Autor Wątek: praca po szkole kosmetycznej  (Przeczytany 9830 razy)

Gość

  • Gość
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-06-29, 11:32:27 »
Limonka no to trzmamy kciuki
ale daj koniecznie znac jak poszło :)

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-29, 16:14:20 »
W gruncie rzezcy szefowej tego zakladu sie spodobalalm. Pokazala mi liste co potrafie robic a zcego nie. I powiedziala ze najwyzej kosmetyczka mnie nauczy pzrebijania uszu jak nie umiem. Kazala mi przyjsc w polowie lipca bo ona wtedy rozbudowuje swoj salon o zabiegi na cialo. No i co jeszcze.Przejrzala szkolenia na jakich bylam. I spytala sie czy od 1 sierpnia na pewno moglabym pzryjsc do pracy. Wiem, ze ona szuka jeszcze 1 kosmetyczki. Wiec moze 1 miejsce jest dla mnie juz zarezerwowane?

Gość

  • Gość
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-06-29, 16:22:56 »
no to trzymam kciuki w dalszym ciągu :D

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-06-29, 17:05:09 »
Niewiem co z praca.Szefowa byla mila. Kazala mi przyjsc w polowie lipca.Bo rozbudowuje salon o zabiegi na cialo.Podala mi liste na ktorej byly uslugi kosmetyczne i spytala sie zcego nie umiem. a ja ze pzrekluwania uszu.I powiedzulala ze najwyzej kosmetyczka mnie nauczyPrzejrzla moje kursy i szkolenia.Chce jeszcze zatrudnic 2 kosmetyczke.Mam nadzieje ze 1 miejsce juz zarezerwowala dla mnie. Bo pytala sie czy od 1 sierpnia moglabym na pewno moglabym przyjsc do pracy. Poczekamy zobazcymy.I teraz nie wiem czy chodzic i zcegos szukac dalej czy pozostac tylko na tym. I zyc nazdieja........................

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-06-29, 17:07:01 »
Niewiem co z praca.Szefowa byla mila. Kazala mi przyjsc w polowie lipca.Bo rozbudowuje salon o zabiegi na cialo.Podala mi liste na ktorej byly uslugi kosmetyczne i spytala sie zcego nie umiem. a ja ze pzrekluwania uszu.I powiedzulala ze najwyzej kosmetyczka mnie nauczyPrzejrzla moje kursy i szkolenia.Chce jeszcze zatrudnic 2 kosmetyczke.Mam nadzieje ze 1 miejsce juz zarezerwowala dla mnie. Bo pytala sie czy od 1 sierpnia moglabym na pewno moglabym przyjsc do pracy. Poczekamy zobazcymy.I teraz nie wiem czy chodzic i zcegos szukac dalej czy pozostac tylko na tym. I zyc nazdieja........................

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-06-29, 17:09:21 »
Cos mi sie dzieje dziwnego bo napislaam3razy ta sama odpwoiedz, bo nie widzialam poprzedniej swojej :cry:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-06-29, 22:01:05 »
hehe ale w gruncie rzeczy miejmy nadzieje ze babka dotrzyma slowa i Cie wezmie:)
 :D  :D  :D  3 mam kciuki w dalszym ciagu :D  :D  :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-06-29, 22:13:10 »
powodzenia 8)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-06-29, 22:51:44 »
trzymam kciuki :lol:

Gość

  • Gość
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-06-29, 23:36:32 »
Ja również trzymam kciuki :)

Gość

  • Gość
praca po szkole kosmetycznej
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-06-30, 11:46:44 »
MAJWAZNIEJSZE JEST TO BY LUBIC TO CO SIE ROBI , JAK MAWIALA MOJA BABCIA ...NIE WAZNE CZYM SIE ZAJMOJESZ , WAZNE BYS TO ROBIL NAJLEPIEJ JAK UMIESZ.... :!:  :!: