Autor Wątek: klej do tipsów - problemy  (Przeczytany 4177 razy)

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
klej do tipsów - problemy
« dnia: 2006-01-10, 20:13:37 »
Dziewczyny proszę pomóżcie.... robiłam parę razy tipsy szklane i było wszystko oki, ostatanio zaczęłam pracę w nowym salonie i tam użyłam do tipsów szklanych innego kleju, i nie wiem jak to opisać.... tips pod tym klejem tak jakby mi popękał, nie wiem czy to tips pod wpływem kleju tak się zrobił, czy poprostu klientka ma takie paznokcie, a robiłam wszytsko tak jak zawsze. Cały czas robię na tipsach Crystal nails, i jak robiłam wcześniej to na kleju też ich firmy, a ostatanio zrobiłam na kleju firmy Nails company, i coś takiego się stało. I nie wiem od czego to jest, nie popękał mi cały tips, tylko w tych miejscach gdzie był posmarowany klejem i przeklejony do paznokcia:( co mam zrobić??? :( paznokcie niby się trzymają, ale nie wiem jak długo, i wogóle to nie ładnie wygląda pod przeźroczystym żelem :(

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
klej do tipsów - problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-10, 22:09:07 »
Najlepsze rozwiązanie to wrócić do produktów, które się sprawdzały.
Stara zasada informatyków mówi" "Jeśli coś działa to nie grzebać i nie zmieniać!" :).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
klej do tipsów - problemy
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-10, 23:35:56 »
A moze to co widac na wierzchu to klej pod tipsem, który nie rozlał sie równomiernie?
jeżeli mozesz wróc do zaufanych produktów....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Aguś

  • Gość
klej do tipsów - problemy
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-11, 11:43:32 »
Tez mi się wydaje iz moze to byc kwestia konsystencji kleju do ktorej bylas nieprzyzwyczajona i klej nierownomiernie rozprowadzony lub za krotko docisniety dal efekt popekanego tipsa.

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
klej do tipsów - problemy
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-12, 09:46:17 »
możliwe właśnie, że dociskalam zakrótko tipsa, nie wiedziałam, że to od tego może zależeć :/ ale dzisiaj jedaę po klej Polybond, tyle się tutaj naczytałam o nim, i może wtedy będzie wszytsko w porządku już :)