Autor Wątek: Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU  (Przeczytany 4054 razy)

Gość

  • Gość
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« dnia: 2006-08-16, 10:17:38 »
Pomocy...Bede od tego roczku srtudiowala w WSZPZiU w Poznaniu. Probowalam zalatwic sobie miejsce w domu studenckim "Asystent", ale nie mam z kim zamieszkac. Slyszalam, ze studentki tej szkoly mieszkaja rowniez w blokach na okolo szkoly, ale czytalam gablotki i nie znalazlam zadnych ofert :((( Slyszalam jeszcza o jakims internacie na Gorczynskiego...ale to jest internat przeciez....to znaczy, ze moge zamieszkac w jednym pokoju z licealistkami? Ehhh czarno to wszystko widze :( Juz specjalnie zapisalam sie na kurs przygotowawczy z biol i chem w tej szkole tylko po to by rozejrzec sie i pogadac z dziewczynami, ktore tez beda tam studiowac jeszcze przed rozpoczeciem nauki. Prosze o odpowiedz!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-16, 10:41:58 »
a przeciez jest jeszce internat w szkole ?ja tam chodzilam i widziala. trzeba tylko jakies pismo napisac do szkoly. za bardzo sie ie orientuje co i jak ale wiem ze jest.bylas na strpnie internetowej szkoly??tam jest napisane o tym :)

Gość

  • Gość
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-16, 13:02:28 »
ale dzwonilam do szkoly i pytalam sie o internat...Pani w sekretariacie powiedziala, ze nie maja wlasnego internatu :/

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-16, 13:38:21 »
aaa no to moze chodzi o tego Asystenta . dziwne to wszystko :roll:

Gość

  • Gość
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-16, 15:50:36 »
Ehh nopm dziwne dziwne....W domu asystent raczej zamieszkac nie moge bo wspołlokatorki brak :( Zobaczymy...pojade na pare dni do poznania tuz przed rozpoczeciem roku akademickiego i popatrze co i jak. Pozdrowka!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-08-16, 22:58:55 »
kolezanka opowiadala ze na przeciwko internatu jest komisariat policjii i policjanci rzucaja sobie okiem na studentki :!:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-08-17, 22:20:47 »
A ja juz od miesiaca szukam jakiegos lokum w poblizu tej szkoly i nie moge nic ciekaweg znalesc  :?  A rozpoczecie juz 18 wrzesnia  :(

Gość

  • Gość
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-08-17, 22:26:45 »
Ciara czyli bedziesz na kursach przygotowawczych? Moze razem sie poorientujemy co i jak z lokum :) Wpadnij na moje gg 1515486. Pozdrowka!

Gość

  • Gość
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-08-17, 23:33:56 »
Dziewczyny najlepiej jest szukać w 2 osoby lub więcej bo samemu jest ciezko.. Napewno coś znajdziecie ;) Hmm.. a nie orientujecie sie czy na WSF we Wrocławiu też są kursy przygotowawcze ?Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-08-18, 09:00:23 »
ja uwazam ze i bez kursów idzie przebrnąć :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Mieszkanie w poznaniu dla studentki WSZPZiU
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-08-18, 11:15:06 »
Ja tam w sumie pisalam rozszerzona maturke z fizyki chemii i biologii, wiec nie uwazam, by te 5-dniowe kursy mi sie na wiele przydaly....jade na nie tylko po to by sprobowac sobie mieszkanie zorganizowac. Moze poznam jakams zagubiona duszyczke z mojej szkoly, ktora tez sie nie ma gdzie podziac w ciagu roku akademickiego ;)). Ehh w kazdym razie strasznie sie stresuje tym mieszkaniem. Papap! :roll: