Autor Wątek: frezarki.pochlaniacze pylu  (Przeczytany 3274 razy)

Gość

  • Gość
frezarki.pochlaniacze pylu
« dnia: 2006-03-21, 20:31:39 »
prosze o informacje o frezarkach do pedicure.jaka wybrac.na sucho czy mokro?i czym sie kierowac przy zakupie pochlaniacza?

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
frezarki.pochlaniacze pylu
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-21, 21:39:47 »
Ja mam z BAER-a , z pochłaniaczem pyłu i 25000 obrotów na min., pracuje na sucho ale nie mam z tym problemu, podobna do Gerlacha, te same parametry, ta sama cena ale podobno mój sprzęcik łatwiej się czyści

Jestem bardzo zadowolona. Wszystko super działa, obsługa prosta i w pracy jest niezastąpiona. Używam do pedicure, manicure i tipsów.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
PEDICURE FREZARKA
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-24, 21:09:54 »
Interesuje mnie czy ilosc obrotow we frezarce ma faktycznie duze znaczenie,zwlaszcza do pracy przy pedicure.czy taka frezarka naprawde mozna super usunac odciski i bardzo zrogowacialy naskorek?

Gość

  • Gość
frezarki.pochlaniacze pylu
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-25, 22:27:00 »
majka, mozesz napisac ile kosztowala twoja freezaarka? ja mam zamiar kupic gerlacha, chce miec rozeznanie :)

Gość

  • Gość
frezarki.pochlaniacze pylu
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-26, 11:56:46 »
WITAM.JA JESZCZE NIE MAM.GERLAHA KOSZTUJE 7000 I 8300,TA NAD KTORA SIE ZASTANAWIAM.KUPA KASY A NIEWIEM CZY NAPRAWDE WARTO :?: JEDNA Z NICH MA max 42000 A wiec wiecej niz inne na rynku.dlatego jestem ciekawa czy te obroty sa naprawde takie istotne :?:  :?:

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
frezarki.pochlaniacze pylu
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-03-28, 20:49:32 »
Moja ma 25000 obrotów i zdecydowanie wystarcza. Ja mam z pochłaniaczem pyłu, trzeba nią uważać żeby nie używać jej za długo w jednym miejscu, żeby nie było nieprzyjemnego pieczenia, moja koleżanka ma z płynem i ta też nie jest taka super, bo jest ogólnie dookoła bałagan jak pył miesza się z tym płynem, no i ten płyn to dodatkowy koszt, no ale tam znowu nie trzeba tak uważać żeby nie było pieczenia, więc każda ma swoje plusy i minusy.  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline tanita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: frezarki.pochlaniacze pylu
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-11-04, 11:11:24 »
Błagam pomocy :klnie:. zastanawiam się nad zakupem frezarki i mam problem. Pod uwagę biorę dwie vento lub promed 4030 SX. Czy macie z nimi jakieś doświadczenia??