Autor Wątek: Lakier hybrydowy termiczny  (Przeczytany 13989 razy)

Offline KlaudiiS

  • Moja praca - moje hobby
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • "Kosmetyka - filozofia kobiet. "
Lakier hybrydowy termiczny
« dnia: 2012-10-19, 10:35:04 »
Cześć,

Kochani moi szefowa wymyśliła manicure lakierami termicznymi, ale hybrydowymi. Kupiła jakieś na allepaznokcie.pl, 'alle' to straszna lipa jest. Nie da się ściągnąć pod acetonem. Na trzy kolory które wypróbowałam jeden jakoś zszedł po 15 minutach w acetonie. Trzech innych nie wypróbowałam, bo martwię się o swoje paznokcie, na dwoch nadal mam ten żal bo nie chce tego piłować. Na szczecie w zimnym kolor wygląda jak Fedora z shellaca wiec resztę zrobiłam własnie tym lakierem.

Do rzeczy: Czy znacie lakiery hybrydowe termiczne które schodzą pod acetonem?


Nikt nic nie wie?

Dodaje zdjęcia dla zilustrowania:










zdjecie z bloga http://wizazmojapasja.blogspot.com/2012/09/bys-lakiery-termiczne-zmieniajace-kolor.html
zwykły lakier ale faajnie pokazuje efekt
« Ostatnia zmiana: 2012-10-25, 20:48:37 wysłana przez KlaudiiS »

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Lakier hybrydowy termiczny
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-01-04, 08:13:44 »
impressio dwukolorowe są ściągalne w acetonie, ale są w pudełeczku i trzeba nakładać pędzelkiem
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Lakier hybrydowy termiczny
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-02-27, 12:23:02 »
No i ja bym zrobiła sobie taki dwukolorowy. Fajnie to się prezentuje.



__________________________
Nie lubimy niedozwolonej reklamy! Tomek
« Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 13:49:49 wysłana przez Tomek »

Offline PatrycjaL

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Lakier hybrydowy termiczny
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-04-14, 22:51:11 »
zele hybrydowe z allepaznokci schodza dopiero po spilowaniu,maczanie w acetonie nic nie daje:) poprostu te zele sa zbyt tanie jak na hybrydy:) radze poszukac tego typu zeli z prestige,uzywam i jestem zadowolona:) niewiem czy tego typu zele sa w inailsie lub misterno millano,warto sprawdzic:)

Offline Vanessa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Lakier hybrydowy termiczny
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-07-05, 16:12:11 »
Ja miałam ostatnio zrobione paznokcie tymi żelami termicznymi, fajna zabawa, jak się zmienia ten kolor :) ale polecam je bardziej na zimę, bo teraz rzadko zmieniały kolor, jak ciągle ciepło jest :)

Offline Instytut Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Lakier hybrydowy termiczny
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-07-16, 16:33:11 »
Ja mam u siebie w ofercie z Alle Paznokcie i niestety nie schodzą po acetonie, trzeba spiłować :)

Offline Vanessa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Lakier hybrydowy termiczny
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-09-06, 13:46:22 »
Mistero Milano wprowadzili też żele termiczne, już zakupiłam, są bardzo fajne, tylko czerwony, który miał się zmieniać na ciemną czerwień zmienia się na ciemny brąz :/

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Lakier hybrydowy termiczny
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-01-15, 16:30:43 »
Mistero Milano wprowadzili też żele termiczne, już zakupiłam, są bardzo fajne, tylko czerwony, który miał się zmieniać na ciemną czerwień zmienia się na ciemny brąz :/
mam to samo:p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe