Autor Wątek: przymrożone ręce  (Przeczytany 18413 razy)

Gość

  • Gość
przymrożone ręce
« dnia: 2006-03-14, 15:14:43 »
czesc
mozecie mi cos doradzić ( jakis krem , zabiegi) na przymrożone ręcę, mozę cos wybielającego bo mam czerwone.
nie znam sie na tym wieć wszystkie informacje bedą dla mnie cenne.
dzięki papa

Gość

  • Gość
przymrożone ręce
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-15, 09:15:41 »
Kremy regenerujące, z witaminami, ceramidami, kolagenem, elastyną, d'panthenolem. Najważniejsze żeby stosować je zawsze po umyciu rąk.

Na noc olejek rycynowy i można spać w rękawiczkach.

Zabiegi parafinowe.

Gość

  • Gość
przymrożone ręce
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-15, 15:14:57 »
ja polecam kremik rozgrzewający do rąk z Bielendy :) daje efekty a akosztuje około 6 złotych :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
przymrożone ręce
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-12-26, 11:09:58 »
a cos podobnego do stóp?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
przymrożone ręce
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-12-26, 18:28:15 »
z Ziaji pro jest fajny rozgrzewający kremik, w gehwolu chyba też.
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
przymrożone ręce
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-01-03, 15:41:13 »
Podgrzana oliwa z oliwek lub oliwka bambino+wyciśnięta cytrynka+tabletka Capivit A+E...wymieszać,wsmarować i będą śliczne, ładne rączki,zabieg ten strosować regularnie,działa także dobrze na paznokcie.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przymrożone ręce
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-01-11, 16:48:22 »
Ja mam teraz ciagl zimne stopy..co ja gadam zawze taie miałam albo mam lodowate albo strasznie mnie palą ale czsciej są lodowate.Niewiem co juz z nimi robić, czesto mocze je w ciepłej wodzie bo tylko to ulge przynosi ale chwilowa.Jest jakis taki skuyteczny kremik rozgrzewający do stóp?Wiem ze Avon cos takiego ma i chyba z Farmony, bo na szkoleniu mówili :roll:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
przymrożone ręce
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-01-11, 22:46:31 »
nie wiem czy ten krem dziala, ale ja mam strasznie kiepskie krazenie i nogi lód nawet w skarpetkach :(
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
przymrożone ręce
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-01-12, 01:23:41 »
do stópek też jest kremik z Bielendy...miałam go zeszłej zimy i byłam bardzo zadowlona :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przymrożone ręce
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-01-12, 07:51:09 »
To może ten z bielendy spróbuje, dzisiaj będe w rossmannie to sie rozglądne za nim 8)

Gość

  • Gość
przymrożone ręce
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-01-24, 19:22:27 »
Mam podobny problem,słabe krazenie zimne stopy i zeszłej zimy chyba je porzadnie odmroziłam sa czasami czerwone i 2 paluszki strasznie mi napuchły i tak jakby skora na nich jest sucha i  twarda. jak jest ciepło wszystko jest spoko ale jak tylko staje sie chłodniej sa czerwone i cos z ta skora jest nie tak.a z ta opuchlizna-jak sie na nie patrzy to nic takiego szczegolnego nie widac a jak porownam z druga to widac ze te przemrożone sa wieksze ale nie umiem dokładnie tego wytłumaczyc tej opuchlizny nie ma w dotyku ale paluszki sa wieksze.

Gość

  • Gość
odmrożenia
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-02-06, 12:37:22 »
Niestety odmrożonych rąk lub stóp raczej nie da się wyleczyć (całkowicie). Mozna jedynie pomagagać takiej skorze, ale ona niestety jest juz naruszona przez mróz. Zawsze gdy wejdziecie z zimnego pomieszczenia do ciepłego lub na odwrót, skóra zacznie zmieniac kolor na mocno czerwony, niekiedy puchnąć.. Dlatego ważne jest by zawsze nosić rękawiczki i ciepłe skarpety zimą, również szalik (skore twarzy mozna rownie latwo przymrozic) bo inaczej ten problem będzie się ciągnął do konca zycia jezeli zaniedbamy..
Dla zainteresowanych moge poszukac przepis z łupek ziemniaków, podobno bardzo pomaga zregenrowac się dłoniom.

Gość

  • Gość
przymrożone ręce
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-02-16, 16:37:06 »
Parafinka
Nie dość , że nawilzy to jeszcze rozgrzeje.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
przymrożone ręce
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-03-11, 19:12:44 »
Jeśli ktoś ma np cały czas zimne łapki, to też może być to spowodowane złym krążeniem, a wtedy warto iść do lekarza. Wiem, że są na to  wykonywane zabiegi.
دوبدوا