Autor Wątek: Szkoły wizażu i stylizacji we Wrocławiu, Beauty Art w P-niu  (Przeczytany 6503 razy)

Gość

  • Gość
Czy ktoś z tego forum ;) uczy się w szkole wizażu i stylizacji we wrocławiu na ul Kościuszki albo na Słubickiej, albo w Poznaniu  w Beauty Art .

Zależy mi na opini osób tam uczęszczających bo waham sie przy wyborze :)

Pozdróffkaaa




[temat zmieniony na bardziej precyzyjny - psycia]

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Szkoły wizażu i stylizacji we Wrocławiu, Beauty Art w P-niu
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-22, 22:02:38 »
nie, ale znam osoby po szkole beauty art w gdansku :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Szkoły wizażu i stylizacji we Wrocławiu, Beauty Art w P-niu
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-24, 18:45:03 »
Ja jestem na Słubickiej ale w studium kosmetycznym, koleżanka robi równolegle studium wizażu w tej samej szkole i jest bardzo zadowolona.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Szkoły wizażu i stylizacji we Wrocławiu, Beauty Art w P-niu
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-25, 10:34:30 »
ja ukonczylam szkole wizazu na Slubickiej we Wroclawiu i NIE POLECAM tej szkloy nikomu. Nic sie nie nauczylam nowego, juz wiecej na temat makijazu mozna sie dowiedziec z gazet typu Cospompolitan lub Glamour. Osoby tam ,,wykladajace" maja bardzo niski poziom wiedzy a wlascicielce szkoly chodzi tylko o to zeby sciagnac z dziweczyn pieniadze! Mialysmy odbyc miesiczne praktyki w Teatrze Polskim lub w Renomie ale jakims dziwnym trafem ciagle nie bylo miejsc. Wszystkie dziewczyny ktore konczyly ze mna ta szkole sa bardzo zawiedzione ale niestety nie moglysmy zrezygnowac na poczatku bo jesli podpiszesz z ta szkola umowe to jak zrezygnujesz to i tak musisz placic za caly semestr. Na temat kierunku kosmetycznego w tej szkole nie bede sie wypowiadac ale napewno nie chcialabym trafic do kosmetyczki po tej szkole! ODRADZAM WYBORU TEJ SZKOLY!!!!!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Szkoły wizażu i stylizacji we Wrocławiu, Beauty Art w P-niu
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-25, 23:23:33 »
no to zdania podzielone jak na wiekszosci tematow
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))