Autor Wątek: Diata a wpływ na cerę  (Przeczytany 5073 razy)

Offline Dagrazi

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Diata a wpływ na cerę
« dnia: 2019-10-01, 11:09:16 »
Hej dziewczyny,

Czy macie jakieś realne przykłady ze swojego życia jak dieta wpływa na cerę? Chętnie dowiem się co jeszcze mogę jeść. Super foody takie jak chia, goja są mi znane, ale nie wpłynęły znacząco na poprawę... Może jest tu jakaś dietetyczka? :)
Nie pozycjonujemy się!

Offline jusiawarda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Diata a wpływ na cerę
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-10-23, 22:09:50 »
Też się chętnie czegoś dowiem :)

Offline mariolka

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Diata a wpływ na cerę
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-04-30, 17:44:04 »
Mi się znacznie poprawiła od momentu w którym zrezygnowałam z mięsa
Początkująca konsultantka kosmetyczna :) Dużo pytam, słucham i powoli się uczę

Offline terenia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Diata a wpływ na cerę
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-09-03, 02:22:50 »
Dieta ma wpływ nie tylko na cerę, ale w zasadzie na każdy aspekt naszego życia. Jak się zdrowo odżywiasz to lepiej się czujesz, masz więcej energii, siły, możesz się skoncentrować w większych stopniu, poza tym cera dobrze wygląda, paznokcie i włosy są mocne. Same plusy! Na temat zdrowia można poczytać na portalu http://badania-zdrowie.pl może ktoś będzie zainteresowany. Jest to dużo porad.

Offline didirda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Diata a wpływ na cerę
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-10-27, 16:20:16 »
Żeby zobaczyć efekty zmiany diety trzeba trochę poczekać i w niej wytrwać. Podobnie jak z ziołami - efekty są widoczne dopiero po pewnym czasie.

Od siebie polecam robić sobie kilka razy w roku detoks organizmu. Niestety żywność, którą nabywamy w sklepach jest produkowana przemysłowo, a więc i faszerowana, tak aby wydajność produkcji była jak największa. Jeśli masz okazję kupić coś część produktów od małych rolników czy coś wyhodować u siebie to na pewno warto.

Co do samego detoksu, możesz przejść na krótką dietę koktajlową opartą na owocach i warzywach. Bądź wprowadzić trwałe zmiany w swoim sposobie odżywiania tj. pić dużo wody, zieloną herbatę, sok z cytryny, produkty zawierające antyoksydanty takie jak jagody berry, goji, borówki, żurawina itp. Do tego ziółka np.: pokrzywa, czystek, rumianek melisa. Więcej i dokładnie można przeczytać na https://abczywienia.pl/detoks-organizmu-jak-oczyscic-organizm-z-toksyn.