Autor Wątek: Tabletki sprzyjające urodzie  (Przeczytany 4267 razy)

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« dnia: 2005-03-15, 16:29:00 »
Dziewczynki czy któraś z was zażywa jakieś tableteczki sprzyjające urodzie? Ja wlaśnie zakupiłam sobie witaminke E i Beta Karoten (kiedyś kosmetyczka mi to zaleciła) :lol: . Nie wiem jak to będzie ale mam nadzieje że efekty będą takie jak kiedyś po zastosowaniu Beta Karotenu ale innej firmy :P . Czy wy możecie coś polecić lub wypowiedzieć sie na ten temat? :?:

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-03-15, 21:35:14 »
Ja biore Skrzypo Vite, na paznokciach efektu nie mam [i tak mam położony jedwab na nich, to nie musze], ale za to na włoski ładnie działa - nie wypadają :)

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-03-15, 22:13:56 »
khati powaznie tak dobrze działa na włoski? Mozna to to kupić bez recepty w aptece?

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-03-15, 22:38:53 »
No mi pomogły, włosy nie wypadają, a prostuje je codziennie [ale prostownicą ceramiczną]. Myśle ze to tez troche indywidualna sprawa, jednym pomoga na to, drugim na to, innym w ogole nie pomogą, ale ogólnie dużo osób je chwali.

Oczywiście tabletki są dostępne bez recepty w aptekach i sklepach zielarskich 80 sztuk za 18 zł - starcza na 40 dni kuracji :)

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-03-15, 22:49:24 »
No mi pomogły, włosy nie wypadają, a prostuje je codziennie [ale prostownicą ceramiczną]. Myśle ze to tez troche indywidualna sprawa, jednym pomoga na to, drugim na to, innym w ogole nie pomogą, ale ogólnie dużo osób je chwali.

Oczywiście tabletki są dostępne bez recepty w aptekach i sklepach zielarskich 80 sztuk za 18 zł - starcza na 40 dni kuracji :)

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-03-16, 09:47:00 »
To zależy od organizmu Ja brałam Skrzypo wite i zadnego efektu nie ma Włosy jak wypadały tak dalej wypadają
Potem przezuciłam sie na Wyciag ze skrzypu polnego
Efektów brak  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:

vroniasta

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-03-16, 10:35:18 »
Ja co roku od kwietnia robię sobie kurację beta karotenem :) do tego raz w tygodniu chodzę na solarium i muszę Wam powiedzieć, że efekty są znakomite :D  śliczna opalenizna!!! po beta karotenie przybiera ładny odcień, wcale nie żółty tylko taką właśnie złotą opaleniznę :) kiedyś brałam też wyciąg ze skrzypu, ale faktycznie efektów żadnych nie zauważyłam :? a teraz mam problem z łamiącymi się paznokciami!!! może znacie jakiś dobry preparat witaminowy lub zabieg kosmetyczny, który poprawiłby ich kondycję??? buziaczki

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-03-16, 10:45:10 »
Przedewszytskim radziłabym zmienić pilnik na pilnik szklany i w miare możliwości piłować tylko w jedną stronę.

Poza tym słyszałam same dobre opinie na temat oliwki z wyciągiem z mirry z EF 7ml za 16 zł, ale jest wydajna. Paznokcie po paru miesiącach nie rozdwajają się, są grubsze i szybciej rosną. Zamierzam kupić w najlbiższym czasie, bo klientki są zainteresowane :)

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-03-16, 17:43:24 »
vroniasta jakiej firmy są te tabletki Beta Karoten? Bo jak te co sobie kupiłam nie pomogą to zmienię je na inne.  Albo napisz mi ile wartości odżywczej jest w 1 tabletce lub kapsulce (100g). te moje mają 2,28mg nie wiem czy to wystarczająca ilośc biorąc 2 razy dziennie.

vroniasta

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-03-16, 19:19:48 »
Podaję Ci link do beta karotenu, który obecnie zarzywam :) Biorę go trzy razy dziennie!!! Może masz akurat ten sam??? :) http://www.curtish.com.pl/pl/beta.php

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-03-16, 20:32:39 »
Ja miałam te tableteczki ale niestety nic mi nie dały. Widocznie moj organizm potrzebował większą dawke. Niestety nie moge znależć tych które kiedyś stosowalam i były super :cry:  Zobacze jakie są te które obecnie mam i dam znać czy wart je zakupić. :wink:  :P

Gość

  • Gość
H- Pantoten
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-03-24, 11:00:24 »
Ja sobiscie na osłabione włosy i paznokcie uzywam H- Pantoten. Sa odzywki do włosow i szampony, a takze tabletki ktore bardzo dobrze działaja na skore, włosy i paznokcie. Polecam:)

Gość

  • Gość
Tabletki sprzyjające urodzie
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-03-24, 14:21:33 »
Możesz konkretniej coś polecić? Przede wszystkim na wlosy i cere. Mam strasznie przesuszone włosy i sianowate i już nie wiem co mam z nimi zrobić :(  Może jakieś tableteczki by pomogly. Licze na Twoją pomoc Ramzi w doborze odpowiedniej firmy. :P