Autor Wątek: Preparaty na cellulit  (Przeczytany 103182 razy)

Offline ashe

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #135 dnia: 2013-11-29, 21:06:35 »
U mnie na razie na miejscu 1 są preparaty od Lambre. AMBER GEL PEELING – peeling i żel do mycia ciała to świetny peeling i środek myjący w jednym. Idealnie ściera martwy naskórek, ma zapobiegać cellulitowi, ujędrniać skórę, oraz pobudzać spalanie tkanki tłuszczowej. Skóra po nim jest tak pachnąca i mięciutka, że z przyjemnością się go używa a wraz z masłem z tej samej serii tworzą duet idealny.

Offline marysieńka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #136 dnia: 2014-02-21, 15:01:38 »
Ja używam serum antycellulitowe z Eveline, jest wiele rodzajów, używam rozgrzewające na zimę a w lato chłodzące
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline Salon Olwin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #137 dnia: 2014-03-24, 11:35:31 »
Hej!
Ja jestem po 4 zabiegach próżniowych na cellulit. Stosowana do nich była oliwka ziaja do masażu. Super sprawa, cellulitu nie ma...

Offline elawrona22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #138 dnia: 2014-03-27, 08:05:04 »
Ja ostatnio skorzystałam z tego koncentratu  i muszę go Wam też polecić. Po 2 miesiącach stosowania widać poprawę :) A uwierzcie było już kiepsko.

Offline katarzyna_kilar

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #139 dnia: 2014-05-12, 15:41:55 »
Słyszałam o czymś takim jak biooil i że to działa :-)
Bądź sobą ! :)

Offline juliad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #140 dnia: 2015-02-13, 10:57:26 »
Trzeba pamiętać o zdrowej diecie. Produkty zaiwerające dużo cukru, soli, czyli słodycze, fast foody są bogatym źródłem sodu, węglowodanów prostych lub tłuszczów nasyconych, czyli substancji, które przyczyniają się do powstawania cellulitu. Trzeba też pić dużo wody, pomaga wypłukać toksyny z organizmu i zwalczyć cellulit.
Polecam zabiegi środkami z kofeiną (np. peeling kawowy), guaraną, masaż bańką chińską (Ale pamiętajcie o przeciwskazaniach! Szczególnie osoby ze skórą naczynkową nie powinny jej stosować!), no i ruch, ruch i jeszcze raz ruch.
Ponadto cellulit nie lubi zimna. Więc warto spryskiwać miejsca dotknięte cellulitem zimną wodą. Najlepiej spryskać naprzemiennie zimną i ciepłą wodą. Ciepła rozkurczy naczynia krwionośne, a zimna obkurczy, sprawiając że nasza skóra będzie bardziej elastyczna.

Offline Alcja88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #141 dnia: 2016-03-21, 13:32:51 »
Nic chyba nie pomoże pozbyć się cellulitu na stałe, jedyne co pozostało to masaż i oczywiście ćwiczenia

Offline Gerta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #142 dnia: 2016-03-26, 00:13:23 »
Moim zdaniem nie trzeba sięgać po drogie preparaty wystarczy ruch i masaż

Offline Gerta00

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #143 dnia: 2016-04-05, 16:34:06 »
Ja od dłuższego czasu stosuje peeling z kawy mielonej bardzo dobrze nawilża i ujędrnia skórę

Offline Paolka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #144 dnia: 2016-04-12, 14:55:12 »
Bardzo fajna jest maseczka z mielonej kawy a właściwie peeling

Offline Paolka55

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #145 dnia: 2016-04-19, 20:14:09 »
Kiedyś już słyszałam o kawie ale nigdy jej nie robiłam

Offline Santana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #146 dnia: 2016-04-29, 18:00:28 »
Niestety żaden krem nie zwalczy go na sto procent

Offline passer412

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #147 dnia: 2016-09-12, 13:15:50 »
Dokładnie tak jak koleżanka powiedziała. Krem nigdy nie zwalczą problemu na sto procent. Mogą one co najwyżej zamaskować chwilowo problem. Dobrym rozwiązaniem i przede wszystkim zawsze skutecznym są zabiegi ujędrniające. Są one bezinwazyjne i nie trwają długo :) Do tego nie kosztują aż tak wiele i na pewno są bardziej opłacalne od różnych kremów.

Pozdrawiam :)

Offline Euforium

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #148 dnia: 2016-10-22, 13:42:41 »
Problem z preparatami na cellulit jest taki, że ich składniki nie są w stanie przeniknąć przez naskórek, a juz na pewno nie przez skórę właściwą. Tymczasem cellulit to problem występujący głownie pod skórą, w tkance tłuszczowej. Dlatego skuteczność preparatów antycellulitowych jest znikoma. Efekty poprawy widoczne czasem przy wcieraniu takich kosmetyków wynikają bardziej właśnie z wcierania, czyli pewniej formy masażu, a nie z samego preparatu. Przy okazji wcierania jakiegokolwiek mazidła wygładzamy naskórek, co też może dawać złudzenie, że cellulit się zmniejsza.
Jedyny kosmetyk, który pomaga w rzeczywistej redukcji cellulitu, to ruch i ćwiczenia. W średnio zaawansowanych przypadkach dobre rezultaty daje seria masaży bańką chińską. Przy bardzo silnym cellulicie najskuteczniejsze będą zabiegi, ale te już inwazyjne, przy których trzeba już naciąć skórę albo wbijać się igłami.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Preparaty na cellulit
« Odpowiedź #149 dnia: 2017-01-09, 13:02:42 »
Nie ma sensu nawet kupować tych drogeryjnych ponieważ ich działanie to placebo. Jakieś oleje mineralne czy parafiny w składzie...
Ogólnie to jakis czas temu znalazłam się w gronie "szczęśliwych" posiadaczek cellulitu ( po prostu przytyło mi się a jak wiadomo zrobił się cellulit) Jak tylko go dostrzegłam, to od razu kupiłam dwa opakowania tego serum. Wiele dobrego o nim słyszałam tak wiec pomyslałam sobie,że wyprobuję ( jeden raz płaciłam za wysyłkę)
Zacznę może od konsystencji, bo jest całkiem przyjemna. Wchłania się też szybciutko, a i zapach przyjemny, delikatny.
Na cellulitdziała na pewno. Przy regularnym stosowaniu dwa razy dziennie przez niemal trzy miesiące zmniejszył się cellulit w dość widocznym stopniu czego nie dawały inne preparaty.
Jednak dobrze sprawdził się jako balsam nawilżający. Jako posiadaczka skóry suchej testowałam nie jeden nawilżacz, a tutaj znalazłam całkiem niezły i to z innym przeznaczeniem :)
Kupię ponownie i polecam poniewaz jako antycellulitowy preparat sprawdził się znakomicie.