Autor Wątek: Omega czy tarka ?  (Przeczytany 15834 razy)

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« dnia: 2005-07-20, 17:33:16 »
Dziewczyny co waszym zdaniem jest lepsze omega czy tarki i peeling?
Ja mam problem z uzywaniem Omegi a dokladnie nie jestem w stanie tego zrobic az mi sie rece trzesa mimo iz kupilam dobra ostra omege to czuje sie jak rzeznik  :x

olgacytrynka

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-20, 18:21:10 »
hmmm to zalezy jakie sa piety klientki. jesli jest duzo skory to uzywam omegi a jak nie to tylko tarka i peeling :) ale trzeba pamietac ze po  omedze naskorek odrasta i robi sie strasznie szorstki :)

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-20, 18:45:42 »
Zdecydowanie preferuje bardziej tareczke, peeling i maske niż katowanie omegą.

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-08-01, 09:06:04 »
jak się nie jest w posiadaniu frezareczki, to tareczka :):):)

Aguś

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-08-02, 09:01:56 »
Ja preferuje albo frezarke albo omege i tareczke(najlepiej pumeks jednorazowy!). Oczywiscie zasada taka sama jak przy skorkach czyli lepiej sciac mniej niz za duzo.Pieta jednak nie moze byc nierównaa bron boze pocharatana. Musi byc gladzitka wiec zawsze wygladzam nierównosci pumeksikiem.

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-08-02, 22:35:27 »
Zdecydowanie jestem za tarka, omega jest za bardzo niebezpieczna-juz mialam okazje widziec pocharatane stopy klienkek po źle zastosowanej omedze. Mysle ze najlepiej to najpierw tarka i wyrównanie frezami.

Aguś

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-08-04, 09:01:56 »
No prawda jest taka ze omega wymaga wprawy dlatego jesli ktos nie umie tego robic niech jej nie chwyta do reki.

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-08, 15:21:18 »
Miałam piękne stopy,ale gdy zaczeły się praktyki z pedicure i poznałam omegę, często sięgałyśmy po nią na zajęciach.Od tej pory nie mogę sobie poradzić ze stopami chociaż mineło tyle lat,próbowałam różnych kremów na nic skóra nie jest już taka gładka jak kiedyś.Staram się używać tylko tarki, nigdy nie będę nikomu polecała omegi :cry: Najlepsza na suche pięty jest parafina.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-08-08, 22:31:06 »
zyta teraz jest fajny preparat do zrogowacialej skory firmy gena smaruje sie i on rozpuszcza tez okropny naskorek zgrubialy ktory sie pozniej sciera tareczka :lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-08-09, 13:21:41 »
Oszin napisz cos wiecej o tym preparacie. Gdzie go mozna dostac, czy jest drogi i tak dalej. Z gory dziekuje :)

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-08-09, 21:24:45 »
Ja też poproszę więcej informacji na temat tej firmy<kontakt>Z góry dziękuję :lol:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-08-10, 00:23:07 »
dziewczyny ok  teraz nie ma mnie w gabinecie a tam jest preparat ja kupilam go w stanach ale wiem ze jest rowniez u nas na bank dowiem sie dokladnie gdzie go mozna dostac i na pewno wam odpisze :lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-08-10, 21:57:19 »
rybki moje :lol: wiem ze firme gena prowadzi euro fashion dystrybutorzy sa prawie wszedzie i maja stronke internetowa a jak i co do preparatu to powiem jutro ,nie wiem jaka cena jest u nas ale ja dalam grosze :lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-08-11, 12:17:22 »
Ok Oszin to czekamy na dalsze informacje. Dziekuje bardzo. Pozdrawiam :)

Gość

  • Gość
Omega czy tarka ?
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-08-11, 12:23:40 »
Rzeczywiscie na stronie euro fashion jest duzo produktow firmy Gena - jest ich az 7 stron. Oszin podaj dokladna nazwe tego preparatu to bedziemy juz wiedzialy wszystko :D Pozdrawiam