problemów radzą sobie z obsługą.

Po zakupieniu licencji na kolejne stanowisko, nie ma problemu z tłokiem w recepcji - kosmetyczki mogą na osobnym stanowisku sprawdzać swoje terminarze i uzupełniać kartoteki klientek.

Super!
« Ostatnia zmiana: 2012-10-03, 09:22:15 wysłana przez Tomek »

Offline elviska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #115 dnia: 2013-01-03, 14:25:08 »
: cenzura :
Polecam!
« Ostatnia zmiana: 2013-01-03, 15:19:07 wysłana przez Tomek »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #116 dnia: 2013-01-03, 15:20:49 »
A ja polecam netykietę i lekturę naszego regulaminu zanim zdecyduje się Pani na kryptoreklamę.

Offline onezee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #117 dnia: 2013-01-27, 21:33:57 »
Otwieram swój Gabinet i ostatnio znalazłam bardzo fajny program internetowy dla gabinetów, nazywa się Gabi.Net.pl
http://www.gabi.net.pl/aplikacja.html
spełnia wszystkie moje oczekiwania: mogę z niej korzystać z każdego komputera, w każdym miejscu  bo jest to aplikacja o-line, są zapisy on-line, powiadomienia sms o wizytach, statystyki itp.
Robiłam kosztorys na stronie i wychodzi nie drogo jak na opłatę miesięczną, pytanie tylko czy ktoś ten program wykorzystuje? chciałam się zapytać jak on się sprawdza w praktyce,

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #118 dnia: 2013-01-28, 04:50:26 »
A co się stanie jak firma się zamknie i nie będzie już tego programu? Jest możliwość pobrania danych i konwersji do formatu dla innego oprogramowania?

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline onezee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #119 dnia: 2013-01-28, 09:33:47 »
Po stronie firmy i po zabawie tą aplikacją trudno sądzić, że firma miałaby się zamknąć, skoro to wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Właśnie testuje wersje demo więc widzę, że jest możliwość eksportu  importu danych w formacie Excel.
Na razie jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak to pójdzie w praktyce