Autor Wątek: wybór firmy do gabinetu  (Przeczytany 45444 razy)

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu
« dnia: 2005-03-09, 23:01:37 »
dziewczynki poradzcie jaką dość dobą firme wprowadzić do gabinetu w małym miasteczku  :roll: Pracowałam na erisie prosystem i na gerardsie ale mi sięjuż znudziło troszke  :) Chciałabym coś odmienić sobie i moim klijentkom.

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-03-10, 10:15:11 »
May Star ja jestem zadowolona ale wybor nalezy do ciebie :D  :D  :D  :D

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-03-10, 15:24:43 »
A ja moge z czystym sumieniem polecic Anne Lotan :) Naprawde fantastyczne kosmetyki, mozesz l;aczyc je ze soba, tworzac rozne preparaty.. Bardzo pomyslowe, przyjemne.. Polecam :)

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-03-10, 18:48:50 »
w mojej małej miejscowości kosmetyczka pracuje teraz na kosmetykach dermiki
pozdrawiam
Anna

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: prosze o radę
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-03-11, 08:17:08 »
Cytat: "monia11"
dziewczynki poradzcie jaką dość dobą firme wprowadzić do gabinetu w małym miasteczku  :roll: Pracowałam na erisie prosystem i na gerardsie ale mi sięjuż znudziło troszke  :) Chciałabym coś odmienić sobie i moim klijentkom.

Kazdy cos Ci poleci, ale wez pod uwage zabiegi z roznych firm. zarowno tanszych jak i drozszych. W malej miejscowosci (a jaka jest wielkosc tej Twojej) musisz miec zabiegi zarowno dla bogadszych jak i dla biedniejszych.
Jezeli chodzi o cialo, to smialo moge polecic ten zabieg z
Kozmetica Afrodita

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-03-11, 16:42:29 »
Ja równiez proponuje May Star-ceny nie są szokujace.

Offline Ewa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-13, 09:38:20 »
Ja mam serie kosmetyków Bandi,wykonuje na niej tansze zabiegi.Serie Jansena.Kupuje zawsze w promocji jakas serie Leim.I zaczynam wchodzic w Afrodyte.Nie lubie nigdy trzymac sie jednej linii.Jak dlugo pracuje na jednym i tym samym zapachy zaczynaja mnie draznic .Lubie tez testowac inne firmy poznawac nowosci.Mialam troche Erisa,De Noiles.Chermine Rose.Musisz sama wybrac na jakich kosmetykach najlepiej Ci sie pracuje.Czy chcesz wybrac tylko jedna firme i miec autoryzowany gabinet?

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-06-13, 11:01:07 »
Mi najbardziej odpowiada May Star
Sa naprawde super
Bardzo jestem zadowolona
Eris tez jest ok!!

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-06-14, 15:52:39 »
May Star nie jest drogi

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-06-23, 09:26:11 »
ja polecam Matisa :D pieknie pachnie i jest bardzo dobry, wydajny :) ledna wada - drogi jest :(

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-07-14, 13:53:31 »
Cytat: "mynia"
(oprócz Afrodyty bo ją znam).

Poza polska Pollena Aroma, seria Kozmetika Afrodita jest chyba jedynym pelnym zabiegiem tego typu.

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-07-19, 14:16:38 »
Polecam kosmetyki Norel. Moje klientki są z nich bardzo zadowolone.
Dość długo pracowałam też na Erisie (polecam zwłaszcza kosmetyki do zabiegu oczyszczającego), ale jest droższy, a wcale nie lepszy.
Dobre kosmetyki ma też BanDi (np. peeling morski - super)
Generalnie stawiam na polskie firmy.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-08-25, 23:15:15 »
Ja nastawiłabym się na kosmetyki ze średniej półki np. Dermika, proponując np. 6 zabiegów ( z 19 możliwych) oraz 3,4 zabiegów ekskluzywnych.
Ofertę można poszerzać podczas obserwacji jakie klientki najczęściej korzystają z usług.
Nie widzę sensu we wprowadzaniu naraz wszystkich zabiegów, z obawy strat finansowych, wprowadzjąc stopniowo uzyskamy miano firmy wychodzącej naprzód z nowymi propozycjami, a także będziemy bezpieczniejsi o finanse.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-08-25, 23:27:01 »
Klientki ekskluzywne-zmanierowane lubią czuć się ponad wszystkimi. Jeżeli korzystają z usług salonu urody chcą, żeby to miejsce było przeznaczone tylko dla klasy wyżej postawionej, wtedy nie ma możliwości, aby znajdowały się tam kosmetyki klasy średniej. W takim salonie wszystko musi być dobrej marki, salon musi być piękny i bogaty.

Ekskluzywne-normalne korzystają z usług ze względu na umiejętności kosmetyczki, bez względu na markę.

Klientki klasa średnia - lubią kosmetyki będące na granicy dobre/średnie np. Dermika, Thalgo, które dają wrażenie marek ekskluzywnych,ale w przystępnej cenie. Nie skorzystają z marek Bielenda, gdyż mają brzydkie opakowania i nazwa nie kojarzy się odpowiednia

Klietki poniżej średniej korzystają najczęściej z zabiegów podstwowych: henna, regulacja, od czasu manicure, pedicure. Trduno liczyć w ich przypadku na zabiegi firmowe

To co napisałam odnosi tylko i wyłącznie do moich obserwacji.

Gość

  • Gość
wybór firmy do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-08-26, 08:22:43 »
Zgadzam się z tym co napisała Ming _shu.

Dodam jak było u mnie.
Na całkiem ekskluzywną klientelę się nie nastawiałam, postawiłam na na klasę średnią i poniżej (wolałam zarabiać wolniej, ale mieć cały czas pracę, a nie jeden zabieg dziennie albo i nawet nie).
Zaczęłam od kosmetyków Thalgo i Erisa.
Z Thalgo miałam 2 zabiegi.
Z Erisa kilka różnych.
Potem Thalgo zastąpiłam niemiecką firmą stosująca w kosmetykach wodę thermalną z Baden Baden - Sans Soucis
Potem dodałam kilka zabiegów z Norela. Eris zaczął drożeć, Norel jest tańszy, klientki bardzo zadowolone. Prawie zrezygnowałam z Erisa.
Miałam też jeden zabieg z May Star.
Potem wprowadziłam kwasy owocowe z Sweet Skin System Polecam - bardzo dobre efekty.

Po prostu powoli poszerzałam ofertę, niektóre zabiegi wycofując, obserwowałam co daje efekty, które zabiegi klientki lubią.

Powodzenia :)